LIVE UPDATES
Art&Argëtim

FOTO nga paparazzi/ Seksi sa më s’ka, asnjë vajzë rreth vetes, Nik Xhelilaj dhe Klajdi Haruni pijnë kafe me…

27 Tetor 2019, 16:15 Nga DOSJA

Përveçse janë të dy të famshëm dhe kanë shumë fansa, asgjë tjetër nuk i lidh Nik Xhelilajn dhe Klajdi Harunin. Thjesht i sollëm brenda një shkrimi për situatën e ngjashme, në të cilën u fotogtrafuan që të dy nga paparazzi ynë.

Nik Xhelilaj është pa dyshim një nga aktorët më të mirë dhe më të pashëm të kinematografisë shqiptare. Madje është aq i mirë, sa një herë na e morën gjermanët dhe një herë turqit. Madje, në Turqi ai është një yll i vërtetë i serialeve turke, të cilat transmetohen edhe në Shqipëri. Megjithatë, është kaq e vështirë të zbulosh ndonjë histori dashurie të Nik Xhelilajt, përveç atyre për të cilat  u përfol në Turqi me aktore turke. Edhe në këtë foto shihet në shoqërinë e një shoku! Asnjë vajzë në horizont. Mbase në darkë..!

Nga ana tjetër kemi Klajdi Harunin, karriera e të cilit lulëzoi që kur u bë pjesë e labelit të Flor Mumajesit. Këngë të bukura, ritmike, që pëlqehen nga masat dhe vlerësime në festivale. Ky është bilanci i deritanishëm i Klajdit, i cili gjithashtu ka shumë angazhime në koncerte, shpesh me të tjerë kolegë, si p.sh. Bruno. Po për jetën private? Edhe Klajdi deri tani ia ka dalë të na e fshehë të dashurën e zemrës. Asgjë nuk dimë se si shkojnë punët e dashurisë me të. Ndërkohë që kolegët me të cilët shkon në koncerte janë më së shumti meshkuj, ja ku kemi edhe ca të tjerë me të cilët ndodhet në bar, edhe ata meshkuj. Shpresojmë që herën tjetër paparazzi ynë t’ia qëllojë dhe të kapë mat Nik Xhelilajn dhe Klajdi Harunin me të dashurat e tyre, të cilat nuk e dimë fare se nga na i fshehin.

Marrë nga Panorama

(k.m/dosja.al)

Tirana është boshatisur për ditët e pushimit. Cilën nga ritet e shenjta po ndiqni:

View Results

showbiz showbiz klajdi haruni nik xhelilaj klajdi haruni nik xhelilaj

Sondazh

Poll

Art&Argëtim 27 Tetor 2019, 13:40

Më fal bir! (Tregimi i së dielës)

Gjelinës ia thanë ashpër:”Nesër,pa gdhirë mirē dil në xhade e me ndonjë Škodë të druve thyej zverkun në fshatin tënd. Të mbaroi internimi. E rri sus se të sjell...

Aksidenti me dy viktima në autostradën Tiranë-Durrës, makina mori para bordurat e rrugës

Aksidenti me dy viktima në autostradën Tiranë-Durrës, makina mori para bordurat e rrugës

VIDEO- Shpërthimi me tritol në butikun në Durrës, ja si u dëmtua biznesi i gruas

Berisha dhe demokratët 'zaptojnë' Kuvendin

Me pistoleta dhe kallashnikovë në Range Rover/ Arrestohen 4 "të fortët" në Tiranë

Berisha shton akuzën ndaj Ballës: Te ndjek hija e avokatit Ravik Gurra

VIDEO E SHERRIT/ Berisha akuzon Ballen per vrasjen e avokatit Ravik Gurra

PA KOMENT- Shkodra 'nën ujë', ja si duket qyteti

Protesta kundër traut në Divjakë, një betoniere brenda parkut

EKSKLUZIVE- Lulzim Basha takohet me Ben Blushin ne Panairin e Librit, merr me vete edhe vajzën

Balla: Berishës iu dogjën tre marrëveshje tek Porti i Durrësit, koncensionarët po i kërkojnë lekët

Balla-Spahos: Do shkosh tek Porti i Durrësit me pistoletë si Strazimiri, s'keni zgjidhje tjetër

Ndërtimi i rrugëve/Balla 'shigjeton' Partinë e Lirisë:Mondi bëj kallëzime, kishin ministritë në 2017

Balla 'lëshon' gojën: Saliut i rri mendja tek vëllezërit Kariç, na vjen dhe zor t'i përmendim...

Elisa Spiropali realizon "ëndrrën" e fëmijërisë me Berishën, del LIVE me të, tregon 2 gishta

Perplasje mes banoreve dhe Policise ne Divjake

Berisha 'shënjestron' Ulsi Manjën: Vetëm dy mushka kanë mbetur pa u punësuar në fshatin tënd

Berisha bllokon foltoren dhe del në Facebook: Jam live në gjithë botën, mos ma qani hallin mua!

Berisha: Parlamentin e komandojne grupet kriminale

Dëshmia e Orges Xhelilit para avokatëve: Policët bashkiakë më goditën

ME VIDEO- PLAS KEQ SHERRI në Komision, Braçe e humb kontrollin, "shpërthen": Ik ore pirdhu!

Protesta e opozitës, pamjet nga Bulevadi, mijëra qytetarë të mbledhur

Sherri i plotë i Ramës me dy deputetët e PD: Ta tregoj unë ty, do të shkatërroj!

Balla: Kokoneshi jashtë rrezikut për jetën

Veliaj takon Papa Françeskun: Jemi takuar në Tiranë...e aprovuam ndërtimin e bustit të Nënë Terezës

Droge mes karameleve ne Tirane

Grida Duma lë mandatin, kolegët e saj në lot, Açka dhe Gjekmarkaj të përlotur

Grida Duma lë mandatin e deputetes së Partisë Demokratike

Masakra e Lushnjes, babai i Leart Haxhiut: Djali im është i pafajshëm, se di ku është

Përdhunues serial, MOMENTI i arrestimit të Spartak Dyrmishit

Nga një armë në çdo raft rrobash, çfarë gjeti Policia gjatë aksionit në Shkodër

Dalin PAMJET nga megaaksioni në Korçë

Qeni i prish mitingun Ramës, të gjithë meken, kryeministri: Po lëre në punën e vetë...

Ibrahim Lici mesazh audio nga Turqia: Jetoj i lirë, nuk jam arrestuar

Arrestohet Agim Gjata, qelloi mbi RENEA

Meta: O Edi, o lepurush, do të shporrim me poezinë ‘liri a vdekje’ të Havzi Nelës

Pakti PD PL, Meta: Kryetari i Keshillit super politikan

Paloka 'korrekt' me orarin, takohet me Bardhin në një lokal para parlamentit

Alibeaj-Majkos: Je kokrra e komunistit! Deputeti socialist: Budalla! Dosjet s'mund të hapen për...

Flet avokati i vellezerve Mollaj: Tina genjen, e shantazhojne

Durrësi zgjohet nën ujë

Tetori rozë, vajzat dhe gratë e FA i bashkohen fushatës sensibilizuese kundër kancerit të gjirit

NIS PROTESTA në Elbasan/ Qytetarët fikin makinat në shenjë rebelimi, rreshtohen në shesh

Alibeaj pranoi bashkëpunimin, do nisin negociatat/ Berisha: E mirëpres. S'tërhiqem nga Primaret

Demokrati emocionet për 'doktorin'! I bie telefoni kur po fliste me Berishën,e përplas në tokë

Privatizimi i ish-klubit ‘Partizani’, dëshmon Qirjazi: MM më kërkoi firmën, bëra ç’ishte e ligjshme

Tiranë, bënin kontrabandë me veshje, pije, cigare dhe rroba, 3 të arrestuar në 2 operacione

Me 14 emigrantë në Morinë, arrestohet 19-vjeçari, shpallet në kërkim bashkëpunëtori i tij

Rrumbullaku ngre strukturë për emërimet në polici: Riformatim ekipeve që hetojnë krimin

Me dy kallashnikovë në shtëpi e municion luftarak, arrestohet 31-vjeçari në Dibër

"Porsche", "Maseratti" e 'Mercedes Benz", arrestohet 52-vjeçari që shiste mjetet e vjedhura në BE