LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Kujdes nga keqkuptimet me partnerin/en, durim në punë, horoskopi ditor

Dosja.al ju sjell parashikimin e horoskopit për ditën e sotme, 16 qershor 2022

16 Qershor 2022, 07:00 Nga A.B
Kujdes nga keqkuptimet me partnerin/en, durim në punë, horoskopi ditor
Horoksopi

Dashi
Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill
Një ditë që nis me këmbë të mbarë është kjo e enjte 16. Puna nuk ju lodh, përkundrazi është e shëndetshme për ju.

Demi
Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj
Kujdes nga keqkuptimet me partnerin/en, sidomos në fundjavë. Kushtojini më shumë vëmendje dietës suaj, domethënë asaj çka hani në vaktet e ditës, por dhe ndërmjet tyre.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor
Jeni të përgjumur emocionalisht, duhet të dilni më shumë. Puna vazhdon, por me një plogështi dhe ritëm dhe motiv, përpiquni të mos e teproni kështu, me qëllim që të ecni normalisht përpara.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik
Po dilni në mënyrë progresive nga vetmia juaj, dhe mirë po bëni! Hani ushqime të lehta, vapa ju lodh.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht
Dashuria është futur në një stacion dhe ndoshta për momentin kjo është gjë e mirë. Edhe në punë, jo të gjitha të këqijat ju dëmtojnë.


Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator
Ka lloje të ndryshme dashurie, e rëndësishme është që ju të dini të bëni dallimin dhe jo të përçmoni. Miqtë ikin dhe vijnë, këtë duhet ta kini parasysh.


Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor
Çfarë po ndodh me zemrën tuaj? Ndoshta një tronditje do të shfaqet në fundjavë. Kujdes nga gjuhët ziliqare, sado që ju trazojnë, mos u kushtoni hiç vëmendje.


Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor
Kjo e enjte 16 duket të jetë një ditë për të rimarrë veten. Ndaj në prioritet mos kini të dilni në takime, por të merreni pak me veten. Puna mund të përballet me disa kthesa interesante në fund të muajit.


Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor
Hëna në shenjën tuaj është sigurisht një garanci suksesi në marrëdhënie. E njëjta gjë, vlen edhe për marrëdhëniet profesionale.


Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar
Ka diçka që po ju gërryen, po ju bren në mendje. Ndonëse përpiqeni të thelloheni, bëjeni këtë me maturi. Për ata që janë në një punë, lajme të reja vijnë nga shtatori.


Ujori
Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt
Mos u ndalni shumë në të shkuarën, përpiquni të veproni duke ecur përpara e njëkohësisht të fashitni dyshimet tuaja. Puna shkon me ritme të ngadalta, por të paktën për momentin, ashtu siç është, po ecë.


Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars
Mos u ngecni në imazhet e së shkuarës, përpiquni të lëvizni ujin që mos qelbet. Puna do të evoluojë së shpejti, mos harroni, durimi është virtyti i të fortit.

horoskopi ditor horoskopi

Sondazh

Poll

Zjarr masiv në Shkodër/ Flakët SHKRUMBOJNË tregun e rrobave të përdorura dhe disa banesa

Zjarr masiv në Shkodër/ Flakët SHKRUMBOJNË tregun e rrobave të përdorura dhe disa banesa

Zjarrfikëset në luftë me flakët në Shkodër, rrezikohen banesat

Zjarr në një treg rrobash në Shkodër/ Shtëllunga gjigande e tymit pushton zonën

“Jam çliruar nga ankthi i vulës dhe i logos”,Basha: Kushti që kam është distancimi nga Rama dhe Meta

Rrëzimi i interperlancës me Ramën, Spaho: Së shpejti do të zbytheni me këto qëndrime

Tritan Shehu: Berisha është anëtar i grupit të PD, po shkelni rregulloren

"Kuvendin po e trajtoni si dyqanin tuaj personal"/ Bardhi: Keni ndryshuar ditën e seancës plenare

"As emrin nuk guxoni t'ia përmendni"/ Vokshi dhe Felaj zihen për Sali Berishën: Nuk vendos Kuvendi

Klevis Balliu dëmtohet nga gazi lotsjellës i hedhur nga policia në protestë, të lënduar edhe Noka

Protesta e opozitës, qytetarët hedhin sende në drejtim të policisë, lëndohet efektivi

Protestuesit i vënë flakën gomave para bashkisë, zjarri shuhet nga policia

Përplasjet në Kuvend/ Seanca ndërpritet sërish 5 minuta, Nikolla-Nokës:Po më kërcënon? Të të vij zor

Opozita bllokon foltoren, Noka-Nikollës: Je përfaqësuese dinjitoze e narkoshtetit!

Bardhi ndryshime në Grupin Parlamentar të PD-së kërkon rikthimin e Berishës,Nikolla refuzon kërkesën

Freskohet me ujë dhe niset me vrull drejt policisë, çfarë synonte të bënte protestuesi para Kuvendit

Protestuesit qëllojnë me vezë dhe fruta policinë para Kuvendit: Hapeni rrugën!

Zjarr dhe tym i zi, protestuesit ndezin gomat jashtë Kuvendit

Protesta e opozitës, protestuesit vendosin goma të vjetra jashtë Kuvendit

Investigimi i Rai3, Meloni në krah të Ramës: Nuk ishte ai shenjestra, mirënjohës qeverisë shqiptare

Reportazhi i Rai3/ Rama: Shpëtuam afganët nga vdekja kur asnjë vend i NATO-s nuk i pranoi

Konferenca me Melonin në Shëngjin, Rama për investigimin e Rai 3: U hodh baltë mbi shqiptarët

Deputeti i opozitës italiane përplaset me Melonin në kampin e Gjadrit:Badigardët tuaj po më dhunojnë

“Mos i falni më"/ Rama për Opozitën: Braktiseni në vetminë e ujërave të zeza

Akuzat e Ahmetajt/ Rama: U përdor si hero një i arratisur i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga SPAK

Reportazhi i RAI3/ Rama: Nuk iu shmanga ballafaqimit, gazetarët këtë e quajtën kurojo të madhe

Reportazhi i RAI3/ Rama: E kishin me Italinë, por RAI 3 dha një shfaqe të shëmtuar

Reportazhi i RAI3/ Rama: Baltë e pamerituar për Shqipërinë dhe shqiptarët

Tensionohet situata, zjarr para bashkisë së Tiranës, protestuesit i vënë flakën gomave

Themelohet Partia Mundësia, Shehaj: Jemi bashkuar për të bërë realitet një parti të re politike

"Regjimet nuk kanë kurrë fund të lavdishëm"/Noka: Sa më shumë Edveri juaj të rrisë represionin e tij

Açka vendos fotot e Stalinit dhe Leninit në sallën e Kuvendit

E paprecedentë në Kuvend, gardisti urdhëron gazetarët të dalin nga salla, ata i kthehen: Gangster

Projekt-rezoluta për krimet e komunizmit/ Gjekmarkaj: Nuk u kërkua kurrë falje!

"Shpik histori nga Ilirët e Pellazgët", Spiropali-Basha, replika: Keni një paqartësi historike

Vettingu në politikë, Spiropali: SPAK-un e kemi lënë të lirë nga kontrolli politik

Basha: Të vetmet akte të dërguara për luftën ndaj korrupsionit janë varrosur në sirtarë

Komisioni hetimor antikorrupsion/ Sula: Hiqeni nga rendi i ditës, të raportojnë institucionet

Shehu nga kuvendi: OKB votoi rezolutën për të njohur genocidin serb, mazhoranca jonë e rrëzoi

Pr. vendimi për ngritjen e Komisionit të Posaçëm Antikorrupsion,Gazment Bardhi largohet nga Kuvendit

Kuvendi voton sot Komisionin antikorrupsion,Nikolla nxjerr gazetarët nga salla,reagon ashpër opozita

Rrëzohet kërkesa e opozitës për mocionin me debat / Zhupa-Nikollës: Dëshiron t’i tregosh besnikëri

Komisioni i Posaçëm Antikorrupsion/' Basha: Manovër elektorale e Ramës. Nuk mund të jemi pjesë

Dhunimi i Sokol Mëngjesit/ Policia: Arrestohet organizatori, 20 mijë euro për atë që jep informacion

"E ardhmja nuk mund të mbrohet nga arma", Rama: Ka ardhur koha të ndërtojmë një NATO të arsimit

"Pyes veten kush je"/ Bardhi replikon me Spiropalin: Mos je gjë motra e Olsi Ramës

Rezoluta anti-korrupsion, Çuçi: Ka rënë korrupsioni, 95 % e shërbimeve kryhen nga telefoni

"Vënia në kontroll e SPAK, fantazi"/ Rama i kthehet Opozitës: Po treteni tek 'Rrugica e Shpresës'

Rama mban fjalën në seancë plenare, deputetët godasin tavolinat

"Keni ende shumë për të parë"/ Rama: Korrupsioni në Shqipëri vazhdon

Rezoluta e PS-së në Kuvend/ Rama: Jemi në luftë me korrupsionin prej 10 vjetësh