LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Lajme të mira në punë! Jepini vetes qëllime të reja, horoskopi i së dielës

Dosja.al ju sjell parashikimin e horoskopit për ditën e sotme, 21 gusht 2022

21 Gusht 2022, 06:59 Nga A.B
Lajme të mira në punë! Jepini vetes qëllime të reja,
Horoskopi

Dashi
Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill
Ky qiell është i bukur për ndjenjat, nëse jeni të interesuar për një person, mos hezitoni të dilni hapur. Nga ana tjetër në punë po vijnë disa lajme të mira.

Demi
Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj
Qielli është intrigues për marrëdhëniet e reja! Nëse thjesht shikoni përreth, mund të keni një surprizë të këndshme. Inkurajoni bashkëpunime të reja në punë.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor
Një qiell intrigues për ata që duan të përfshihen në një raport të ri, pas një periudhe sentimentale "gjumi letargjik". Në punë po i jepni vetes shumë gjëra për të bërë, por kënaqësia nuk do të mungojë edhe pse duket sikur po i hapni punë vetes.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik
Është një qiell që flet për dashurinë me fryte gjatë kësaj të diele. Nëse së fundmi keni takuar një person të këndshëm mos e humbisni. Lajme vijnë dhe në punë.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht
Nëse diçka nuk shkon, mos u mbyllni në guackën tuaj, por përpiquni të krijoni një dialog konstruktiv me partnerin/en. Sakaq në punë, përpjekjet tuaja do të shpërblehen shumë shpejt.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator
I bukur ky qiell për çiftet që e duan njëri-tjetrin, disa nga ju po mendojnë për legalizimin e një bashkimi. Në punë dëshironi të jeni sa më i përfshirë dhe lodhja nuk ju tremb.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor
Nëse jeni vetëm, përfitoni nga ky qiell për të zgjeruar rrethin tuaj të miqve, mund të zbuloni se pas një miqësie në fakt ka diçka më shumë. Yjet gjithashtu duken interesante për punën, projekte të reja janë gati të fillojnë.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor
Në dashuri jeni pak konfuz, kohët e fundit duket sikur asgjë nuk ju shkon mirë dhe ky humor i keq po reflekton edhe në raportin në çift. Në punë, megjithatë, projekte të reja dhe interesante janë rrugës, duke filluar nga vjeshta.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor
Yjet e kësaj të diele ju ftojnë të mendoni edhe të hiqni dorë, veçanërisht nëse së fundmi jeni angazhuar me një person që ju ngarkon së tepërmi. Në punë, nga ana tjetër, ndryshimet janë të mundshme nga tani deri në shtator.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar
Ju ndiheni të qetë dhe partneri juaj vlerëson qetësinë tuaj si risi tek ju! Pse nuk organizoni diçka të këndshme për këtë të diel që po afron? Në shtator do të ketë ndryshime në punë dhe kjo do ju shqetësojë, por mos e mbushni kokën që tani.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt
Një qiell interesant për çiftet që janë lidhur prej kohësh, nuk e përjashtoj mundësinë e projekteve për një të ardhme familjare. Në punë keni energji të madhe, shfrytëzojeni për të arritur objektivat që i keni vënë vetes.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars
Është një qiell vërtet interesant për dashurinë dhe nga ana tjetër ky është një "sektor" jashtëzakonisht i rëndësishëm ekzistence për një shenjë romantike dhe ëndërrimtare si e juaja! Në punë dëshironi të merrni përgjigje të caktuara dhe duke pritur për t’i marrë ato, jeni bërë shumë nervozë.

horoskopi ditor

Sondazh

Poll

Raporti i BE për fonde e bujqësisë, Tabaku: OLAF e konsideron vjedhjen më të madhe

Raporti i BE për fonde e bujqësisë, Tabaku: OLAF e konsideron vjedhjen më të madhe

Abuzimet me fondet për bujqësinë/ Zhupa: Nuk duam t'i bëjmë gjyqin Frida Krifcës, le t'ja bëjë SPAK

Bardhi në Kuvend: Konferenca e Kryetarëve nuk e ka në kompetencë të refuzojë këtë kërkesë

"U ngrite se të doli emri, por nuk je i përgatitur",Rama i kujton profesionin e vjetër kryebashkiaut

Rama nxjerr shifrat:Për të ulur një charter në aeroportin e Tiranës duhet ta prenotosh 3ditë përpara

Rritja e çmimeve/ Rama: Vlonjatëve u kanë ikur trutë nga vendi, po bien në gropën e gjoksit të tyre

Rama: Ka një sulm të organizuar për të na dëmtuar, sistemet kibernetike kanë ndezur dritën e kuqe

Legalizimi/Rama me kryetarët e Bashkive:Ndërtesat për biznese le të presin, për banesat të nisi puna

Rama me kryetarët e Bashkive: Do përfshiheni në procesin e legalizimit, ka lënë për të dëshiruar

"Po e ktheni Berishën në të burgosur politik", Dumani i përgjigjet Shehut:Nuk kam lidhje me poltikën

Noka e Bardhi përplaset me Felajn në Kuvend,afrohet te foltorja, kryesuesja e seancës: Uluni në vend

"Kush po hetohet për aferën e inceneratorëve?", Dumani i përgjigjet Nokës: Është çështje në hetim!

Sa zyrtarë të lartë kanë përdorur Sky Ecc? Si ju përgjigj Dumani pyetjes së deputetit demokrat

Pse po mbahen dy standarte për Berishën dhe Ahmetajn? Dumani i përgjigjet deputetit të PD

Skandali i mikrokredive, Dumani i përgjigjet pyetjes së Bardhit: Nuk ka pushim të çështjes

"Rama iu ka kërkuar të mbyllni Dosjen Xibraka"/ Dumani i përgjigjet Bardhit

"Iu ka kërkuar Rama të mbyllni dosjen Xibraka"/ Bardhi pyet Dumanin: Çfarë përgjigje i ke dhënë?

Vrasjet janë më të shpeshta në Durrës e Fushë Krujë/Dumani tregon si pastrohen paratë në vendin tonë

Nga "Xibraka" te kullat në Tiranë, Çela i përgjigjet pyetjeve të Bardhit

Prokurori i Përgjithshëm raporton në Kuvend: Kriminaliteti më i lartë në Vlorë

Ndryshime për ligjin e armëve/ Tabaku: Kërkoni të ndërhyni dy herë brenda dy muajsh!

"Tallje me raportimin e institucioneve", Sula: E keni kthyer Kuvendin në Republikë Kryeministrore

Bardhi: Kërkojmë debat për gjetjet e OLAF për fondet në bujqësi, institucionet të hetojnë skandalin

Berisha thirrje qytetarëve dhe partive opozitare: Bashkohuni me ne për qeveri teknike

Berisha:Rama e do Shqipërinë pa shqiptarë!Ai tejkaloi edhe parashikimet gjenocidale të Çubrilloviçit

"Gjendemi përballë një katastrofe ekzistenciale", Berisha mban fjalën në protestë

Meta: Rama financohet në Uashington dhe Bruksel nga armiqtë më të egër, për ti ngulur thika Kosovës

Protestuesit te bashkia e Tiranës, hedhin molotov drejt godinës, flakë në dritaret e institucionit

"Turp për ata që përtojnë të vijnë këtu",Meta:Duhet të mblidhemi gjithë t'i vëmë vizën këtij regjimi

Mbështetësi besnik i Berishës dhe PD, Stresi ndan pamje nga protesta para kryeministrisë

PROTESTA/ Hidhet molotov drejt kryeministrisë, flakë te dera e godinës

Deputetët e PD dhe protestuesit lënë selinë blu, nisen drejt kryeministrisë i bashkohen protestës

"Të bashkuar në betejë"/ Nis protesta e opozitës para kryeministrisë, Meta mbërrin në tubim

Protesta kombëtare e opozitës

Protesta e opozitës, efektivët e policisë "blindojnë" kryeminstrinë

Gati protesta e opozitës, protestuesit mblidhen në selinë e PD

Interpelanca me Koçiun/, Tabaku: Nuk mund të bësh politikë me jetë njerëzish

“Rama të vijë në Kuvend dhe të japë llogari,” Zhupa: Maxhoranca do të ketë fatin e Beqajt

Debate të ashpra në Kuvend/ Nikolla i mbyll fjalë Nokës, deputetët e PD-së mblidhen te foltorja

Tensione në seancë, Bardhi- Braçes: Mbylle gojën, gore! Vrave njerëz dje para derës së SPAK-ut

Bardhi: Për çfarë e ka këshilluar Florian Coldea kryeministrin?

Me pranga në duar dhe i rrethuar me policë, dalin pamje nga arrestimi i Ilir Beqajt

Rama: Menaxherë të huaj do asistojnë QSUT-në, pagat e mjekëve sipas performancës

Rama sulmon mediat: Historia e kobaltit është e fabrikuar dhe kriminale

Rama: Të përdorësh uniformën si maskat e grabitqarëve, është krim kundër njerëzimit

Skandali te Onkologjiku, ministrja Koçiu:Mjekët që duan të punojnë në privat do duhet të marrin leje

Zjarr masiv në Shkodër/ Flakët SHKRUMBOJNË tregun e rrobave të përdorura dhe disa banesa

Zjarrfikëset në luftë me flakët në Shkodër, rrezikohen banesat

Zjarr në një treg rrobash në Shkodër/ Shtëllunga gjigande e tymit pushton zonën

“Jam çliruar nga ankthi i vulës dhe i logos”,Basha: Kushti që kam është distancimi nga Rama dhe Meta