LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Paloka ndryshon versionin për “krimin elektoral”: Gjiknuri është kapur në dosjen 183

8 Maj 2019, 09:11 Nga DOSJA
Paloka ndryshon versionin për “krimin elektoral”: Gjiknuri

TIRANË– Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka, ka treguar një tjetër version për atë që PD e quan krim elektoral. Në një reagim në Facebook, Paloka shkruan se Damian Gjiknuri, është dokumentuar si i përfshirë në krimin elektoral në dosjen 183.

Por e vërteta është shumë ndryshe, pasi dosja e zgjedhejve të Dibrës është 184. Ndoshta ky ndyshim numri për këtë dosje, mund të jetë një lapsur nga Paloka, ose ai ka informacione më shumë dhe di që mund të ketë ndonjë dosje të re që po hetohet nga Prokuroria.

POSTIMI I PLOTË

Arrestohet Klevis Balliu !!!
Damian Gjiknuri i kapur ne flagrance ne vjedhjen e 40 milion eurove tek Unaza e re dhe ne krim elektoral te dokumentuar ne dosjen 183 eshte i lire!
Sajmir Tahiri i akuzuar per trafik droge ne bashkepunim, eshte i lire!
Vangjush Dako, Taulant Balla, Qazim Sejdini jane te lire dhe gezojne milionat qe ju kane grabitur shqiptareve!


Kapobanda i tyre eshte i lire!
Arrestohet Klevis Balliu “Per prishje te qetesise publike” sepse doli ne krah te banoreve te Astirit qe nuk lejojne t’ju shkatrrohet streha e femijeve te tyre vetem qe Rama dhe Gjiknuri te fusin ne xhep milionat e eurove te korrupsionit.
Cdo menyre per te shporrur kete qeveri dhe zhdukur kete kryeminister , sot eshte legjitime, madje eshte detyre per cdo qytetar, ne se duam te vazhdojme te jetojme ne kete vend si njerez te lire e me dinjitet.

(A.B. Dosja.al)

Tirana është boshatisur për ditët e pushimit. Cilën nga ritet e shenjta po ndiqni:

View Results

virale virale dosja 183 dosja 184 edi paloka krimi elektoral zgjedhjet ne diber dosja 183 dosja 184 edi paloka krimi elektoral zgjedhjet ne diber

Sondazh

Poll

Art&Argëtim 8 Maj 2019, 05:07

Shenjat me fat në dashuri/ Horoskopi 8 maj 2019

DashiKjo ditë do ju gjejë disi nervoz dhe të stresuar, ndaj duhet të tregoheni të kujdesshëm. Shmangni polemikat gjatë kësaj dite, pasi e enjtja parashikohet që...

Aksidenti me dy viktima në autostradën Tiranë-Durrës, makina mori para bordurat e rrugës

Aksidenti me dy viktima në autostradën Tiranë-Durrës, makina mori para bordurat e rrugës

VIDEO- Shpërthimi me tritol në butikun në Durrës, ja si u dëmtua biznesi i gruas

Berisha dhe demokratët 'zaptojnë' Kuvendin

Me pistoleta dhe kallashnikovë në Range Rover/ Arrestohen 4 "të fortët" në Tiranë

Berisha shton akuzën ndaj Ballës: Te ndjek hija e avokatit Ravik Gurra

VIDEO E SHERRIT/ Berisha akuzon Ballen per vrasjen e avokatit Ravik Gurra

PA KOMENT- Shkodra 'nën ujë', ja si duket qyteti

Protesta kundër traut në Divjakë, një betoniere brenda parkut

EKSKLUZIVE- Lulzim Basha takohet me Ben Blushin ne Panairin e Librit, merr me vete edhe vajzën

Balla: Berishës iu dogjën tre marrëveshje tek Porti i Durrësit, koncensionarët po i kërkojnë lekët

Balla-Spahos: Do shkosh tek Porti i Durrësit me pistoletë si Strazimiri, s'keni zgjidhje tjetër

Ndërtimi i rrugëve/Balla 'shigjeton' Partinë e Lirisë:Mondi bëj kallëzime, kishin ministritë në 2017

Balla 'lëshon' gojën: Saliut i rri mendja tek vëllezërit Kariç, na vjen dhe zor t'i përmendim...

Elisa Spiropali realizon "ëndrrën" e fëmijërisë me Berishën, del LIVE me të, tregon 2 gishta

Perplasje mes banoreve dhe Policise ne Divjake

Berisha 'shënjestron' Ulsi Manjën: Vetëm dy mushka kanë mbetur pa u punësuar në fshatin tënd

Berisha bllokon foltoren dhe del në Facebook: Jam live në gjithë botën, mos ma qani hallin mua!

Berisha: Parlamentin e komandojne grupet kriminale

Dëshmia e Orges Xhelilit para avokatëve: Policët bashkiakë më goditën

ME VIDEO- PLAS KEQ SHERRI në Komision, Braçe e humb kontrollin, "shpërthen": Ik ore pirdhu!

Protesta e opozitës, pamjet nga Bulevadi, mijëra qytetarë të mbledhur

Sherri i plotë i Ramës me dy deputetët e PD: Ta tregoj unë ty, do të shkatërroj!

Balla: Kokoneshi jashtë rrezikut për jetën

Veliaj takon Papa Françeskun: Jemi takuar në Tiranë...e aprovuam ndërtimin e bustit të Nënë Terezës

Droge mes karameleve ne Tirane

Grida Duma lë mandatin, kolegët e saj në lot, Açka dhe Gjekmarkaj të përlotur

Grida Duma lë mandatin e deputetes së Partisë Demokratike

Masakra e Lushnjes, babai i Leart Haxhiut: Djali im është i pafajshëm, se di ku është

Përdhunues serial, MOMENTI i arrestimit të Spartak Dyrmishit

Nga një armë në çdo raft rrobash, çfarë gjeti Policia gjatë aksionit në Shkodër

Dalin PAMJET nga megaaksioni në Korçë

Qeni i prish mitingun Ramës, të gjithë meken, kryeministri: Po lëre në punën e vetë...

Ibrahim Lici mesazh audio nga Turqia: Jetoj i lirë, nuk jam arrestuar

Arrestohet Agim Gjata, qelloi mbi RENEA

Meta: O Edi, o lepurush, do të shporrim me poezinë ‘liri a vdekje’ të Havzi Nelës

Pakti PD PL, Meta: Kryetari i Keshillit super politikan

Paloka 'korrekt' me orarin, takohet me Bardhin në një lokal para parlamentit

Alibeaj-Majkos: Je kokrra e komunistit! Deputeti socialist: Budalla! Dosjet s'mund të hapen për...

Flet avokati i vellezerve Mollaj: Tina genjen, e shantazhojne

Durrësi zgjohet nën ujë

Tetori rozë, vajzat dhe gratë e FA i bashkohen fushatës sensibilizuese kundër kancerit të gjirit

NIS PROTESTA në Elbasan/ Qytetarët fikin makinat në shenjë rebelimi, rreshtohen në shesh

Alibeaj pranoi bashkëpunimin, do nisin negociatat/ Berisha: E mirëpres. S'tërhiqem nga Primaret

Demokrati emocionet për 'doktorin'! I bie telefoni kur po fliste me Berishën,e përplas në tokë

Privatizimi i ish-klubit ‘Partizani’, dëshmon Qirjazi: MM më kërkoi firmën, bëra ç’ishte e ligjshme

Tiranë, bënin kontrabandë me veshje, pije, cigare dhe rroba, 3 të arrestuar në 2 operacione

Me 14 emigrantë në Morinë, arrestohet 19-vjeçari, shpallet në kërkim bashkëpunëtori i tij

Rrumbullaku ngre strukturë për emërimet në polici: Riformatim ekipeve që hetojnë krimin

Me dy kallashnikovë në shtëpi e municion luftarak, arrestohet 31-vjeçari në Dibër

"Porsche", "Maseratti" e 'Mercedes Benz", arrestohet 52-vjeçari që shiste mjetet e vjedhura në BE