LIVE UPDATES
Art&Argëtim

VD- ‘Tradhëtar ai…’/ Aleksia Peleshi mbron “kunatin”:Donaldi s’ka pse të gjykohet!

27 Dhjetor 2021, 20:08 Nga DOSJA
VD- ‘Tradhëtar ai…’/ Aleksia Peleshi mbron

TIRANË- Vajza e ministrit të Mbrojtjes, Niko Peleshi, Aleksia Peleshi i është përgjigjur ndjekësve të saj në Instagram lidhur me vëllanë e të dashurit të saj, Romeo Veshaj. Në “Instastory”, ajo iu përgjigj një koment, i cili kritikonte aktorin Donald Veshaj, i cili ndodhet brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”. Ndjekësi i shkruante se Donaldi ishte “tradhëtar”, duke iu referuar marrëdhënies së tij jashtë shtëpisë më të famshme në Shqipëri. 

“Ke një foto me nusen në profil dhe më ke derguar 10 mesazhe ku thua: shpirt, zemër, ylli dhe gjykon Donaldin që ishte beqar. Është kulmi të kryqëzohet nga njerëz si puna jote që mashtrojnë, tradhtojnë, mbajnë të dashuruar dhe prishin familje është hipokrizia më e madhe,”– u shpreh ajo. 

Donald Veshaj u kthye në “kryefjalën” e mediave rozë, pasi pas puthjes me moderatoren Bora Zemani, u përfshi në një histori dashurie brenda “BBV”, duke shkaktuar shumë bujë. 

(A.T/Dosja.al)

Cila mendoni se është alternativa më e mirë:

View Results

showbiz showbiz aleksia peleshi beatrix ramosaj big brother vip donald veshaj instagram aleksia peleshi beatrix ramosaj big brother vip donald veshaj instagram

Sondazh

Poll

'Lojëra fati'/ Kontrolle në Krujë, Tiranë e në Shkodër, arrestohen 3 persona

'Lojëra fati'/ Kontrolle në Krujë, Tiranë e në Shkodër, arrestohen 3 persona

Pamjet nga operacioni 'Kutia e Pandorës', kokaina e ndarë në 1100 doza gati për shitje

Merr flakë banesa në Tiranë

Operacioni 'Fijet' në Durrës, shkon në 7 numri i kamerave të çmontuara

'Fijet'/ Hiqen 23 kamera të tjera në Korçë, Vlorë dhe Durrës, 13 nën hetim

Deputeti i PS kapet duke shtypur butonin “pro” edhe për kolegen e tij

VIDEO- Deputetët e PD-së i bien bilbilave në seancë

Nallbati: Na përjashtoni të gjithëve dhe vazhdoni! Jeni turpi i këtij vendi

"Jemi tek pazari i gjësë"/ Vasili ngre tonet në Kuvend, Nikolla i mbyll mikrofonin, deputeti:Turp

"Mos e fshini Ramën, po vrisni demokracinë"/ Bardhi kërkon llogari në Kuvend për dosjen McGonigal