LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Komediania akuzon aktorin e ndjerë për ngacmim seksual: Ishte i pamëshirshëm

16 Prill 2022, 06:56 Nga DOSJA
Komediania akuzon aktorin e ndjerë për ngacmim seksual: Ishte i

SHBA– Komediania Molly Shannon ka zbuluar se është ngacmuar seksualisht nga Gary Coleman në fillim të karrierës së saj. E ftuar në “The Howard Stern Show” ajo u pyet nga Stern për një pjesë të librit në të cilin ajo tregon ngjarjen. Shannon, i tha Stern se kishte marrë agjentin e Coleman dhe se agjenti e pyeti nëse donte të takonte aktorin. Ajo fillimisht ishte e emocionuar, por pasi agjenti i saj e çoi atë tek aktori në suitën presidenciale të një hoteli, ai “u zhduk”.

Coleman, deklaroi Shannon, e vendosi të ulej në shtrat dhe më pas filloi ta guduliste.

“Po përpiqesha të isha e sjellshme dhe gjëra të tjera. Unë jam një vajzë katolike e sjellshme ,” u shpreh komediania. Më pas ajo tregoi se Gary u përpoq vazhdimisht ta puthte dhe të hipte mbi të. “Ai ishte i pamëshirshëm,”

Molly rrëfeu se ia arriti të mbyllej në tualet dhe ndërsa ishte atje, Coleman “i futi duart poshtë derës dhe tha: “Mund të të shoh”. Më pas ajo doli me shpejtësi nga dhoma.”Mendoj se ndoshta isha shumë e sjellshme.Do të doja të kisha mundur të mbroja më shumë veten “përfundoi aktorja.

“Mendoj, për shkak të madhësisë së tij, nuk u ndjeva e kërcënuar fizikisht”, tha ajo.

Aktori Gary u nda nga jeta në vitin 2010 në moshën 42-vjeçare, vetëm disa ditë pasi pësoi një dëmtim në kokë nga një rënie nga shkallët në shtëpinë e tij në Utah.

(a.b)/dosja.al

Ndihmës-Sekretarja e Shtetit takoi Alibeajn, ndërsa Paloka deklaroi se ka firmosur peticionin kundër ambasadores Kim. Çfarë do të thotë kjo për PD?

View Results

showbiz showbiz akuza për përdhunim gary coleman molly shannon shba akuza për përdhunim gary coleman molly shannon shba

Sondazh

Poll
Art&Argëtim 15 Prill 2022, 09:17

Princ Leka II, një mbret pa fron

E veçanta e aristokratëve evropianë është se emrat e tyre grumbullohen, si rrëshqitjet e dëborës. Është koha e drekës në Tiranë, kryeqytetin e Shqip...

Nallbati: Na përjashtoni të gjithëve dhe vazhdoni! Jeni turpi i këtij vendi

Nallbati: Na përjashtoni të gjithëve dhe vazhdoni! Jeni turpi i këtij vendi

"Jemi tek pazari i gjësë"/ Vasili ngre tonet në Kuvend, Nikolla i mbyll mikrofonin, deputeti:Turp