LIVE UPDATES

dafina zeqiri

Art&Argëtim 21 Shtator 2021, 09:30

KOSOVË- Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri ka folur shprehur mendimin e saj rreth vendosjes së reciprocitetit të targave nga qeveria e Kosovë.Në një story...

Art&Argëtim 14 Prill 2021, 09:44

S’do ta besoni sa qirinj fik sot Dafina Zeqiri

TIRANË– Një nga këngtaret më jetëgjata në botën e shoëbizit, Dafina Zequiri ka festuar ditën e sotme ditëlindjen e 32-të.Nuk kanë vonuar shumë minuta pas m...

Art&Argëtim 17 Shkurt 2020, 10:49

KOSOVË– Këngëtarja, Dafina Zeqiri prej kohësh është në një romancë me DJ Geek. Edhe pse në fillim këngëtarja e mohoi kategorikisht lidhjen me mikun e saj m...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV