LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Video/ “Të ruaj imazhin e ****”, Rezarta Shkurta s’përmbahet kur i thonë që e ka tradhëtuar Ermali, nxjerr gazetarin

2 Nëntor 2019, 20:30 Nga DOSJA
Video/ “Të ruaj imazhin e ****”, Rezarta Shkurta

TIRANË– Këngëtarja shqiptare që tashmë i është future fushës së biznesit është tronditur nga një lajm që ka marrë së fundmi. Një gazetar i ka shkuar në zyrë dhe e ka lajmëruar që ka kapur ‘mat’ dhe ka fotografuar Ermal Hoxhën, bashkëshortin e saj me një tjetër femër.

Në videon e publikuar nga vetë Rezarta shihet momenti që ajo bisedon me gazetarin dhe kur ky i fundit i thotë që ka fotot ku Ermali është me një tjetër ajo e nxjerr jashtë.

“Çohu të lutem, përjashta. Ato fotot mund t’i publikosh dhe mund të bësh ç’të duash,”- dëgjohet teksa flet Rezarta.

Më pas, në panik këngëtarja telefonon të shoqin dhe i kërkon që të shkojë në zyrën e saj për të folur.

“Për sa mund të vish se dua të flasim çik. Hajde se po të pres. Ku ishe pardje ti? Ishe me Landin apo me Landën? Të kishin bërë foto. Ermal Hoxha s’je në rregull më duket. Të ka fluturuar tepeleku. Pra ti po shqetësohesh që të ruaj unë imazhin ***,”- dëgjohet teksa thotë Shkurta gjithë nerva në video.

Por më pas gjithçka është qetësuar për këngëtaren pasi ka kuptuar që ka rënë pre e një kamere të fshehtë nga emisioni “Thumbon” që moderohet nga Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu.

 

 

Sot ta fut i joti! Nevrikosem ende kur e shoh edhe pse tashme e di qe eshte nje kamer e fshehte! Gazetarit me vone ja kam thyer dhembet, vazhdimin e shihni Te dielen ne oren 21:00 ne @rtvora Goca se di sa vite do kalojne qe tju fal @aulonamusta @sipas_fatmes Kurse ti @ermal_hoxha shpetove paq?

A post shared by Rezarta Shkurta (@rezartashkurta) on

Sot ta fut i joti!
Nevrikosem ende kur e shoh edhe pse tashme e di qe eshte nje kamer e fshehte!
Gazetarit me vone ja kam thyer dhembet, vazhdimin e shihni Te dielen ne oren 21:00 ne @rtvora
Goca se di sa vite do kalojne qe tju fal @aulonamusta @sipas_fatmes
Kurse ti @ermal_hoxha shpetove paq”- shkruan Rezarta krahas videos.

(f.m/dosja.al)

Tirana është boshatisur për ditët e pushimit. Cilën nga ritet e shenjta po ndiqni:

View Results

showbiz showbiz aulona musta ermal hoxha fatma haxhialiu rezarta shkurta aulona musta ermal hoxha fatma haxhialiu rezarta shkurta

Sondazh

Poll

Deputeti i PS kapet duke shtypur butonin “pro” edhe për kolegen e tij

Deputeti i PS kapet duke shtypur butonin “pro” edhe për kolegen e tij

VIDEO- Deputetët e PD-së i bien bilbilave në seancë

Nallbati: Na përjashtoni të gjithëve dhe vazhdoni! Jeni turpi i këtij vendi

"Jemi tek pazari i gjësë"/ Vasili ngre tonet në Kuvend, Nikolla i mbyll mikrofonin, deputeti:Turp

"Mos e fshini Ramën, po vrisni demokracinë"/ Bardhi kërkon llogari në Kuvend për dosjen McGonigal

Boçi kërkon Ramën: Autori i krimit të vijë këtu, ka korruptuar Parlamentin!

Operacioni 'Fijet'/ Zbulohen kamerat e sigurisë në lagjet e Dibrës, Shkodrës dhe Lezhës

Me armë zjarri e kokainë në makinë, arrestohen dy personat që lëviznin në ish-Bllok

Celibashi: U kap në veprintari politike. Përfaqësuesi: Sako e publikoi në profilin personal

Berisha rrezikon të mos regjistrohet në zgjedhje, Celibashi: KQZ njeh vetëm një PD

Harta e Re Gjyqësore, Llagami: Ky proces na mori 3 vite, ishim në një rrugë pa kthim

'Fijet' në Tiranë, çmontohen 155 kamera të tjera sigurie, 44 persona nën hetim

Sekuetrohen 9 mln lekë në Lushnje, arrestohet shitësi i kokainës, 10 konsumuesit nën hetim

Operacioni 'Fijet', hiqen 37 kamera sigurie në Elbasan

Kontrabandë celularësh, arrestohen 4 persona në Tiranë, sekuestrohen 763 telefona

Operacioni "Fijet", çmontohen 155 kamera sigurie në Tiranë, 37 persona nën hetim

Përfshihet nga flakët apartamenti në Vlorë, shkak dyshohet shkëndija elektrike

"Big Brother" vazhdon në Korçë/ Kapen nëntë kamera të vendosura nga grupet kriminale

Hiqej si punonjës i Forcave Speciale, arrestohet 40-vjeçari me armë në Tiranë

19 të arrestuar nga 'Rrugorja', drejtonin makinën në gjendje të dehur

"Saga Big Brother vazhdon"/ Çmontohen 20 kamera të vendosura në Fier dhe Lushnje

Skafi me turistë pëson avari, bllokohet në det, policia e nxjerr në breg, momenti i shpëtimit

Drift si i 'çmendur' në rrugët e Vlorës, gjobitet me 750 mijë lekë i riu në Vlorë, i hiqet patenta

35-vjeçari përplas të miturën me makinë dhe arratiset, momenti kur kalimtarët rrethojnë të voglën

'Big Brother' në Shqipëri, zbulohen 3 kamera sigurie në lagjet e Memaliajt dhe 1 në Burrel

Hiqen 39 kamera në Korçë dhe Pogradec

Dalin të tjera pamje nga zjarri në parking, zona e rrethuar me polici, banorët në panik

Dalin të tjera pamje nga zjarri në parkingun e kullës, zona e rrethuar me polici, banorët në panik

Zjarri nisi nga parkingu, dalin pamjet nga djegia e kullës 41-katëshe, zona e mbuluar nga tymi

Momenti i arrestimit të Xhevit Sinanit, vrau gruan e vëllain e tij në Gramsh

Vodhën 8 dyqane dhe banesa, në pranga 16-vjeçari, në kërkim shoku i tij

ME VIDEO- Zbulohen 47 kamera sigurie në Durrës, Shijak dhe Krujë

Nxirrnin inerte pa asnjë dokument, arrestohet administratori i një guroreje në Krujë

Aksioni në Vlorë, policia çmonton 16 kamera sigurie të vendosura nga grupet kriminale

"Meta e ka djalë halle", Kryemadhi flet për Dorian Duçkën: Sa ishte te ne qe në rregull

Me dosje në duar, Shkëlzen Berisha mbërrin në SPAK

"Mik është fjalë e madhe"/ Rama tërheq fjalët: Fola anglisht

Rama: Drejtësia amerikane foli, unë jam ulur në Strasburg me njerëz non-grata

"Mik është fjalë e madhe"/ Rama tërheq fjalët: Fola anglisht për marrëdhënien

Rama: Nezajn e njoha përmes agjentit të FBI-së. Duçka ka punuar pa pagesë për mua

Rama pranon takimet me ish-agjentin e FBI: Ndodhën! Po keqlexohen hetimet për të sfumuar 21 janarin

Dosja e FBI/ Rama: Drejtësia amerikane nuk flet për vrasje nga pakujdesia kur urdhrat i jep shteti!

VIDEO-ja që përgënjeshtron Ramën, në shtator e konsideronte mik ish-agjentin e FBI, sot e tërhoqi

Gjenden 38 kamera të tjera në qytetin e Shkodrës

“Manipulimi”/ Iu prezantua si avokat dhe i mori 1.2 mln lekë një gruaje, arrestohet 54-vjeçari

Aksident tragjik në Fushë Kuqe, përplasen dy makina me njëra-tjetrën, ndërron jetë në vend 2-vjeçari

Kanabis i kultivuar në vazo, pamje nga vila në Shijak që ishte kthyer në 'shtëpi bari'

Aksident i frikshëm në Lezhë, 3 automjete përplasen kokë më kokë, një person në gjendje të rëndë

Hoxha në Drejtori: Rama e Berisha tu përgjigjen fëmijëve të të vrarëve, Garda ekzekutoi të pafajshëm

Artan Hoxha batuta nga dera e Drejtorisë së Policisë: Jam me pallto leshi se do rri gjatë