LIVE UPDATES

skender brataj

Aktualitet 23 Shkurt 2021, 11:15

TIRANË– Shefi i Urgjencës, Skënder Brataj ka qënë një ndër bluzat e bardha që ka kryer vaksinimin ditën e sotme me vaksinën ‘Pfizer’. Procesi u krye në amb...

Aktualitet 22 Shkurt 2021, 21:26

TIRANË– Dy mjekët Artan Koni dhe Skënder Brataj janë përplasur me njëri-tjetrin lidhur me mjekimin ndaj qytetarëve. Teksa po diskutonin në emisionin ...

Politike 3 Dhjetor 2020, 15:10

TIRANË- Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, iu përgjigj nënkryetarit të LSI, Petrit Vasili, i cili tha pak më herët në një lidhje me “Skype” për Ne...

Aktualitet 19 Nëntor 2020, 18:59

TIRANË– Menaxhimi i pandemisë së koronavirusit në vendin tonë është kthyer në mollë sherri mes ekspertëve. Mjeku Erion Dasho ka sulmuar kreun e Urgjencës K...

Aktualitet 16 Nëntor 2020, 20:16

TIRANË- Drejtuesi i Urgjencës, Skënder Brataj, se nuk ka valë të parë apo të dytë të koronavirusit.I ftuar në emisionin ;Çim Peka LIVE;, mbrëmjen e ...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV