LIVE UPDATES

plagosje ne greqi

Aktualitet 14 Maj 2021, 14:34

ATHINË– Tjetër grabitje në Greqi! “Protothema” raporton se 4 grekë dhe një shqiptar, një prej të cilëve i mitur, kanë plagosur dhe pla&cc...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV