LIVE UPDATES

arrestohet shqiptari ne greqi

Aktualitet 6 Korrik 2021, 16:40

GREQI– E mitura greke, e cila shfrytëzohej për prostitucion nga 50-vjeçari shqiptar, reklamohej online me emrin ‘Eva’ me origjinë nga Rumania.Policia gje...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV