LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Yjësi intriguese për zemrat e vetmuara! Shenja që do përjetojë emocione, horoskopi i së hënës

Dosja.al ju sjell parashikimin e horoskopit për ditën e sotme, 15 gusht 2022

15 Gusht 2022, 07:04 Nga A.B

Yjësi intriguese për zemrat e vetmuara! Shenja që do

Dashi
Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill
Është një mes gushti që flet për dashurinë! Nëse kohët e fundit keni takuar një person të mirë, përfitoni nga kjo ditë e hënë për të organizuar diçka të këndshme së bashku.

Demi
Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj
I bukur ky qiell për çiftet që duan njëri-tjetrin, nuk e përjashtoj ardhjen e një ngjarjeje të lumtur. Moment pozitiv edhe në punë, lajme të mira janë rrugë.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor
Jeni plot energji dhe keni vërtet ndjenjën se jeni në gjendje t’i ngjiteni dhe malit më këmbë! Jeni i sigurt që të tjerët janë gati t’ju ndjekin?

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik
I bukur ky qiell për ndjenjat, dita e hënë ju fton të hapni zemrën ndaj njohurive të reja dhe, siç thonë ata, nga ajo që vjen.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht
Yje interesante për dashurinë, nëse e keni synuar një person, mos e lini të ikin. Mund të përjetoni emocione të forta!

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator
Yjësi intriguese për zemrat e vetmuara! Përfitoni nga kjo ditë e hënë për të zgjeruar miqësitë tuaja, mund të befasoheni këndshëm.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor
Yjësi e rëndësishme për ata që janë në çift prej kohësh! Ndjeni kërkesën e legalizimit të lidhjes për të ndërtuar një të ardhme së bashku me partnerin/en.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor
Këtë të hënë mund të jeni pak nervozë, yjet ju ftojnë të tregoheni të kujdesshëm. Rikuperim nga orët e mbrëmjes e në vazhdim.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor
Qiell interesant për zemrat e vetmuara, tregoni anën tuaj më të mirë dhe do të jeni vërtet të parezistueshëm.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar
Këto yje janë të renditura bukur për dashurinë, butësia e ripërtërirë e sjelljes tuaj ju lejon t’i shikoni gjërat me optimizëm dhe pa shumë vramendje.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt
Yjësia është e rëndësishme nëse doni të filloni të vendosni tullat e një projekti që do të zhvillohet nga vjeshta. Por gjithsesi, kushtojini vëmendje shpenzimeve.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars
Kohët e fundit keni qenë mjaft nervozë, ndiheni sikur askush nuk po ju kupton dhe ndjeni sikur nuk mund të jepni më të mirën. Këtë të hënë përpiquni të relaksoheni duke lënë mënjanë mosmarrëveshjet.

horoskopi ditor

Sondazh

Poll

Operacioni 'Fijet' në Durrës, shkon në 7 numri i kamerave të çmontuara

Operacioni 'Fijet' në Durrës, shkon në 7 numri i kamerave të çmontuara

'Fijet'/ Hiqen 23 kamera të tjera në Korçë, Vlorë dhe Durrës, 13 nën hetim

Deputeti i PS kapet duke shtypur butonin “pro” edhe për kolegen e tij

VIDEO- Deputetët e PD-së i bien bilbilave në seancë

Nallbati: Na përjashtoni të gjithëve dhe vazhdoni! Jeni turpi i këtij vendi

"Jemi tek pazari i gjësë"/ Vasili ngre tonet në Kuvend, Nikolla i mbyll mikrofonin, deputeti:Turp

"Mos e fshini Ramën, po vrisni demokracinë"/ Bardhi kërkon llogari në Kuvend për dosjen McGonigal

Boçi kërkon Ramën: Autori i krimit të vijë këtu, ka korruptuar Parlamentin!

Operacioni 'Fijet'/ Zbulohen kamerat e sigurisë në lagjet e Dibrës, Shkodrës dhe Lezhës

Me armë zjarri e kokainë në makinë, arrestohen dy personat që lëviznin në ish-Bllok

Celibashi: U kap në veprintari politike. Përfaqësuesi: Sako e publikoi në profilin personal

Berisha rrezikon të mos regjistrohet në zgjedhje, Celibashi: KQZ njeh vetëm një PD

Harta e Re Gjyqësore, Llagami: Ky proces na mori 3 vite, ishim në një rrugë pa kthim

'Fijet' në Tiranë, çmontohen 155 kamera të tjera sigurie, 44 persona nën hetim

Sekuetrohen 9 mln lekë në Lushnje, arrestohet shitësi i kokainës, 10 konsumuesit nën hetim

Operacioni 'Fijet', hiqen 37 kamera sigurie në Elbasan

Kontrabandë celularësh, arrestohen 4 persona në Tiranë, sekuestrohen 763 telefona

Operacioni "Fijet", çmontohen 155 kamera sigurie në Tiranë, 37 persona nën hetim

Përfshihet nga flakët apartamenti në Vlorë, shkak dyshohet shkëndija elektrike

"Big Brother" vazhdon në Korçë/ Kapen nëntë kamera të vendosura nga grupet kriminale

Hiqej si punonjës i Forcave Speciale, arrestohet 40-vjeçari me armë në Tiranë

19 të arrestuar nga 'Rrugorja', drejtonin makinën në gjendje të dehur

"Saga Big Brother vazhdon"/ Çmontohen 20 kamera të vendosura në Fier dhe Lushnje

Skafi me turistë pëson avari, bllokohet në det, policia e nxjerr në breg, momenti i shpëtimit

Drift si i 'çmendur' në rrugët e Vlorës, gjobitet me 750 mijë lekë i riu në Vlorë, i hiqet patenta

35-vjeçari përplas të miturën me makinë dhe arratiset, momenti kur kalimtarët rrethojnë të voglën

'Big Brother' në Shqipëri, zbulohen 3 kamera sigurie në lagjet e Memaliajt dhe 1 në Burrel

Hiqen 39 kamera në Korçë dhe Pogradec

Dalin të tjera pamje nga zjarri në parking, zona e rrethuar me polici, banorët në panik

Dalin të tjera pamje nga zjarri në parkingun e kullës, zona e rrethuar me polici, banorët në panik

Zjarri nisi nga parkingu, dalin pamjet nga djegia e kullës 41-katëshe, zona e mbuluar nga tymi

Momenti i arrestimit të Xhevit Sinanit, vrau gruan e vëllain e tij në Gramsh

Vodhën 8 dyqane dhe banesa, në pranga 16-vjeçari, në kërkim shoku i tij

ME VIDEO- Zbulohen 47 kamera sigurie në Durrës, Shijak dhe Krujë

Nxirrnin inerte pa asnjë dokument, arrestohet administratori i një guroreje në Krujë

Aksioni në Vlorë, policia çmonton 16 kamera sigurie të vendosura nga grupet kriminale

"Meta e ka djalë halle", Kryemadhi flet për Dorian Duçkën: Sa ishte te ne qe në rregull

Me dosje në duar, Shkëlzen Berisha mbërrin në SPAK

"Mik është fjalë e madhe"/ Rama tërheq fjalët: Fola anglisht

Rama: Drejtësia amerikane foli, unë jam ulur në Strasburg me njerëz non-grata

"Mik është fjalë e madhe"/ Rama tërheq fjalët: Fola anglisht për marrëdhënien

Rama: Nezajn e njoha përmes agjentit të FBI-së. Duçka ka punuar pa pagesë për mua

Rama pranon takimet me ish-agjentin e FBI: Ndodhën! Po keqlexohen hetimet për të sfumuar 21 janarin

Dosja e FBI/ Rama: Drejtësia amerikane nuk flet për vrasje nga pakujdesia kur urdhrat i jep shteti!

VIDEO-ja që përgënjeshtron Ramën, në shtator e konsideronte mik ish-agjentin e FBI, sot e tërhoqi

Gjenden 38 kamera të tjera në qytetin e Shkodrës

“Manipulimi”/ Iu prezantua si avokat dhe i mori 1.2 mln lekë një gruaje, arrestohet 54-vjeçari

Aksident tragjik në Fushë Kuqe, përplasen dy makina me njëra-tjetrën, ndërron jetë në vend 2-vjeçari

Kanabis i kultivuar në vazo, pamje nga vila në Shijak që ishte kthyer në 'shtëpi bari'

Aksident i frikshëm në Lezhë, 3 automjete përplasen kokë më kokë, një person në gjendje të rëndë