LIVE UPDATES

kokaine ne portin e durresit

Aktualitet 7 Shtator 2021, 11:50

DURRËS– Policia e Durrësit ka dhënë njoftimin zyrtar për sasinë e kokainës e cila u gjet në Port. Konfirmohet se në kontenjerin me banane janë gjetur...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV