LIVE UPDATES
Ekonomi

“Nusja do veshë fustanet e mamit”/ U bë meme në gjithë Shqipërinë, Ermali: Më ngacmojnë goca. Më thoshin bëj një

14 Maj 2021, 13:59 Nga DOSJA
“Nusja do veshë fustanet e mamit”/ U bë meme në

I ftuar në emisionin “Historia ime” në Tv Klan, ka qenë sërish i ftuar Ermali i cili në muajin Dhjetor tregoi historinë e tij të dashurisë me një grua nga Gjilani, por prindërit nuk ia pranonin sepse ajo ishte 41 vjeç, pra 7 vite më e madhe se ai. Ata janë njohur në rrjetet sociale dhe kanë krijuar një lidhje online. Edhe pas disa muajsh, Ermali tregon që nuk ka arritur të bindtë prindërit për t’u martuar me këtë vajzë dhe ai nuk e ka takuar akoma.

Një deklaratë që ka bërë shumë bujë në intervistën e parë, ishte fakti që Ermali tregon si është nusja ideale për të ëmën. Ai shprehet se e ëma do që nusja të ketë trupin e saj që t’ja japë fustanet e saj dhe rrobat e tjera. Kjo deklaratë e tij ka shkaktuar shumë të qeshura dhe është bërë meme në rrjetet sociale.

 

Mirela Milori: Si është një nuse ideale për mamin tënd?

Ermali: Të jetë mosha e vogël, të ketë trupin e mamit se ka fustane që nuk i bëjnë dhe t’ja japë asaj. Mami është trup më i vogël dhe do që nusen ta ketë me trupin e asaj.

Mjaftoi vetëm kjo deklaratë e tij që Ermali të bëhej i famshëm në të gjithë Shqipërinë. I pyetur nga Mirela Milori se si e përballoi këtë gjë, ai shprehet se mamaja e tij u mërzit shumë. Ky moment është riparë sërish në studio dhe Ermali fillon e qesh duke shprehur se e gjitha ka qenë për humor. Mirela i thotë që ai nuk ia di përmasat e trupit gruas që dashuron nga Gjilani sepse nuk e ka takuar asnjëherë, ndërsa Ermali thotë që e ka parë edhe në video.

Ermali: E kam parë dhe si kallëp, në video, tani video veç të jetë me photoshop (qesh).

Mirela Milori: Ky është elementi që mami u mërzit? Çfarë të tha, të tha që çfarë t’u desh me fustanët e mi?

Ermali: Më tha pse e the, vetëm kaq.

Mirela Milori: Po ti çfarë i the?

Ermali: I thashë që më shpëtoi (qesh).

Mirela Milori: Nuk ka asnjë gjë të keqe dhe unë kam një djalë që do shumë kohë që ai të rritet për nuse, por gjërat e mia janë shumë të mira dhe nëse ajo do ketë një fizik po kaq të mirë sa unë do ia jap, se nuk i dihet, mbase nuk e merr kaq të mirë sa unë, kështu që mami duhet të jetë krenare që të marrë një nuse për t’i bëjnë gjërat e saj. Kështu që mami je shumë mirë, mos mendo se është thënë me kuptimin e keq gjithçka.

Mirela Milori: Duke qenë një gjë virale ka pasur meme pafund dhe ke patur ngacmime pafund se është bërë ylli i Instagramit në atë periudhë dhe do bëhet prapë tani.

Ermali: Edhe në TikTok.

Mirela Milori: Vazhdon përsëri online të dashurojë të njëjtën vajzë pavarëisht se ka pasur kërkesa, madje dhe nga Tirana. Çfarë ndodhi pas këtyre memeve dhe pasi u bëre hit.

Ermali: Kur i kam parë për herë të parë ato, u habita edhe në TikTok edhe në Instagram edhe në Youtube.

Mirela Milori: Pastaj në llogarinë tënde Instagram u shtuan ndjekësit apo u shtuan mesazhet?

Ermali: Pak ndjekësit dhe shumë mesazhet me natyrë të ndryshme. Për shembull më doli njëra që ishte 45 vjeç dhe i thashë unë, s’po e mbaj dot atë 41 do të të mbaj ty 45 vjeç (qesh).

Mirela Milori: Po kështu oferta kishe që ndonjë gocë të të thoshte që…

Ermali: Më pyesnin ti je ai tek emisioni? Më thoshin bëj një foto kështu, kape veshin, bëje këtë të të shoh je ti apo jo.

Marrë nga tvklan.al

Rama është propozuar për president nga disa deputetë socialiste, mendoni se:

View Results

sociale sociale ermali ermali

Sondazh

Poll
Ekonomi 12 Maj 2021, 18:00

Kartat grafike për kompjutera janë një nga pajisjet më të kërkuara të momentit në pikat ku tregtohen pajisjet kompjuterike. Por për çfarë përdoren? Pjesa...

Zjarr masiv në Shkodër/ Flakët SHKRUMBOJNË tregun e rrobave të përdorura dhe disa banesa

Zjarr masiv në Shkodër/ Flakët SHKRUMBOJNË tregun e rrobave të përdorura dhe disa banesa

Zjarrfikëset në luftë me flakët në Shkodër, rrezikohen banesat

Zjarr në një treg rrobash në Shkodër/ Shtëllunga gjigande e tymit pushton zonën

“Jam çliruar nga ankthi i vulës dhe i logos”,Basha: Kushti që kam është distancimi nga Rama dhe Meta

Rrëzimi i interperlancës me Ramën, Spaho: Së shpejti do të zbytheni me këto qëndrime

Tritan Shehu: Berisha është anëtar i grupit të PD, po shkelni rregulloren

"Kuvendin po e trajtoni si dyqanin tuaj personal"/ Bardhi: Keni ndryshuar ditën e seancës plenare

"As emrin nuk guxoni t'ia përmendni"/ Vokshi dhe Felaj zihen për Sali Berishën: Nuk vendos Kuvendi

Klevis Balliu dëmtohet nga gazi lotsjellës i hedhur nga policia në protestë, të lënduar edhe Noka

Protesta e opozitës, qytetarët hedhin sende në drejtim të policisë, lëndohet efektivi

Protestuesit i vënë flakën gomave para bashkisë, zjarri shuhet nga policia

Përplasjet në Kuvend/ Seanca ndërpritet sërish 5 minuta, Nikolla-Nokës:Po më kërcënon? Të të vij zor

Opozita bllokon foltoren, Noka-Nikollës: Je përfaqësuese dinjitoze e narkoshtetit!

Bardhi ndryshime në Grupin Parlamentar të PD-së kërkon rikthimin e Berishës,Nikolla refuzon kërkesën

Freskohet me ujë dhe niset me vrull drejt policisë, çfarë synonte të bënte protestuesi para Kuvendit

Protestuesit qëllojnë me vezë dhe fruta policinë para Kuvendit: Hapeni rrugën!

Zjarr dhe tym i zi, protestuesit ndezin gomat jashtë Kuvendit

Protesta e opozitës, protestuesit vendosin goma të vjetra jashtë Kuvendit

Investigimi i Rai3, Meloni në krah të Ramës: Nuk ishte ai shenjestra, mirënjohës qeverisë shqiptare

Reportazhi i Rai3/ Rama: Shpëtuam afganët nga vdekja kur asnjë vend i NATO-s nuk i pranoi

Konferenca me Melonin në Shëngjin, Rama për investigimin e Rai 3: U hodh baltë mbi shqiptarët

Deputeti i opozitës italiane përplaset me Melonin në kampin e Gjadrit:Badigardët tuaj po më dhunojnë

“Mos i falni më"/ Rama për Opozitën: Braktiseni në vetminë e ujërave të zeza

Akuzat e Ahmetajt/ Rama: U përdor si hero një i arratisur i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga SPAK

Reportazhi i RAI3/ Rama: Nuk iu shmanga ballafaqimit, gazetarët këtë e quajtën kurojo të madhe

Reportazhi i RAI3/ Rama: E kishin me Italinë, por RAI 3 dha një shfaqe të shëmtuar

Reportazhi i RAI3/ Rama: Baltë e pamerituar për Shqipërinë dhe shqiptarët

Tensionohet situata, zjarr para bashkisë së Tiranës, protestuesit i vënë flakën gomave

Themelohet Partia Mundësia, Shehaj: Jemi bashkuar për të bërë realitet një parti të re politike

"Regjimet nuk kanë kurrë fund të lavdishëm"/Noka: Sa më shumë Edveri juaj të rrisë represionin e tij

Açka vendos fotot e Stalinit dhe Leninit në sallën e Kuvendit

E paprecedentë në Kuvend, gardisti urdhëron gazetarët të dalin nga salla, ata i kthehen: Gangster

Projekt-rezoluta për krimet e komunizmit/ Gjekmarkaj: Nuk u kërkua kurrë falje!

"Shpik histori nga Ilirët e Pellazgët", Spiropali-Basha, replika: Keni një paqartësi historike

Vettingu në politikë, Spiropali: SPAK-un e kemi lënë të lirë nga kontrolli politik

Basha: Të vetmet akte të dërguara për luftën ndaj korrupsionit janë varrosur në sirtarë

Komisioni hetimor antikorrupsion/ Sula: Hiqeni nga rendi i ditës, të raportojnë institucionet

Shehu nga kuvendi: OKB votoi rezolutën për të njohur genocidin serb, mazhoranca jonë e rrëzoi

Pr. vendimi për ngritjen e Komisionit të Posaçëm Antikorrupsion,Gazment Bardhi largohet nga Kuvendit

Kuvendi voton sot Komisionin antikorrupsion,Nikolla nxjerr gazetarët nga salla,reagon ashpër opozita

Rrëzohet kërkesa e opozitës për mocionin me debat / Zhupa-Nikollës: Dëshiron t’i tregosh besnikëri

Komisioni i Posaçëm Antikorrupsion/' Basha: Manovër elektorale e Ramës. Nuk mund të jemi pjesë

Dhunimi i Sokol Mëngjesit/ Policia: Arrestohet organizatori, 20 mijë euro për atë që jep informacion

"E ardhmja nuk mund të mbrohet nga arma", Rama: Ka ardhur koha të ndërtojmë një NATO të arsimit

"Pyes veten kush je"/ Bardhi replikon me Spiropalin: Mos je gjë motra e Olsi Ramës

Rezoluta anti-korrupsion, Çuçi: Ka rënë korrupsioni, 95 % e shërbimeve kryhen nga telefoni

"Vënia në kontroll e SPAK, fantazi"/ Rama i kthehet Opozitës: Po treteni tek 'Rrugica e Shpresës'

Rama mban fjalën në seancë plenare, deputetët godasin tavolinat

"Keni ende shumë për të parë"/ Rama: Korrupsioni në Shqipëri vazhdon

Rezoluta e PS-së në Kuvend/ Rama: Jemi në luftë me korrupsionin prej 10 vjetësh