LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Plane të rëndësishme për të ardhmen, në punë bëni kujdes, horoskopi sot

28 Dhjetor 2021, 06:07 Nga DOSJA
Plane të rëndësishme për të ardhmen, në punë

Dashi

Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

Falë ndikimit të Hënës, gjithçka në aspektin e dashurisë do të shkojë më mirë se kurrë. Në punë, bëni kujdes nga disa persona që shfaqen nga e shkuara dhe nuk kanë marrëdhënie të mirë me ju.

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Kjo ditë e bukur ju fton të bëni plane të rëndësishme për të ardhmen. Në punë, nëse keni kontakt me publikun, mund të keni pasur tension por dalëngadalë do ia dilni të zgjidhni çdo gjë.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Edhe tek ju, Hëna do të sjellë emocione të bukura, të cilat do i përjetoni me partnerin/ partneren ose dikë që pëlqeni. Në punë projektet tuaja të fundit kanë ecur mirë.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Juve doni vetëm qetësi, ndaj nuk po përgatiteni që të kaloni festën e ndërrimit të viteve pranë njerëzve të tjerë. Në aspektin e punës, duhet të rishikoni të gjithë marrëveshjet apo projektet e së shkuarës derisa të vijnë të reja.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Nëse diçka nuk shkon mirë në dashuri, përpiquni të mbani kontrollin ose do të shkatërroni gjithçka. Nëse punoni në kompani, do të ketë disa ndryshime në postet drejtuese.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Më mirë organizoni një Vit të Ri të qetë. Në punë, këto ditë janë të rëndësishme për zgjidhjen e një problemi të vogël personal.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Të martën është një ditë interesante. Hëna në shenjën tuaj sjell qetësi më të madhe, por tregohuni të durueshëm me persona që i përkasin shenjës së Gaforres dhe Dashit. Në punë, mos hezitoni të tregoni idetë tuaja pavarësisht se duhet kohë për t’i realizuar.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Hëna do të kthehet në shenjën tuaj nga të martën, ndërsa kjo është një periudhë e shkëlqyer në dashuri. Në punë lindin situata konflikti, por mund të mos i jepni rëndësi.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Shmangni debatet me partnerin/partneren ose dikë që pëlqeni sepse nuk do të zgjidhni asgjë. Në punë, nuk do të kënaqeni me financat.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Në dashuri nuk pritet të ketë situata të komplikuara, por mund të viheni në provë. Në aspektin e parave, bëni kujdes nga shpenzimet e ekzagjeruara.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

Falë ndikimit të Hënës, dita e martë do të jetë tepër e bukur por kini kujdes në kërkesat tuaja. Duhet të jenë të arsyeshme dhe çdo gjë që ju duhet, kërkojeni të martën sepse mërkura është shumë vonë. Ata që kanë pasur vështirësi në punë do të kenë përmirësime brenda shkurtit të 2022.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Të martën do të jenë melankolik, edhe nëse do të merrni pjesë në një festë apo të jeni pranë personit më të mirë në botë. Nga ana tjetër, bëni kujdes me disa çështje që lidhen me vonesat në punë.

Cila mendoni se është alternativa më e mirë:

View Results

horoskopi horoskopi horoskopi horoskopi sot horoskopi horoskopi sot

Sondazh

Poll

Aksidenti me dy viktima në autostradën Tiranë-Durrës, makina mori para bordurat e rrugës

Aksidenti me dy viktima në autostradën Tiranë-Durrës, makina mori para bordurat e rrugës

VIDEO- Shpërthimi me tritol në butikun në Durrës, ja si u dëmtua biznesi i gruas

Berisha dhe demokratët 'zaptojnë' Kuvendin

Me pistoleta dhe kallashnikovë në Range Rover/ Arrestohen 4 "të fortët" në Tiranë

Berisha shton akuzën ndaj Ballës: Te ndjek hija e avokatit Ravik Gurra

VIDEO E SHERRIT/ Berisha akuzon Ballen per vrasjen e avokatit Ravik Gurra

PA KOMENT- Shkodra 'nën ujë', ja si duket qyteti

Protesta kundër traut në Divjakë, një betoniere brenda parkut

EKSKLUZIVE- Lulzim Basha takohet me Ben Blushin ne Panairin e Librit, merr me vete edhe vajzën

Balla: Berishës iu dogjën tre marrëveshje tek Porti i Durrësit, koncensionarët po i kërkojnë lekët

Balla-Spahos: Do shkosh tek Porti i Durrësit me pistoletë si Strazimiri, s'keni zgjidhje tjetër

Ndërtimi i rrugëve/Balla 'shigjeton' Partinë e Lirisë:Mondi bëj kallëzime, kishin ministritë në 2017

Balla 'lëshon' gojën: Saliut i rri mendja tek vëllezërit Kariç, na vjen dhe zor t'i përmendim...

Elisa Spiropali realizon "ëndrrën" e fëmijërisë me Berishën, del LIVE me të, tregon 2 gishta

Perplasje mes banoreve dhe Policise ne Divjake

Berisha 'shënjestron' Ulsi Manjën: Vetëm dy mushka kanë mbetur pa u punësuar në fshatin tënd

Berisha bllokon foltoren dhe del në Facebook: Jam live në gjithë botën, mos ma qani hallin mua!

Berisha: Parlamentin e komandojne grupet kriminale

Dëshmia e Orges Xhelilit para avokatëve: Policët bashkiakë më goditën

ME VIDEO- PLAS KEQ SHERRI në Komision, Braçe e humb kontrollin, "shpërthen": Ik ore pirdhu!

Protesta e opozitës, pamjet nga Bulevadi, mijëra qytetarë të mbledhur

Sherri i plotë i Ramës me dy deputetët e PD: Ta tregoj unë ty, do të shkatërroj!

Balla: Kokoneshi jashtë rrezikut për jetën

Veliaj takon Papa Françeskun: Jemi takuar në Tiranë...e aprovuam ndërtimin e bustit të Nënë Terezës

Droge mes karameleve ne Tirane

Grida Duma lë mandatin, kolegët e saj në lot, Açka dhe Gjekmarkaj të përlotur

Grida Duma lë mandatin e deputetes së Partisë Demokratike

Masakra e Lushnjes, babai i Leart Haxhiut: Djali im është i pafajshëm, se di ku është

Përdhunues serial, MOMENTI i arrestimit të Spartak Dyrmishit

Nga një armë në çdo raft rrobash, çfarë gjeti Policia gjatë aksionit në Shkodër

Dalin PAMJET nga megaaksioni në Korçë

Qeni i prish mitingun Ramës, të gjithë meken, kryeministri: Po lëre në punën e vetë...

Ibrahim Lici mesazh audio nga Turqia: Jetoj i lirë, nuk jam arrestuar

Arrestohet Agim Gjata, qelloi mbi RENEA

Meta: O Edi, o lepurush, do të shporrim me poezinë ‘liri a vdekje’ të Havzi Nelës

Pakti PD PL, Meta: Kryetari i Keshillit super politikan

Paloka 'korrekt' me orarin, takohet me Bardhin në një lokal para parlamentit

Alibeaj-Majkos: Je kokrra e komunistit! Deputeti socialist: Budalla! Dosjet s'mund të hapen për...

Flet avokati i vellezerve Mollaj: Tina genjen, e shantazhojne

Durrësi zgjohet nën ujë

Tetori rozë, vajzat dhe gratë e FA i bashkohen fushatës sensibilizuese kundër kancerit të gjirit

NIS PROTESTA në Elbasan/ Qytetarët fikin makinat në shenjë rebelimi, rreshtohen në shesh

Alibeaj pranoi bashkëpunimin, do nisin negociatat/ Berisha: E mirëpres. S'tërhiqem nga Primaret

Demokrati emocionet për 'doktorin'! I bie telefoni kur po fliste me Berishën,e përplas në tokë

Privatizimi i ish-klubit ‘Partizani’, dëshmon Qirjazi: MM më kërkoi firmën, bëra ç’ishte e ligjshme

Tiranë, bënin kontrabandë me veshje, pije, cigare dhe rroba, 3 të arrestuar në 2 operacione

Me 14 emigrantë në Morinë, arrestohet 19-vjeçari, shpallet në kërkim bashkëpunëtori i tij

Rrumbullaku ngre strukturë për emërimet në polici: Riformatim ekipeve që hetojnë krimin

Me dy kallashnikovë në shtëpi e municion luftarak, arrestohet 31-vjeçari në Dibër

"Porsche", "Maseratti" e 'Mercedes Benz", arrestohet 52-vjeçari që shiste mjetet e vjedhura në BE