LIVE UPDATES
Aktualitet

Vajza shkoi për një masazh, shqiptari mori "mesazhin" e gabuar, i futi duart poshtë të brendshmeve

23-vjeçarja veshi rrobat, u largua dhe denoncoi masazhatorin shqiptar në Polici.

29 Nëntor 2022, 10:35 Nga k.m.
Vajza shkoi për një masazh, shqiptari mori "mesazhin" e
Foto ilustruese

GREQI- Një vajzë 23-vjeçare në Nea Smyrni rezervoi një mesazh në një sallon bukurie por u dhunua seksualisht nga masazhatori shqiptar. Duket e paimagjinueshme, por ngjarja ndodhi mesditën e së shtunës së kaluar me vajzën e shtrirë në shtratin, gjysmë e zhveshur. E në vend që të shijonte masazhin, masazhatori ia ka tërhequr me këmbëngulje të brendshmet dhe kur viktima i tha të ndalonte, ai jo vetëm që nuk e respektoi, por i vendosi gishtat në organet e saj gjenitale.

Sipas mediave greke, vajza raportoi ngjarjen në Polici se pak orë më pas masazhisti 53-vjeçar u lokalizua në zonën e Alimosit dhe u arrestua, pasi u njoh fillimisht nga viktima. Siç tha vajza ndërsa ai filloi të masazhonte kofshët e saj dhe lëvizjet e tij nga një pikë e tutje u bënë të çuditshme dhe shqetësuese. Kjo do të thotë, ajo zbuloi se gjatë procedurës, ai filloi t'i shtynte të brendshmet, ndërsa vajza i rregullonte vazhdimisht. Por shqiptari nuk u dorëzua... Përsëri, ai u përpoq t'ia hiqte me duar dhe kur vajza filloi të shprehte pakënaqësinë e saj i tha asaj "mos u shqetëso, ji rehat, të tjerët masazhohen lakuriq"

Më pas, ai i tha të shtrihej në shpinë dhe filloi t'i masazhonte barkun. Pastaj i uli duart dhe i preku organet gjenitale. Kur ajo i tha të ndalonte, ai i tha: Nuk ka problem, qetësohu!

Pasi vajza u çua e tmerrua, shqiptari e mbylli shkurt duke i thënë "më fal". Por 23-vjeçarja ka veshur me kujdes rrobat, ka zbritur poshtë duke shkuar direkt në Polici.

arrestohet shqiptari ne greqi greqi

Sondazh

Poll

Dosja Sot Date 30 Mars

Dosja Sot Date 30 Mars

Zbulohen mbi 2 mijë fidanë kanabisi në Velipojë arrestohet 55-vjeçari, në kërkim vëllai i tij

Lapsusi frojdian i Berishës, ngatërron Masakrën e Lumës me atë elektorale në vitin 2013

Dosja Sot Date 29 mars

Arrestohet gjermani në Tiranë, i dënuar për shpërndarje të materialeve pornografike

Arrestohet 25-vjeçari në Tiranë, drejtonte mjetin nën efektin e lëndëve narkotike e kryente manovra

Pamje nga 27 serat me kanabis në Koplik, si ishte kthyer gropa e interteve në plantacione hahashi

Dosja Sot Date 28 mars

Tokat preken nga projekti/ Banorët e Bërxullës në protestë

Dosja Sot date 27 mars

Hetimet për lobingun/“Do dorëzoni dosjen në prokurori?” Berisha: Asnjë qindarkë ruse s’ka hyrë në PD

Bejko kandidat në Tiranë,Berisha: Vegla që përdor Basha dhe Rama kundër pluralizmit, vijnë nga mafia

Qëllohet me breshëri plumbash drejt Top Channel, vritet roja, gjendet e djegur makina e atentatorëve

Merr flak makina mbrenda ne garazh

Dosja Sot date 25 mars

Dosja Sot Date 24 mars

Ndiqte ambulancën që ishte në shërbim emergjence, gjobitet me 300 mijë lekë drejtuesi i mjetit

Skandal në Ali Dem", administratori vendos çip në pallat, banorët ngelin jashtë, mbërrin policia

Dosja Sot date 23 mars

Kryeministri Rama takohet me Rishi Sunak në Londër

Dosja Sot Date 22 mars

"Maskat" aksion në Tiranë, prangosën 20 'korrierë' të grupeve kriminale

Dosja Sot Date 21 mars

'Ka ra zjarr në Surrel!'/ Braçe "tremb" socialistët me LAJMIN E FUNDIT, Qefalia më i shqetësuari

Dosja Sot Date 20 Mars

Berisha i bën thirrje punonjësve të administratës të mos bëhen pjesë e krimit elektoral.

Dosja Sot Date 18 Mars

Burgosja e nënës lehonë/Flet Diana Bahçja: Qaja ditë e natë, por nuk donin t’ia dinin

Qarkullonte me 305 km/h, Cllevio Serbiano e filmonte, shoqërohet në Polici Aleks Vishaj

Dosja Sot Date 17 Mars

U fut në burg 8 ditë pasi lindi, Diana Bahçja: Nuk më lanë të takoja beben

'Shtëpi bari' brenda ish-tuneli të ushtrisë në Krujë, sekuestrohen 390 bimë cannabis sativa

Dosja Sot Date 16 Mars

Tërheqje apo pezullim? Si dredhoi Rama sy për sy me Borrel për 'pasaportat e arta'

Banorët e lagjes Demokracia ne Mamurras bllokojnë rrugën, Cara premtoi rehabilitim te rrugës ne...

Abuzimi me tenderin 3.2 mld lekë, BKH ‘zbarkon’ në zyrat e bashkisë së Bulqizës, sekuestron dosje

Dosja Sot Date 15 Mars

Këshilli i Legjislacionit mbyllet mes debateve, Bardhi ngrihet në këmbë: Shkelni kushtetutën e ikni

"Kryeministri i Shqipërisë si dhuratë e perëndisë", grupi polifonik i dedikon këngë Edi Ramës

Hidhet shorti, Koli Bele caktohet relatori për shqyrtimin e ankimimit të grupit të Alibeajt

Dosja sot Date 14 Mars

Shitësja në panair kërkon t’i dhurojë çantën bashkëshortes, Berisha refuzon: Sot vetëm blihet

Procedohen 70 drejtues mjetesh në 24 orët e fundit, u kapën me shpejtësi të lartë dhe duke bërë gara

Dosja sot Date 13 mars

Kapen 4 rumunë në Vlorë, po kalonin 260 kg kanabis me kamper në Greqi, 5 në kërkim

'Paç fatin e Lali Erit'- Kunjat e Ramës për Veliajn, teksa i dha shansin e tretë për Tiranën?

Rama: Në rrezik të madh tregu, sipërmarrësit të rrisin pagat

Meta pas takimit me Berishen : Aleancë e jashtëzakonshme, pas 15 majit fitojmë shumicën e bashkive

Masakra e Don Boskos, familja Paja hap dyert e mortit, zona me shiritin 'skenë krimi'

'Kasapanë' brenda lokalit! Atentat mafioz, vdes banakierja.5 të plagosur, mes tyre një fëmijë