LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Planet bëjini me kokë dhe zemër, problemet në çift duhet të zgjidhen, parashikimi i horoskopit për sot

Parashikimi i horoskopit për sot.

25 Shkurt 2024, 07:12 Nga I.A
Planet bëjini me kokë dhe zemër, problemet në çift
Horoskopi

Dashi
Në orët dhe ditët në vijim duhet të rrethoheni vetëm me njerëz që janë pozitivë ndaj jush. Mbi të gjitha, do të thirren për ta bërë këtë të gjithë ata që u ndjenë pak të shqetësuar ose që iu desh të luftonin për të mbajtur pozicionet e tyre.

Demi
Të dielen nuk keni më hënën e kundërt që ju bëri të luftoni në një farë mënyre për të përballuar problemet në fillim të javës. Fundjavat janë ditë që mund të fillojnë t'ju bëjnë të reflektoni. Nëse ka diçka për të cilën duhet të flisni, bëjeni tani.

Binjakët
Të dielen është mirë të përfitoni nga ditët në vijim, veçanërisht ditës së diel, për të folur për dashurinë pasi në pjesën e dytë të fundjavës Afërdita do të jetë sërish aktive dhe do t'ju japë një dorë të madhe.

Gaforrja
Të dielen gjatë ditës do të ndjeni nevojën të rrethoheni me njerëz të këndshëm dhe të mendoni pozitivisht. Mos u shqetësoni për problemet, përpiquni të relaksoheni për të qeshur. Do të përfitojë trupin dhe mendjen.

Luani
Të dielen gjatë fundjavës (dhe në fund të muajit) pas shumë problemeve në çift më në fund do të duhet të bëni një zgjedhje. Merr një vendim në çdo gjë. Ndiqni zemrën apo mendjen tuaj për ju zgjedhur.

Virgjëresha
Të dielen në ditët në vijim do t'ju duhet t'i kushtoni vëmendje rinovimit të një marrëveshjeje pune në skadencë. Përdorni mirë kokën, mos merrni vendime të nxituara. Mund të pendoheni më shumë se sa mendoni.

Peshorja
Të dielen është e rëndësishme të filloni të shpresoni përsëri në dashuri, veçanërisht duke pasur parasysh atë që do të ndodhë gjatë kësaj dite, pra kthimin e një Venusi të favorshme që do t'ju japë një dorë të shkëlqyer. Do të shihni se do të ketë mundësi të shkëlqyera për sukses në çdo fushë, por do t'ju duhet të përveshni mëngët.

Akrepi
Të dielen në orët në vijim beqarët duhet të përpiqen të shmangin momentet e tensionit sidomos në ditët pas fundjavës. Ndërkohë, përpiquni të shijoni pak qetësi këtë fundjavë.

Shigjetari
Të dielen një tranzit shumë i bukur do të fillojë dhe dikush mund të dashurohet brenda natës. Lajm fantastik për ju. Një moment për t'u shijuar në maksimum. Ndiqni zemrën tuaj deri në fund. Por gjithmonë përdorni kokën dhe nuk do të zhgënjeheni.

Bricjapi
Të dielen e tanishmja është një periudhë e yjeve të favorshme, mos kërkimi i dashurisë do të ishte mëkat. Një keqardhje e tillë. Mos i hiqni kohë dashurisë, mund të pendoheni shumë shpejt. Gjithmonë ka kohë për çështje të tjera. Do të shihni që do të ketë mundësi të shkëlqyera për sukses.

Ujori
Të dielen për disa, një periudhë takimesh transgresive të veçanta, magjepsëse do të fillojë. Për sa i përket punës, situata për shumicën prej jush është e qëndrueshme. Por kini kujdes, mbajini antenat gjithmonë drejt.

Peshqit
Të dielen po kaloni një kohë interesante. Sidomos për ata që duan të martohen apo edhe të kenë një fëmijë. Mendoni seriozisht për të bërë plane të rëndësishme, por bëjeni me kokë dhe zemër. Ju nuk mund të përballoni goditjet me kokë. Mos u zemëroni nëse diçka nuk ju shkon ashtu siç dëshironi.

horoskopi

Sondazh

Poll

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

"Injoranca nuk është argument" Nuk i pëlqeu pyetja, Rama prek në faqe gazetaren Ambrozia Meta

Del VIDEOJA, Elia godet Princ Lekën: Familja ime të ka mbajtur me bukë

VIDEO/ Noka i jep Spiropalit pankartën, Ministrja ofrohet ta mbaj para fytyrës

Publikohen pamjet nga brenda bazës ajrore të Kuçovës, Komandanti: E gatshme për stërvitjen e trupave

Tempulli 2/ Me kanabis gati për shitje dhe shuma parash, arrestohen 4 të rinj në Tiranë

Dalin pamjet nga kasollja ku u vra 50-vjeçari në Durrës

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

I vunë flakën eskavatorit me vlerë 150 mijë euro, arrestohen 2 autorët e ngjarjes

Reshjet e shiut dhe borës në vend, policia: Moderoni shpejtësinë e mos kryeni parakalime të gabuara

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni