LIVE UPDATES

ylli shehu

Sport 16 Tetor 2020, 14:50

Partizani shtohet me 4 “Mjeshtra të mëdhenj”

Sot në mesditë, në ambientet e presidencës, Presidenti i Republikës Ilir Meta, ka dekoruar me çmimi “Mjeshtër i Madh”, katër ish-futbollistë, legjenda të...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV