LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Tensione në dashuri por sukses në punë, si do të shkojë fundjava për këto shenja horoskopi

3 Nëntor 2019, 06:03 Nga DOSJA
Tensione në dashuri por sukses në punë, si do të shkojë

Dashi

Dashuria: Situata juaj sentimentale është shumë afër zemrës suaj dhe gjatë ditës do të jeni veçanërisht të prirur ta doni partnerin tuaj siç nuk keni bërë kurrë më parë. Beqarët do duhet të përgatiten për një ditë pasioni, do të ketë takime emocionuese.

Puna: Në vendin e punës mund të ketë disa befasi. Sidoqoftë, një zhgënjim do të vijë gjithashtu për shkak të një projekti që ka përfunduar keq.

Demi

Dashuria: Sot mund të ketë tensione në sferën sentimentale. Mundohuni të mbani një profil të lartë dhe të shmangni keqkuptimet e mundshme për të shmangur përkeqësimin e situatës. Ditë e qetë për beqarët.

Puna: Në vendin e punës do të ketë suksese në punë, edhe nëse do të ketë shumë detyra për të përfunduar.

Binjakët

Dashuria: Një ditë ulje-ngritje për vendasit e shenjës. Do të përpiqeni t’i përkushtoheni ndjenjave, por do të ketë shumë pengesa për t’u përballur që do t’ju ​​hedhin poshtë. Beqarët që duan të guxojnë do të kenë nevojë për mbështetjen e dikujt.

Puna: Sa i përket punës, ju mund të shihni ndryshime dhe mund të arrini rezultate të mira falë bashkëpunimeve të reja.

Gaforrja

Dashuria: Sot do të jeni joshës dhe pasionant me partnerin tuaj, falë Venusit që shkëlqen në shenjën tuaj. Do të dëshironi të kaloni kohën tuaj të lirë me gjysmën tuaj më të mirë. Zemrat e vetmuara do të synojnë të planifikojnë një udhëtim të vogël për të zbuluar horizonte të reja.

Puna: Në vendin e punës, marrëdhëniet me kolegët dhe ata që ju kanë zemëruar, po përmirësohen qartë.

Luani

Dashuria: Në sferën sentimentale mund të ketë ndonjë kontrast në fillim të ditës. Ata që nuk kanë kapërcyer ende një zhgënjim do të duhet të bëjnë gjithçka për t’u rikthyer në lojë. Edhe beqarët do duhet të bëjnë zgjedhje që mund të ndryshojnë jetën.

Puna: Në punë, mund të ketë disa probleme për t’u marrë me të, por ju do të jeni në gjendje t’i kapërceni.

Virgjëresha

Dashuria: Edhe nëse nuk do të jetë një ditë në krye, megjithatë do të keni të gjitha mundësitë e favorshme për të rikuperuar një marrëdhënie për të cilën ju intereson. Ju vetëm do të duhet të jeni në gjendje të korrigjoni gabimet e bëra më parë. Flirt dhe aventura për beqarët në horizont.

Puna: Në vendin e punës do të jetë shumë e vështirë të përballeni me detyra të caktuara, por do arrini ta bëni atë falë ndihmës së një kolegu.

Peshorja

Dashuria: Sfera sentimentale do të rezervojë momente të ëmbla për ju me partnerin tuaj, dhe falë pasimit të Venusit mund të jeni në gjendje të zgjidhni disa çështje të pazgjidhura. Kohë e shkëlqyeshme për zemrat e vetmuara.

Puna: Në vendin e punës do të bëni gjëra që do të stimulojnë mendjen tuaj dhe ju lejojnë të ecni përpara.

Akrepi

Dashuria: Me Hënën në shenjën tuaj sot do të keni veçanërisht fat dhe do keni një kohë të mirë me gjysmën tuaj. Beqarët mund të përfitojnë nga kjo ditë për t’u hapur me personin që tërheqin.

Puna: Përfitoni nga ky moment pozitiv për të vazhduar me punën dhe për të arritur qëllimet e dëshiruara.

Shigjetari

Dashuria: Sot në dashuri do të keni mundësinë të bëni projekte të ndryshme, të cilat do të kenë të bëjnë me shtëpinë ose dasmën, të dobishme për konsolidimin e marrëdhënies tuaj. Gjithashtu për zemrat e vetmuara dashuritë do të jenë në plan të parë dhe ata do të përpiqen t’i shërojnë ato më së miri.

Puna: Nëse keni pyetje për të zgjidhur, do të duhet të përpiqeni t’i adresoni ato. Ju nuk do t’ju mungojë energjia për të parë.

Bricjapi

Dashuria: Ata që do të duhet të bëjnë një zgjedhje në dashuri sot do të përjetojnë momente shumë të rëndësishme, ndërsa ata që janë vetëm do të jenë në gjendje të njohin njerëz të këndshëm. Në të dy rastet do të duhet të përpiqeni të jeni pajtues dhe të disponueshëm.

Puna: Ambienti i punës do të shkojë mjaft mirë, ju mund të merrni të ardhura të mira për të cilat nuk keni menduar fare.

Ujori

Dashuria: Do të jetë një ditë shumë pozitive për vendasit e shenjës. Do të ketë shumë lajme në lidhje me sferën sentimentale, aq sa të kaloni momente të lumtura në shoqërinë e partnerit tuaj. Takime të papritura edhe për beqarët.

Puna: Në vendin e punës mund të jeni në gjendje të bëni çmos në disa fusha ku do të shprehni krijimtarinë tuaj.

Peshqit

Dashuria: Sot disa marrëdhënie mund të përfundojnë dhe ata që janë në çifte mund të gjenden vetëm. Sidoqoftë, mund të ketë takime dhe vendime që do të ndryshojnë në mënyrë dramatike situatat, gjithçka është në diskutim, thjesht duhet të zbuloni se si do të përfundojë!

Puna: Në punë, prisni një sukses të mundshëm. Do t’i kryeni detyrat tuaja falë shkathtësisë suaj.

Tirana është boshatisur për ditët e pushimit. Cilën nga ritet e shenjta po ndiqni:

View Results

horoskopi horoskopi horoskopi parashikimi i horoskopit horoskopi parashikimi i horoskopit

Sondazh

Poll

Me armë zjarri e kokainë në makinë, arrestohen dy personat që lëviznin në ish-Bllok

Me armë zjarri e kokainë në makinë, arrestohen dy personat që lëviznin në ish-Bllok

Celibashi: U kap në veprintari politike. Përfaqësuesi: Sako e publikoi në profilin personal

Berisha rrezikon të mos regjistrohet në zgjedhje, Celibashi: KQZ njeh vetëm një PD

Harta e Re Gjyqësore, Llagami: Ky proces na mori 3 vite, ishim në një rrugë pa kthim

Sekuetrohen 9 mln lekë në Lushnje, arrestohet shitësi i kokainës, 10 konsumuesit nën hetim

Operacioni 'Fijet', hiqen 37 kamera sigurie në Elbasan

Kontrabandë celularësh, arrestohen 4 persona në Tiranë, sekuestrohen 763 telefona

Operacioni "Fijet", çmontohen 155 kamera sigurie në Tiranë, 37 persona nën hetim

Përfshihet nga flakët apartamenti në Vlorë, shkak dyshohet shkëndija elektrike

"Big Brother" vazhdon në Korçë/ Kapen nëntë kamera të vendosura nga grupet kriminale

Hiqej si punonjës i Forcave Speciale, arrestohet 40-vjeçari me armë në Tiranë

19 të arrestuar nga 'Rrugorja', drejtonin makinën në gjendje të dehur

"Saga Big Brother vazhdon"/ Çmontohen 20 kamera të vendosura në Fier dhe Lushnje

Skafi me turistë pëson avari, bllokohet në det, policia e nxjerr në breg, momenti i shpëtimit

Drift si i 'çmendur' në rrugët e Vlorës, gjobitet me 750 mijë lekë i riu në Vlorë, i hiqet patenta

35-vjeçari përplas të miturën me makinë dhe arratiset, momenti kur kalimtarët rrethojnë të voglën

'Big Brother' në Shqipëri, zbulohen 3 kamera sigurie në lagjet e Memaliajt dhe 1 në Burrel

Hiqen 39 kamera në Korçë dhe Pogradec

Dalin të tjera pamje nga zjarri në parking, zona e rrethuar me polici, banorët në panik

Dalin të tjera pamje nga zjarri në parkingun e kullës, zona e rrethuar me polici, banorët në panik

Zjarri nisi nga parkingu, dalin pamjet nga djegia e kullës 41-katëshe, zona e mbuluar nga tymi

Momenti i arrestimit të Xhevit Sinanit, vrau gruan e vëllain e tij në Gramsh

Vodhën 8 dyqane dhe banesa, në pranga 16-vjeçari, në kërkim shoku i tij

ME VIDEO- Zbulohen 47 kamera sigurie në Durrës, Shijak dhe Krujë

Nxirrnin inerte pa asnjë dokument, arrestohet administratori i një guroreje në Krujë

Aksioni në Vlorë, policia çmonton 16 kamera sigurie të vendosura nga grupet kriminale

"Meta e ka djalë halle", Kryemadhi flet për Dorian Duçkën: Sa ishte te ne qe në rregull

Me dosje në duar, Shkëlzen Berisha mbërrin në SPAK

"Mik është fjalë e madhe"/ Rama tërheq fjalët: Fola anglisht

Rama: Drejtësia amerikane foli, unë jam ulur në Strasburg me njerëz non-grata

"Mik është fjalë e madhe"/ Rama tërheq fjalët: Fola anglisht për marrëdhënien

Rama: Nezajn e njoha përmes agjentit të FBI-së. Duçka ka punuar pa pagesë për mua

Rama pranon takimet me ish-agjentin e FBI: Ndodhën! Po keqlexohen hetimet për të sfumuar 21 janarin

Dosja e FBI/ Rama: Drejtësia amerikane nuk flet për vrasje nga pakujdesia kur urdhrat i jep shteti!

VIDEO-ja që përgënjeshtron Ramën, në shtator e konsideronte mik ish-agjentin e FBI, sot e tërhoqi

Gjenden 38 kamera të tjera në qytetin e Shkodrës

“Manipulimi”/ Iu prezantua si avokat dhe i mori 1.2 mln lekë një gruaje, arrestohet 54-vjeçari

Aksident tragjik në Fushë Kuqe, përplasen dy makina me njëra-tjetrën, ndërron jetë në vend 2-vjeçari

Kanabis i kultivuar në vazo, pamje nga vila në Shijak që ishte kthyer në 'shtëpi bari'

Aksident i frikshëm në Lezhë, 3 automjete përplasen kokë më kokë, një person në gjendje të rëndë

Hoxha në Drejtori: Rama e Berisha tu përgjigjen fëmijëve të të vrarëve, Garda ekzekutoi të pafajshëm

Artan Hoxha batuta nga dera e Drejtorisë së Policisë: Jam me pallto leshi se do rri gjatë

Me pistoletë në brez e 7 fishekë, 'Shqiponjat' kapin 26-vjeçarin në Tiranë

Përfundon mbledhja e Këshillit të Sigurimit, Rama largohet nga Presidenca

Banesa në rrezik nga rrëshqitja masive e dherave në Durrës

Operacioni 'Mjedisi' në Krujë, vihen në hetim 5 persona, administratorë të 5 guroreve

Rruga e Arbrit ishte e bllokuar, Policia: Kemi shtuar masat, duam të parandalojmë aksidentet

Qindra makina të bllokuara në të ftohtë, ç’po ndodh në Rrugën e Arbrit

Meta s'pritet si kryetar i 'Partisë së Lirisë' në Elbasan, demokratja: Ftojmë Presidentin e vendit

Magazina me dhjetëra bidona plastikë ne Kukes, mbaheshin lëndë radioaktive natyrore dhe kimike