LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Shfrytëzoni sa më mirë energjitë tuaja, parashikimi i yjeve për çdo shenjë për sot

Parashikimi i horoskopit për sot.

24 Maj 2024, 07:02 Nga N.F
Shfrytëzoni sa më mirë energjitë tuaja, parashikimi i yjeve
Foto ilustruese

Dashi


Në këtë moment duhet të mundoheni të shfrytëzoni sa më mirë energjitë tuaja për të përballuar me më shumë përqendrim sfida të reja profesionale, të cilat do ju lejojnë që të arrini rezultate të mëdha. Në dashuri këshillohet të jeni më romantik.

Demi


Mos kini frikë ndaj të qëndruarit besnik ndaj vetes tuaj dhe ndaj ndjekjes së instinktit në vendin e punës. Kjo e premte premton për të lindurit e kësaj shenje rezultate të mëdha. Sa i takon dashurisë, parashikohet një fundjavë interesante për të rizgjuar pasionin.


Binjakët


Do të ndjeni nevojën për tu treguar atyre që ju kanë nënvlerësuar se në të vërtetë, jeni më kurajozë nga sa mendonit. Propozime të mira do ju lejojnë që të merrni një rrugëtim të ri profesional.

Gaforrja


Tashmë mund të shprehni lirisht të gjitha propozimet, idetë dhe gjithçka mendoni lidhur me një projekt të cilin e keni nisur prej pak kohësh. Takimet janë mjaft të favorshme, ndaj mos hezitoni ndaj njohjeve të reja.


Luani


Do të ndjeni nevojën që të merrni më shumë kohë për t’ia kushtuar argëtimit. Do të jeni mjaft të stresuar dhe për këtë arsye kaloni sa më shumë kohë me partnerin/en, si mënyra e vetme për të qëndruar larg çdo problemi.

Virgjëresha

 

Parashikohet një ditë e cila do ju gjejë mjaft ambicioz dhe kurajoz, si nga pikëpamja profesionale edhe nga ajo e ndjenjave. Do të ketë zhvillime interesante si për sa i takon ndjenjave, edhe për nismat e nisura prej pak kohësh.

Peshorja


Për shkak të natyrës suaj, ndonëse jeni mjaft diplomatik do të prireni të shfaqni kokëfortësinë dhe impulsivitetin tuaj. Në dashuri duhet të përpiqeni të limitoheni ndaj polemikave dhe të jeni më të lirshëm.

Akrepi


Parashikohen ditë të cilat ju ftojnë të reflektoni më shumë dhe të veproni me diplomaci në vendin e punës, për shkak se disa keqkuptime mund t’iu pengojnë në arritjen e rezultateve të shpresuara. Sa i takon sferës sentimentale, parashikohet një mbrëmje tejet e frytshme për takimet.

Shigjetari


Përfitoni nga kjo fundjavë për të larguar çdo tension që keni përjetuar ditëve të fundit dhe ta jetoni këtë të premte sa më të relaksuar. Parashikohen zgjidhje vendimtare, të cilat duhet ti merrni me sa më shumë kujdes dhe qetësi.

Bricjapi


Parashikohet një javë mjaft intriguese për gjithë ata që kanë dëshirë që në dashuri të jetojnë emocione të forta. Duhet të jeni gati për tu përballur me një rrugëtim, i cili do ju lejojë që të zbuloni edhe më shumë ndjenjat tuaja.

Ujori


Duhet të mundoheni që të përqendroni sa më shumë vëmendjen tuaj në çështjet të cilat i cilësoni vërtetë urgjente. Kjo ditë ju fton që të përfitoni sa më shumë, për të riparë një raport të lindur gjatë muajit të fundit.

Peshqit


Duhet të jeni më shumë kurajoz dhe të prisni të gjitha momentet e rëndësishme, të cilat mund ti japin një kthesë të favorshme punës tuaj. Propozimet e reja, mund t’iu lejojnë që të merrni një rol më të madh në punë. Edhe në dashuri, parashikohen të reja të rëndësishme.

parashikimi i horoskopit

Sondazh

Poll

“Jam çliruar nga ankthi i vulës dhe i logos”,Basha: Kushti që kam është distancimi nga Rama dhe Meta

“Jam çliruar nga ankthi i vulës dhe i logos”,Basha: Kushti që kam është distancimi nga Rama dhe Meta

Rrëzimi i interperlancës me Ramën, Spaho: Së shpejti do të zbytheni me këto qëndrime

Tritan Shehu: Berisha është anëtar i grupit të PD, po shkelni rregulloren

"Kuvendin po e trajtoni si dyqanin tuaj personal"/ Bardhi: Keni ndryshuar ditën e seancës plenare

"As emrin nuk guxoni t'ia përmendni"/ Vokshi dhe Felaj zihen për Sali Berishën: Nuk vendos Kuvendi

Klevis Balliu dëmtohet nga gazi lotsjellës i hedhur nga policia në protestë, të lënduar edhe Noka

Protesta e opozitës, qytetarët hedhin sende në drejtim të policisë, lëndohet efektivi

Protestuesit i vënë flakën gomave para bashkisë, zjarri shuhet nga policia

Përplasjet në Kuvend/ Seanca ndërpritet sërish 5 minuta, Nikolla-Nokës:Po më kërcënon? Të të vij zor

Opozita bllokon foltoren, Noka-Nikollës: Je përfaqësuese dinjitoze e narkoshtetit!

Bardhi ndryshime në Grupin Parlamentar të PD-së kërkon rikthimin e Berishës,Nikolla refuzon kërkesën

Freskohet me ujë dhe niset me vrull drejt policisë, çfarë synonte të bënte protestuesi para Kuvendit

Protestuesit qëllojnë me vezë dhe fruta policinë para Kuvendit: Hapeni rrugën!

Zjarr dhe tym i zi, protestuesit ndezin gomat jashtë Kuvendit

Protesta e opozitës, protestuesit vendosin goma të vjetra jashtë Kuvendit

Investigimi i Rai3, Meloni në krah të Ramës: Nuk ishte ai shenjestra, mirënjohës qeverisë shqiptare

Reportazhi i Rai3/ Rama: Shpëtuam afganët nga vdekja kur asnjë vend i NATO-s nuk i pranoi

Konferenca me Melonin në Shëngjin, Rama për investigimin e Rai 3: U hodh baltë mbi shqiptarët

Deputeti i opozitës italiane përplaset me Melonin në kampin e Gjadrit:Badigardët tuaj po më dhunojnë

“Mos i falni më"/ Rama për Opozitën: Braktiseni në vetminë e ujërave të zeza

Akuzat e Ahmetajt/ Rama: U përdor si hero një i arratisur i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga SPAK

Reportazhi i RAI3/ Rama: Nuk iu shmanga ballafaqimit, gazetarët këtë e quajtën kurojo të madhe

Reportazhi i RAI3/ Rama: E kishin me Italinë, por RAI 3 dha një shfaqe të shëmtuar

Reportazhi i RAI3/ Rama: Baltë e pamerituar për Shqipërinë dhe shqiptarët

Tensionohet situata, zjarr para bashkisë së Tiranës, protestuesit i vënë flakën gomave

Themelohet Partia Mundësia, Shehaj: Jemi bashkuar për të bërë realitet një parti të re politike

"Regjimet nuk kanë kurrë fund të lavdishëm"/Noka: Sa më shumë Edveri juaj të rrisë represionin e tij

Açka vendos fotot e Stalinit dhe Leninit në sallën e Kuvendit

E paprecedentë në Kuvend, gardisti urdhëron gazetarët të dalin nga salla, ata i kthehen: Gangster

Projekt-rezoluta për krimet e komunizmit/ Gjekmarkaj: Nuk u kërkua kurrë falje!

"Shpik histori nga Ilirët e Pellazgët", Spiropali-Basha, replika: Keni një paqartësi historike

Vettingu në politikë, Spiropali: SPAK-un e kemi lënë të lirë nga kontrolli politik

Basha: Të vetmet akte të dërguara për luftën ndaj korrupsionit janë varrosur në sirtarë

Komisioni hetimor antikorrupsion/ Sula: Hiqeni nga rendi i ditës, të raportojnë institucionet

Shehu nga kuvendi: OKB votoi rezolutën për të njohur genocidin serb, mazhoranca jonë e rrëzoi

Pr. vendimi për ngritjen e Komisionit të Posaçëm Antikorrupsion,Gazment Bardhi largohet nga Kuvendit

Kuvendi voton sot Komisionin antikorrupsion,Nikolla nxjerr gazetarët nga salla,reagon ashpër opozita

Rrëzohet kërkesa e opozitës për mocionin me debat / Zhupa-Nikollës: Dëshiron t’i tregosh besnikëri

Komisioni i Posaçëm Antikorrupsion/' Basha: Manovër elektorale e Ramës. Nuk mund të jemi pjesë

Dhunimi i Sokol Mëngjesit/ Policia: Arrestohet organizatori, 20 mijë euro për atë që jep informacion

"E ardhmja nuk mund të mbrohet nga arma", Rama: Ka ardhur koha të ndërtojmë një NATO të arsimit

"Pyes veten kush je"/ Bardhi replikon me Spiropalin: Mos je gjë motra e Olsi Ramës

Rezoluta anti-korrupsion, Çuçi: Ka rënë korrupsioni, 95 % e shërbimeve kryhen nga telefoni

"Vënia në kontroll e SPAK, fantazi"/ Rama i kthehet Opozitës: Po treteni tek 'Rrugica e Shpresës'

Rama mban fjalën në seancë plenare, deputetët godasin tavolinat

"Keni ende shumë për të parë"/ Rama: Korrupsioni në Shqipëri vazhdon

Rezoluta e PS-së në Kuvend/ Rama: Jemi në luftë me korrupsionin prej 10 vjetësh

Argita Malltezi: Ndërrimi i destinacionit të Kompleksit Partizani u bë nga Rama

"Kryedemokrati dhe Malltezi të arrestuar politik", Argita: SPAK ka kaluar nga një akuzë në tjetrën

Paralajmërimi i Argita Mallatezit: Do të përfshihem në politikë nëse është e nevojshme