LIVE UPDATES

kanye west

Art&Argëtim 8 Tetor 2022, 16:18 k.m.

ADIDAS shkarkon Kanye West

Kanye West SHBA- Pak ditë pas paradës së diskutueshme në Paris me bluzën raciste, 'White Lives Matter' (Jetët e të bardh...

Art&Argëtim 16 Shtator 2022, 22:34 k.m.

Kanye West: Nuk kam lexuar kurrë libër

Kanye West SHBA- Kanye West ka zbuluar se ai kurrë nuk ka lexuar një libër. Kanye, 45 vjeç, bashkëbisedoi me CEO dhe bashk&...

Art&Argëtim 4 Shtator 2021, 07:57

SHBA- Thashethemet për ish-çiftin Kardashian-West nuk ndalen. Fansat besojnë se Kanye ka tradhtuar Kim para se të divorcoheshin. Ata duan të dinë se kush...

Art&Argëtim 3 Shkurt 2021, 07:40

SHBA– Ekziston mundësia që Kim Kardashian dhe Kanye West të heqin dorë nga divorci i tyre.Burime pranë tyre kanë treguar se ata kanë nisur të flasin sërish me n...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV