LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Një ditë mjaft e favorshme për të dashuruarit, beqarët do realizojnë takimin premtues, çfarë kanë rezervuar yjet për j

27 Shtator 2020, 05:11 Nga DOSJA
Një ditë mjaft e favorshme për të dashuruarit, beqarët

Dashi

Hëna dhe Venusi do të kalojnë tranzit në shenjën tuaj, duke favorizuar momentet e pasionit. Në punë vlera juaj nuk do të vihet në diskutim, ndërsa nga pikëpamja ekonomike, situata nuk paraqitet shumë e favorshme.

Demi

Gjatë së dielës lodhja do të jetë e pranishme. Ndërsa në punë bëni kërkesat tuaja, në mënyrë që të reagoni vrullshëm. Me afrimin e tetorit do të merrni përgjigje të rëndësishme, sidomos ata që ushtrojnë profesione të lira.

Binjakët

Lidhjet e rëndësishme, do të forcohen më shumë gjatë kësaj dite. Në punë, Saturni do të ketë ndikim të favorshëm deri në fund të vitit. Do të keni mundësi që të rikuperoni një projekt të braktisur si dhe do të ketë zhvillime të reja.

Gaforrja

Në dashuri mund të ketë ndonjë problem të vogël apo largësi, të cilat mund t’iu krijojnë shqetësime. Bëni durim! Ndërsa në punë do të ndiheni konfuz, për shkak se ka shumë gjëra me të cilat duhet të merreni.

Luani

Ndikimi i kundërt i Hënës do ju përhumbë në mendime dhe vështirë se do jeni të qetë. Në punë, nuk duhet të përhumbeni në detaje, por rifitoni dëshirën për të vepruar si dhe projektoni një event të rëndësishëm.

Virgjëresha

Mund të tërhiqeni nga një person shumë ndryshe nga ju, një ujor ose dash. Në punë, ky është moment mjaft i favorshëm për të bërë zgjedhje me rëndësi për të ardhmen.

Peshorja

E diela do të jetë mjaft pozitive, por historitë që janë në krizë do të kërkojnë vëmendje për tu menaxhuar. Në punë, nëse jeni të përfshirë në një çështje ligjore, do të dilni fitimtarë.

Akrepi

Situata astrologjike paraqitet mjaft e veçantë, ndaj bëni kujdes me partnerin/en dhe mundohuni që t’iu shmangeni polemikave. Në punë do të përballeni me momente nervozizmi, ndaj duhet të tregoheni të duruar.

Shigjetari

Me ndikimin e favorshëm të Hënës do të keni mundësi që të bëni një takim special. Në punë kjo është një periudhë premtuese, ku do të keni mundësi që të përfundoni të gjitha çështjet e mbetura pezull.

Bricjapi

Në dashuri mundohuni që të jeni të sinqertë me njerëzit që iu duan, pasi afrimi i muajit tetor do ju dhurojë emocione të bukura. Ndërsa në punë do e keni Mërkurin kundër, duke bërë që të jeni të acaruar dhe të papërqendruar.

Ujori

Ndikimi i Hënës në shenjën tuaj do të sjellë dyshime dhe për rrjedhojë do e keni të vështirë që të ruani qetësinë, shkruan noa.al. Në punë, nëse keni mundësi që të ndryshoni rol, mundohuni që të përfitoni.

Peshqit

Ditët e fundit të muajit, mund të kenë zhvillime pozitive për ndjenjat. Kush është i pavendosur do të qartësohet dhe shumë shpejt do të marrë një vendim. Në punë, situata paraqitet e gjallë dhe mjaft e favorshme sa i takon financave. Mërkuri do të ketë ndikim pozitiv, por gjithsesi problemet që keni nuk do të zgjidhen si me magji.

Marrë nga Noa.al 

1 vit nga zgjedhjet e 25 prillit si e shikoni gjendjen e vendit:

View Results

horoskopi horoskopi horoskopi 27 shtator 2020 horoskopi 27 shtator 2020

Sondazh

Poll

Dosja Sot date 27 mars

Dosja Sot date 27 mars

Hetimet për lobingun/“Do dorëzoni dosjen në prokurori?” Berisha: Asnjë qindarkë ruse s’ka hyrë në PD

Bejko kandidat në Tiranë,Berisha: Vegla që përdor Basha dhe Rama kundër pluralizmit, vijnë nga mafia

Qëllohet me breshëri plumbash drejt Top Channel, vritet roja, gjendet e djegur makina e atentatorëve

Merr flak makina mbrenda ne garazh

Dosja Sot date 25 mars

Dosja Sot Date 24 mars

Ndiqte ambulancën që ishte në shërbim emergjence, gjobitet me 300 mijë lekë drejtuesi i mjetit

Skandal në Ali Dem", administratori vendos çip në pallat, banorët ngelin jashtë, mbërrin policia

Dosja Sot date 23 mars

Kryeministri Rama takohet me Rishi Sunak në Londër

Dosja Sot Date 22 mars

"Maskat" aksion në Tiranë, prangosën 20 'korrierë' të grupeve kriminale

Dosja Sot Date 21 mars

'Ka ra zjarr në Surrel!'/ Braçe "tremb" socialistët me LAJMIN E FUNDIT, Qefalia më i shqetësuari

Dosja Sot Date 20 Mars

Berisha i bën thirrje punonjësve të administratës të mos bëhen pjesë e krimit elektoral.

Dosja Sot Date 18 Mars

Burgosja e nënës lehonë/Flet Diana Bahçja: Qaja ditë e natë, por nuk donin t’ia dinin

Qarkullonte me 305 km/h, Cllevio Serbiano e filmonte, shoqërohet në Polici Aleks Vishaj

Dosja Sot Date 17 Mars

U fut në burg 8 ditë pasi lindi, Diana Bahçja: Nuk më lanë të takoja beben

'Shtëpi bari' brenda ish-tuneli të ushtrisë në Krujë, sekuestrohen 390 bimë cannabis sativa

Dosja Sot Date 16 Mars

Tërheqje apo pezullim? Si dredhoi Rama sy për sy me Borrel për 'pasaportat e arta'

Banorët e lagjes Demokracia ne Mamurras bllokojnë rrugën, Cara premtoi rehabilitim te rrugës ne...

Abuzimi me tenderin 3.2 mld lekë, BKH ‘zbarkon’ në zyrat e bashkisë së Bulqizës, sekuestron dosje

Dosja Sot Date 15 Mars

Këshilli i Legjislacionit mbyllet mes debateve, Bardhi ngrihet në këmbë: Shkelni kushtetutën e ikni

"Kryeministri i Shqipërisë si dhuratë e perëndisë", grupi polifonik i dedikon këngë Edi Ramës

Hidhet shorti, Koli Bele caktohet relatori për shqyrtimin e ankimimit të grupit të Alibeajt

Dosja sot Date 14 Mars

Shitësja në panair kërkon t’i dhurojë çantën bashkëshortes, Berisha refuzon: Sot vetëm blihet

Procedohen 70 drejtues mjetesh në 24 orët e fundit, u kapën me shpejtësi të lartë dhe duke bërë gara

Dosja sot Date 13 mars

Kapen 4 rumunë në Vlorë, po kalonin 260 kg kanabis me kamper në Greqi, 5 në kërkim

'Paç fatin e Lali Erit'- Kunjat e Ramës për Veliajn, teksa i dha shansin e tretë për Tiranën?

Rama: Në rrezik të madh tregu, sipërmarrësit të rrisin pagat

Meta pas takimit me Berishen : Aleancë e jashtëzakonshme, pas 15 majit fitojmë shumicën e bashkive

Masakra e Don Boskos, familja Paja hap dyert e mortit, zona me shiritin 'skenë krimi'

'Kasapanë' brenda lokalit! Atentat mafioz, vdes banakierja.5 të plagosur, mes tyre një fëmijë

Meta: Shkojnë për kontroll dhe kapin vibratorët e shokëve

Shirat përmbytin Lezhën, bllokohet qarkullimi, banorët mbyllen në shtëpia

Berisha per institucionet: Ska Klgj por KlgjS

Berisha: 'Alibasha dhe Brava' jane dy pengje te cilat nuk mund te kete asnje lloj negociate"

Kush do e drejtojë koalicionin me Metën? Berisha : S’ka asnjë diskutim! Padyshim që PD

Berisha; E dëgjuat Celibashin që tha në perceptimin tim është Berisha por Rama më thotë Ali-Basha.

Zgjedhjet e 14 majit, Meta: opozitaret bashke per ndryshim

Barrierat e shkatërruara nga përplasja, makina 'fluturoi' nga mbikalimi, ra mbi një tjetër mjet

Celibashi: Të drejtën e regjistrimit të Partisë Demokratike në zgjedhje e ka Lulzim Basha