LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Hëna e re në Luan/ Meri Shehu bën PARASHIKIMIN: Rrugë e re për Binjakët, lekë për…

Astrologia Meri Shehu ka publikuar në rrjetet e saj sociale një parashikim lidhur me ç'na pret ditët në vijim. Për disa shenja do të ketë ndryshime të rëndësishme në jetën e tyre, madje dhe zgjidhje problemesh të vjetra.

28 Korrik 2022, 21:03 Nga k.m.
Hëna e re në Luan/ Meri Shehu bën PARASHIKIMIN: Rrugë e re
Meri Shehu

TIRANË- Sot Hëna e re është në Luan, çka do të thotë lajme të mira për disa nga shenjat e zodiakut. Astrologia Meri Shehu ka publikuar në rrjetet e saj sociale një parashikim lidhur me ç'na pret ditët në vijim. Për disa shenja do të ketë ndryshime të rëndësishme në jetën e tyre, madje dhe zgjidhje problemesh të vjetra.

PARASHIKIMI I HOROSKOPIT

Dashi
Hena e re ne Luan sot dhe disa dite tregon se nje situate mbyllet dhe hapet nje situate ne e mire!

Demi
Hena e Re ne Luan per ju tregon ceshtje shtepie dhe familjeje. Persona te afert do jene prane jush per ndryshimet qe do ndodhin!

Binjaket
Me henen e re ne Luan do ndryshoj menyra e komunikimit tuaj me te tjeret. Nje rruge e re hapet para jush!

Gaforrja
Ne ceshtjet ekonomike Hena e re tregon nje ndryshim te rendesishem ne portofolin tuaj. Ky ndryshim ju bene më kavalirer!

Luani
Disa ceshtje apo cikle jetesore qe ju bene te vuanit apo ju shkaktuan dhimbje do mbyllen me Henen e re ne shenjen tuaj!

Virgjeresha
Situata qe ju kane dhembur shpirterisht do mbyllen perfundimisht. Levizjet ne prapaskene do mbyllen ne menyre episodike!

Peshorja
Nje ndryshim i madh ne jeten tuaj qe vjen si rezultat i ndyshimeve sociale apo qelimmeve tuaja, do filloj nga sot me henen e re ne Luan!

Akrepi
Nga sot hapet nje cikel i ri ne lidhje me punen dhe karrieren tuaj. Mbyllet nje periudhe e gjate pune!

Shigjetari
Gjera te rendesishme fillojne te ndikojne per te atdhmen tuaj. Nje ndikim i madh ndodh me nje projekt jashte vendit.

Bricjapi
Nje ndikim te madh ne boten tuaj shpirterore ne ndjenjat tuaja me te thella do sjell Hena e re ne Luan. Nje ceshtje ekonomike do ndryshoj gjithashtu!

Ujori
Nje cikel i ri marredheniesh fillon me henen e re ne Luan! Jeta juaj personale ndryshon duke i dhene fund nje lidhjeje dhe duke filluar nje te re.

Peshqit
Hena e re ne Luan do ndikoj ne pune ne nje ndryshim dhe mbylljen e nje pune qe keni pasur. Kujdes ne fushen e shendetit duke pare cfare ju bene me mire! Do zbuloni dicka te re ne jeten tuaj!

meri shehu parashikimi i horoskopit

Sondazh

Poll

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni

Newsroom/ Karabolli: Shqipëria do kohë të përshtatet me TikTok, e provuan edhe gazetarët, s’ia dolën

Newsroom 9 |Tik-Tok Kultura, platformë krijimi apo dizinformimi?

Shoqata e Biznesit: Rënia e euros po na falimenton, BSH po fsheh atë që po ndodh!

Vasili në SPAK/ Meta: Asnjë shqetësim me drejtësinë, por afera e inceneratorëve

'Jemi pro protestave'/ Takoi Berishën, Meta: Do bashkëpunojmë për sezonin e ardhshëm parlamentar

Proteste per guroren

Tragjedi në Gramsh! Mbyten në Liqenin e Banjës, polumbarët nxjerrin trupat e babait dhe 2 djemve

“Rama ik” thirrje ne Rogozhine

Veliaj shthur gojën për kandidatin e Rrogozhinës: Ik o bixhozxhi, për sumën tate paske lekë!

VIDEO/ Veliaj shthur gojën për kandidatin e Rrogozhinës: Ik o bixhozxhi, për sumën tate paske lekë!