LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Horoskopi 3 mars, mësoni parashikimin e yjeve për ditën e sotme

Parashikimi i horoskopi 3 mars 2024.

3 Mars 2024, 07:20 Nga r.ll
Horoskopi 3 mars, mësoni parashikimin e yjeve për ditën e sotme
foto ilustruese

Dashi

Të dielen do të jetë një ditë në të cilën do të duhet të jeni shumë të kujdesshëm sepse Saturni është në opozitë, ndaj duhet shumë pak për t'ju bërë të humbni durimin. Megjithatë, mos i neglizhoni qëllimet tuaja dhe jepni më të mirën si në dashuri ashtu edhe në punë. Vetëm në këtë mënyrë do të arrini rezultatet e dëshiruara.

Demi

Të dielen do keni ardhur nga disa javë vërtet të ndërlikuara nga çdo këndvështrim, veçanërisht në dashuri. Tani për fat të mirë për shumë prej jush situata ka filluar të përmirësohet paksa. Ju mund të gjeni përsëri qetësinë tuaj të humbur. Gjithashtu përpiquni të ktheheni në formë fizike.

Binjakët

Të dielen në orët në vijim përpiquni të qëndroni të qetë sepse në këtë periudhë vuani shumë nga stresi. Keni shumë angazhime për të përfunduar. Prandaj përpiquni t'i jepni vetes prioritete dhe mos e lini veten të pushtoni nga ankthi. Për sa i përket punës, demonstrimi i vlerës suaj për të gjithë së shpejti mund t'ju japë kënaqësi të madhe.

Gaforrja

Të dielen në këtë periudhë sigurisht që nuk kanë munguar vështirësitë sentimentale. Ka shumë çështje që nuk shkojnë ashtu siç do të dëshironit dhe do t'ju duhet të jeni të mirë për të zgjidhur gjithçka sa më shpejt të jetë e mundur. Por në përgjithësi tabloja astral është mjaft pozitive.

Luani

Të dielen, ju po vini nga një periudhë vërtet e ndërlikuar në dashuri. Muaji i kaluar ishte kompleks dhe ju është dashur të përballeni me vështirësi të mëdha, tani mund të filloni të merrni frymë. Mundohuni të gjeni ekuilibrin e duhur dhe kushtojini vëmendjen e duhur ndjenjave tuaja. Mos bëni gabim duke u fokusuar vetëm te puna.

Virgjëresha

Të dielen më në fund ke gjetur qetësinë e duhur dhe mund të japësh maksimumin në çdo fushë dashuri, punë, miqësi...Nuk është më koha për të fjetur, përvesh mëngët dhe për të treguar vlerën tënde për të gjithë. Për sa i përket punës, më në fund mund të korrni frytet e sakrificave tuaja.

Peshorja

Të dielen në këtë periudhë jeni shumë nervozë për shkak të stresit të punës. Kjo në mënyrë të pashmangshme ndikon edhe në sferën sentimentale. Gjithsesi, përpiquni të mos e largoni agjitacionin mbi partnerin tuaj. Mbani nervat tuaja dhe numëroni deri në dhjetë përpara se të hapni gojën.

Akrepi

Të dielen ka një lajm të shkëlqyer në dashuri. Historitë e lindura kohët e fundit mund të marrin konfirmime të rëndësishme dhe të shndërrohen në diçka të veçantë. Çiftet historike mund të gjejnë jetë të re dhe të ndezin pasionin.

Shigjetari

Të dielen do të jeni pak të nënshtruar sepse jo gjithçka do të shkojë ashtu siç dëshironi. Kërkoni siguri më të mëdha, por para së gjithash duhet të besoni më shumë në veten tuaj. Për sa i përket punës, ju jepni maksimumin dhe keni cilësi të padyshimta, por përpjekjet tuaja nuk njihen.

Bricjapi

Të dielen ju po dilni nga një turne angazhimesh dhe stresi të konsiderueshëm dhe keni vërtet nevojë të shkëputeni dhe të relaksoheni. Nëse është e mundur, bëni një pushim. Ju duhet të kuptoni se në cilën rrugë po shkoni dhe të përqendroheni në planet tuaja të së ardhmes. Mos u qetësoni dhe synoni lart.

Ujori

Të dielen, do jeni pak më poshtë në hale. Rutina e zakonshme ju lodh dhe është gjithashtu pak kufizuese. Përfundoni duke u mërzitur menjëherë dhe në vend të kësaj keni nevojë për risi dhe ndryshime të vazhdueshme për t'u ndjerë i gjallë. Nëse është e mundur, përfitoni nga kjo fundjavë për të shkëputur dhe rimbushur bateritë tuaja.

Peshqit

Të dielen sigurisht që nuk ju mungojnë ambicjet dhe dëshira për të arritur majat. Sido që të jetë, mjetet për të arritur atje janë të mangëta, edhe nga pikëpamja ekonomike. Por mos u shqetësoni, duke dhënë më të mirën tuaj dhe duke punuar me përkushtim dhe do të merrni më të mirën.

horoskopi 3 mars 2024

Sondazh

Poll

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

"Injoranca nuk është argument" Nuk i pëlqeu pyetja, Rama prek në faqe gazetaren Ambrozia Meta

Del VIDEOJA, Elia godet Princ Lekën: Familja ime të ka mbajtur me bukë

VIDEO/ Noka i jep Spiropalit pankartën, Ministrja ofrohet ta mbaj para fytyrës

Publikohen pamjet nga brenda bazës ajrore të Kuçovës, Komandanti: E gatshme për stërvitjen e trupave

Tempulli 2/ Me kanabis gati për shitje dhe shuma parash, arrestohen 4 të rinj në Tiranë

Dalin pamjet nga kasollja ku u vra 50-vjeçari në Durrës

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

I vunë flakën eskavatorit me vlerë 150 mijë euro, arrestohen 2 autorët e ngjarjes

Reshjet e shiut dhe borës në vend, policia: Moderoni shpejtësinë e mos kryeni parakalime të gabuara

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni