LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Kanye West dhe Irina Shayk shkëmbejnë një përqafim ‘të ngrohtë’ gjatë ‘Javës së Modës’ në Londër

Sipas një videoje të shpërndarë nga Vogue në Instagram të hënën, themeluesi i Yeezy, 45 vjeç, ishte duke përshëndetur disa modele në prapaskenë kur përqafoi Shayk, 36 vjeç.

27 Shtator 2022, 16:51 Nga e.k
Kanye West dhe Irina Shayk shkëmbejnë një përqafim
Kanye West dhe Irina Shayk

LONDËR-  Kanye West dhe ish-e dashura Irina Shayk shkëmbyen një përqafim në sfilatën e Burberry gjatë Javës së Modës në Londër, gati një vit pasi ata e thanë se u larguan.

Sipas një videoje të shpërndarë nga Vogue në Instagram të hënën, themeluesi i Yeezy, 45 vjeç, ishte duke përshëndetur disa modele në prapaskenë kur përqafoi Shayk, 36 vjeç.

“Të kuptova!” i tha ajo reperit duke qeshur përpara se ai të vazhdonte të fliste me Bella Hadid, Stella Maxwell, Erykah Badu dhe drejtorin kreativ Riccardo Tisci.


Shayk, i cili ishte i gjithi gati për të ecur në spektakël, veshi një fustan të zi, kadife, të hapur me doreza rrjetë. Përplasja e shkurtër ishte një nga herët e para që ish-çifti është parë së bashku që kur ata shkuan të ndara në korrik 2021. Thashethemet romantike filluan të vërtiteshin në qershor të atij viti kur dyshja u panë në Provence, Francë, duke festuar ditëlindjen e 44-të të West.

Megjithatë, dy muaj më vonë, gjërat u ndryshuan shpejt kur modelja e cila ndan një vajzë 5-vjeçare me Bradley Cooper vendosi që të dy do të ishin më mirë si miq.
“Ajo e pëlqen atë si mik, por nuk dëshiron një lidhje me të”, tha një burim për Page Six në atë kohë, duke shtuar se “ajo nuk dëshiron që shoqata me të cilën ata po takohen” të bëhet tituj.

Edhe pse Shayk preferon t’i mbajë marrëdhëniet e saj larg syrit të publikut, West ka përdorur rrjetet sociale për të folur për marrëdhënien e tij me ish-bashkëshorten e tij, Kim Kardashian, pas divorcit.
Në fillim të këtij muaji, reperi “Heartless” shkoi në mediat sociale për të thirrur ish-familjen e tij dhe për të shqyrtuar yllin e realitetit për prindërimin e saj.

Dizajneri i modës i cili themeloi Akademinë Donda pretendoi se ai nuk kishte asnjë fjalë në edukimin e katër fëmijëve të tij në mesazhet me tekst mes tij dhe Kardashian, të cilat ai i ndau në Instagram.

West më vonë zbuloi se ai dhe themeluesi i “Skims” janë në kushte më të mira dhe që atëherë ka kërkuar falje për shtimin e ndonjë “stresi” të panevojshëm ndaj yllit të realitetit.
“Kjo është nëna e fëmijëve të mi dhe kërkoj falje për çdo stres që kam shkaktuar, edhe në zhgënjimin tim, sepse Zoti më thërret të jem më i fortë,” tha ai duke reflektuar në tiradat e tij në mediat sociale teksa ishte në Good Morning America .

Ish-çifti ka fëmijët North, 9, Saint, 6, Chicago, 4, dhe Psalm, 3.

kanye west irina shayk

Sondazh

Poll
Art&Argëtim 27 Shtator 2022, 09:55

ALBtelecom & ONE drejt bashkimit

Robert Budafoki TIRANË- Investitori hungarez, 4iG, synon t’i japë Shqipërisë një rëndësi strategjike dhe ta bë...

Tokat preken nga projekti/ Banorët e Bërxullës në protestë

Tokat preken nga projekti/ Banorët e Bërxullës në protestë

Dosja Sot date 27 mars

Hetimet për lobingun/“Do dorëzoni dosjen në prokurori?” Berisha: Asnjë qindarkë ruse s’ka hyrë në PD

Bejko kandidat në Tiranë,Berisha: Vegla që përdor Basha dhe Rama kundër pluralizmit, vijnë nga mafia

Qëllohet me breshëri plumbash drejt Top Channel, vritet roja, gjendet e djegur makina e atentatorëve

Merr flak makina mbrenda ne garazh

Dosja Sot date 25 mars

Dosja Sot Date 24 mars

Ndiqte ambulancën që ishte në shërbim emergjence, gjobitet me 300 mijë lekë drejtuesi i mjetit

Skandal në Ali Dem", administratori vendos çip në pallat, banorët ngelin jashtë, mbërrin policia

Dosja Sot date 23 mars

Kryeministri Rama takohet me Rishi Sunak në Londër

Dosja Sot Date 22 mars

"Maskat" aksion në Tiranë, prangosën 20 'korrierë' të grupeve kriminale

Dosja Sot Date 21 mars

'Ka ra zjarr në Surrel!'/ Braçe "tremb" socialistët me LAJMIN E FUNDIT, Qefalia më i shqetësuari

Dosja Sot Date 20 Mars

Berisha i bën thirrje punonjësve të administratës të mos bëhen pjesë e krimit elektoral.

Dosja Sot Date 18 Mars

Burgosja e nënës lehonë/Flet Diana Bahçja: Qaja ditë e natë, por nuk donin t’ia dinin

Qarkullonte me 305 km/h, Cllevio Serbiano e filmonte, shoqërohet në Polici Aleks Vishaj

Dosja Sot Date 17 Mars

U fut në burg 8 ditë pasi lindi, Diana Bahçja: Nuk më lanë të takoja beben

'Shtëpi bari' brenda ish-tuneli të ushtrisë në Krujë, sekuestrohen 390 bimë cannabis sativa

Dosja Sot Date 16 Mars

Tërheqje apo pezullim? Si dredhoi Rama sy për sy me Borrel për 'pasaportat e arta'

Banorët e lagjes Demokracia ne Mamurras bllokojnë rrugën, Cara premtoi rehabilitim te rrugës ne...

Abuzimi me tenderin 3.2 mld lekë, BKH ‘zbarkon’ në zyrat e bashkisë së Bulqizës, sekuestron dosje

Dosja Sot Date 15 Mars

Këshilli i Legjislacionit mbyllet mes debateve, Bardhi ngrihet në këmbë: Shkelni kushtetutën e ikni

"Kryeministri i Shqipërisë si dhuratë e perëndisë", grupi polifonik i dedikon këngë Edi Ramës

Hidhet shorti, Koli Bele caktohet relatori për shqyrtimin e ankimimit të grupit të Alibeajt

Dosja sot Date 14 Mars

Shitësja në panair kërkon t’i dhurojë çantën bashkëshortes, Berisha refuzon: Sot vetëm blihet

Procedohen 70 drejtues mjetesh në 24 orët e fundit, u kapën me shpejtësi të lartë dhe duke bërë gara

Dosja sot Date 13 mars

Kapen 4 rumunë në Vlorë, po kalonin 260 kg kanabis me kamper në Greqi, 5 në kërkim

'Paç fatin e Lali Erit'- Kunjat e Ramës për Veliajn, teksa i dha shansin e tretë për Tiranën?

Rama: Në rrezik të madh tregu, sipërmarrësit të rrisin pagat

Meta pas takimit me Berishen : Aleancë e jashtëzakonshme, pas 15 majit fitojmë shumicën e bashkive

Masakra e Don Boskos, familja Paja hap dyert e mortit, zona me shiritin 'skenë krimi'

'Kasapanë' brenda lokalit! Atentat mafioz, vdes banakierja.5 të plagosur, mes tyre një fëmijë

Meta: Shkojnë për kontroll dhe kapin vibratorët e shokëve

Shirat përmbytin Lezhën, bllokohet qarkullimi, banorët mbyllen në shtëpia

Berisha per institucionet: Ska Klgj por KlgjS

Berisha: 'Alibasha dhe Brava' jane dy pengje te cilat nuk mund te kete asnje lloj negociate"

Kush do e drejtojë koalicionin me Metën? Berisha : S’ka asnjë diskutim! Padyshim që PD

Berisha; E dëgjuat Celibashin që tha në perceptimin tim është Berisha por Rama më thotë Ali-Basha.

Zgjedhjet e 14 majit, Meta: opozitaret bashke per ndryshim

Barrierat e shkatërruara nga përplasja, makina 'fluturoi' nga mbikalimi, ra mbi një tjetër mjet