LIVE UPDATES

elona agolli

Art&Argëtim 17 Korrik 2019, 11:47

Lidhjen e fortë me babain, Elona Agolli dëshiron ta tregojë edhe pas ikjes së tij. Me një postim në rrjete sociale vajza e Dritëro Agollit ka ndarë një foto të ...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV