LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Sherri Cllevio - Noizy/ Stresi flet hapur: Ke nevojë për psikiatër. Mbylle gojën se do të të paketojnë

Madje ka ndarë me ndjekësit e tij dhe mesazhin që i ka dërguar Noizy, i cili i kërkon që ta dërgojnë Ahmetin tek një psikolog për të marrë kujdesin e duhur mjekësor.

29 Korrik 2022, 18:45 Nga k.m.

Sherri Cllevio - Noizy/ Stresi flet hapur: Ke nevojë për

TIRANË- Sherri mes reperëve Kleviol Ahmeti (Cllevio Serbiano) dhe Rigels Rajku (Noizy) duket se vazhdon. Për ta ka folur miku i tyre, Arkimed Lushaj, Stresi, i cili i ka bërë thirrje mikut të tij që të ndalë ofendimet në rrjetet sociale. Madje ka ndarë me ndjekësit e tij dhe mesazhin që i ka dërguar Noizy, i cili i kërkon që ta dërgojnë Ahmetin tek një psikolog për të marrë kujdesin e duhur mjekësor.

“Unë kam marrë edukatë, nuk kam prerë kurrë asnjë në besë. Regjistroni këtë live se nuk flas më. Mua nuk më ka shkelur njeri me këmbë. Ti nuk ke respekt për nënën tënde se i kaloi jeta në burgje. Vetëm burgu të kthen në vete ty. Ti nuk ke rregull. Ti del shan nënën time, ke nënën më të mirë. Heroinë e ke. Isha tek shtëpia, e pashë si i trajton shokët. Kam karakter. Jemi një moshë. Ça kujton se t'i çoi Noizy me u pajtu ato rrobat? Po kush je ti more? Mos shaj asnjë more se do dalë ndonjë që do të të fikë. Se ti je gango TikTok. Mos na fut në siklete me shokë. Ti argëto disa fëmijë në TikTok. Po flisja me Gelsin (Noizyn) dhe unë s'kam parë njeri më ashtu se mua të më shanin robt e shtëpisë...Ai më tha çojeni tek doktori se nuk është mirë djali. Ai fliste mirë deri në momentin e fundit.

Ne duam me ec para se jam 35 vjeç e dua të iki para. Sot nuk jam krenar për çfarë kam bërë kur kam qenë adoleshent. E kam pasur gabim 100%. Nëse të duket vetja superior, si kjo kafe të kemi. Mos kujto se...Zoti të ndihmoftë se ke një vëlla shëmbullor. I shkreti ç'vëlla i ka rënë për pjesë. Ke dhe një mesazh nga baba im, më tha kurrë sot e 1000 vjet mos u bë kurrë me të. Nëna ime falet për ty. Por ti ke degraduar, nuk e di ç'drogë po pi. Ishalla Zoti im vë dorë në ty. Je mosmirënjohës. Do vijë dita që do mbetesh tek pullë vetëm. Do jesh më keq se nuk po i dëgjon fjalët e mia. Kthehu kush ke qenë. Ke qenë djali i mirë. Bëj për familjen tënde. Je vetëm me nënën në Lushnje, po e mbyt qerosin në burg. Po e presim të dalë dhe pastaj do i sqarojnë njerëzit punët me ty. S'dua të shoh të shkatërruar dhe të degjenruar si ti. Arkimedin e ke prerë në besë. Mos guxo me i marrë gjërat për dobësi se nuk është mirë. Kaq di të them unë. Mos kërcëno njerëzit në internet se do të shkosh në pikë të burgut. Do të të paketojnë prapë në burg,”-tha Stresi ndër të tjera në video. 

Kanë kaluar vetëm dy ditë nga kërkimi i faljes që Cllevio i bëri Noizyt dhe atëherë kur dukej se gjakrat janë qetësuar, Cllevio sërish ditën e sotme ka shpërthyer në sharje dhe ofendime ndaj reperit Noizyt që duhet thënë se që në fillim nuk e kishte besuar ndjesën e tij dhe ishte treguar skeptik.

stresi sherri noizy-cllevio

Sondazh

Poll

'Nuk është e lehtë...'/ Arrestimi i Vangjush Dakos, reagon për herë të parë Rama: Deri dje krah....

'Nuk është e lehtë...'/ Arrestimi i Vangjush Dakos, reagon për herë të parë Rama: Deri dje krah....

Arrestimi Dakos/ Drejtoria e Policisë merr masa, mbulon godinën

Vihet në pranga 31-vjeçari, sekuestrohen 3 biçikleta të dyshuara të vjedhura prej tij dhe...

“A jeni në vete? Po jo ore tani” Silva Bino acarohet nga prania e gazetarëve pasi dëshmoi në SPAK

Silva Bino 1 orë në SPAK: Kisha një punë, s’kam asgjë për të thën

'Kadastra është portreti i turpit tonë'/ Rama: Dyert e saj do t'i mbyllim, brenda muajit....

"Deputeti nuk mban përgjegjësi për atë që thotë” Basha: Nevojitet ligj i duhur për referendumet

dosja sot 5 qershor

“Në spitalin e Lushnjës bëhen vetëm synetlliqe”, Korreshi: Daja im do të bënte operacion tëmthin…

Balla 'ngacmon' Berishën: Humbe Tropojën, po të dilja ashtu në Librazhd, s'do vija më këtu...

Tensionet në veri të Kosovës/ Berisha: Padroni i Vuçiçit në Tiranë po nxit luftën!

Berisha thirrje për protesta: Jam i bindur se shqiptarët do ngrihen, nuk ka rrugë tjetër

Arrestimi i sekretares së 'MSH', Braçe opozitës: Të fundit që duhet të flasin për korrupsion.

Kuvendi nis me PËRPLASJE/ Bardhi: Manastirliu të dorëhiqet. Braçe i lë fjalën Sulës.

E kishte parkuar poshtë pallatit në Shëngjin/ I thyhen xhamat makinës anëtares së këshillit Bashkiak

Dash Sula: Zoti ju dhentë mend. Keni krijuar grup parlamentar ne burg

Gazment Bardhi pyet Ramën: Pse Vangjush Dako po hyn e del shumë shpesh nga SPAK?

Aksident tek Zogu i Zi në Tiranë, një i plagosur

Ku e dinte?Arrestimi i sekretares së Ministrisë së Shëndetësisë,Rama: Si mund të ndodhë? Na vë në...

'Bashkëshortja e tij ka kriza shëndetësore'/ Avokati: Plotësoi 5 kushte për t'u liruar

'Është dita e fundit e durimit...'/ Lirimi i Tahirit, Berisha: U bë me urdhër nga Rama

Kallëzimet për zgjedhjet vendore, Flamur Noka 1 orë në SPAK: Do më shihni më shpesh këtu

'Nesër publikojmë provat'/ Berisha KQZ-së:Dorëzoni dokumentet për farsën zgjedhore, Rama po i pengon

Basha: Nuk jam bërë pishman për përjashtimin e Berishës.

Aksidenti i rëndë në Ksamil/ Motori me dy persona përplaset me makinën,

"Vjen erë e peshkut të para një jave", Basha për kompetencat e presidentit

Shkojnë t’iu shembin banesën në Vlorë, Policia i tërheq zvarre

Basha: Marrëveshja Berisha-Rama e 2008-ës dëmtoi bashkëjetesës demokratike.

“Maskat” grabisin banesën e biznesmenit në Lushnje, marrin paratë dhe bizhuteritë

Tensionet në veri/ Vuçiç 'mobilizoi' ushtrinë, Rama: Shfaqje e pabesueshme, ushtria ZERO fuqi....

Aksident në Lushnje/ Makinat përplasen e përfundojnë në trotuar, plagoset taksisti dhe mësuesja

A do garosh për kreun e PD? I riu "ia përplas" Bashës faktet, ish-kreu i PD: Do e marrësh vesh

"O besprem"/ Lulzim Basha përballet me KRITIKUN, ish-kreu i PD e fton: Hajde se unë nuk shaj...

A do garosh për kreun e PD? I riu "ia përplas" Bashës faktet, ish-kreu i PD: Do e marrësh vesh

I shpallur në kërkim për tentativë për vrasje lokalizohet, kapet dhe vihet në pranga 23-vjeçari.

“E dashuroj, e dua shumë”/ E reja nga Korça ia shpreh NDJENJAT Edi Ramës në mes të turmës

Analiza e zgjedhjeve, Berisha: Faza tjetër do ketë seriozitetin më të madh, mblidhni çdo fakt

Berisha:U bë përpjekje antikushtetuese nga mafia shtetërore shqiptare e ndërkombëtare për të shuar..

Vokshi kallëzim penal në SPAK për kryebashkiakun e Kuçovës dhe Salillarin

Turistët ndalojnë Ramën në Gjirokastër

Shkrihet Akademia e Studimeve Albanologjike, senati: Këtu diçka po lëviz, ka një tendencë, por…

Habib Rexha del para gjykatës së Durrësit!

Lezhë, gjenden 3 mijë fidanë kanabis të mbjellë në kubikë, në fshatin Ungrej, ende nuk dihen autorët

Sherr mes të dehurve në Vlorë, njëri goditet me shishe në kokë

PLAGOSET me armë zjarri 24-vjeçari në Kuçovë/ Në kërkim 4 autorët

Aksident në Tiranë, “Audi” përplaset me taksinë

Elbasan/ Do të vriste një të dënuar për drogë me të cilin kishte bërë sherr, në kërkim 23-vjeçari!

Pastori Akil Pano fiton gjyqin kundër komunitetit LGBT për nismën ‘Prindin 1 dhe Prindin 2’

Lexon denoncimin, Berisha: Dan Hutra, vrasësi i grave ka mbledhur vota për Rakip Sulin.

Shkodër, sekuestrohet parcela me 1437 rrënjë kanabis, 2 në pranga dhe 2 në kërkim