LIVE UPDATES
Bota

VIDEO/ Seks dhe femra nudo! Djali i Joe Biden bën festën e tij të çmendur në Malibu

 Fotot dhe videot e reja tregojnë festat e egra dhe të shthurura të Hunter Biden në një AirBnB luksoze në Malibu. Në video, Hunter shihet duke bërë shëtitje nëpër lëndinë me një biçikletë i zhveshur, duke u zhveshur dhe duke rrëshqitur nga një rrëshqitëse uji në pishinën e pronës së tij të cilën shpesh e merr me qira, e cila shkon rreth 4,140 dollarësh për natë.

22 Shtator 2022, 21:30 Nga s.s
VIDEO/ Seks dhe femra nudo! Djali i Joe Biden bën festën e tij të
Hunter Biden dhe Joe Biden

SHBA- Fotot dhe videot e reja tregojnë festat e egra dhe të shthurura të Hunter Biden në një AirBnB luksoze në Malibu. Në video, Hunter shihet duke bërë shëtitje nëpër lëndinë me një biçikletë i zhveshur, duke u zhveshur dhe duke rrëshqitur nga një rrëshqitëse uji në pishinën e pronës së tij të cilën shpesh e merr me qira, e cila shkon rreth 4,140 dollarësh për natë.

Fotot e tjera e tregojnë atë duke bërë seks në grup dhe duke argëtuar këpurdha në vaskën e tij luksoze me qira në 2018. Videot u ruajtën në laptopin e 'braktisur' të Hunter dhe u morën nga DailyMail.com. Kjo vjen pasi Presidenti Biden foli shumë për Hunterin dhe e lavdëroi atë për tejkalimin e varësisë nga droga në një intervistë të transmetuar të dielën mbrëma. 

VIDEO/ Seks dhe femra nudo! Djali i Joe Biden bën festën e tij të
Hunter Biden

"Unë e dua djalin tim, numrin një. Ai luftoi një problem të varësisë dhe e kapërceu atë, shkroi për të. Dhe jo, nuk ka asnjë gjë të vetme që kam vërejtur, fare, që do të ndikonte mua apo Shtetet e Bashkuara në lidhje me djalin tim Hunter", tha Biden kur u pyet nëse puna e Hunter apo betejat e kaluara mund të jenë një detyrim në gjurmët e fushatës së 2024-ës.

Në shtator dhe tetor 2018, Hunter mori me qira shtëpi pushimi luksoze rreth Los Anxhelosit, duke përfshirë një vilë me gjashtë dhoma gjumi me pishinë, vaskë të nxehtë dhe rrëshqitje me ujë në lagjen Serra Retreat të mbyllur në kodrat Malibu. Ai ftoi mikun e tij të ngushtë dhe ish-të dashurën e tij, por kjo e fundit i ka bërë një video ku Hunter shihet duke ecur rreth e përqark pishinës i zhveshur, raporton Daily Mail.

VIDEO/ Seks dhe femra nudo! Djali i Joe Biden bën festën e tij të
Hunter Biden

Videot e Hunterit në pronën 7 milionë dollarëshe të kodrës në West Hollywood, ku ai shihet duke gatuar në skarë dhe duke kërcyer topless ndërsa dy burra të paidentifikuar ishin ulur pranë tij pranë pishinës, është bërë virale duke marrë miliona klikime dhe shpërndarje në faqe të ndryshme të internetit.

VIDEO/ Seks dhe femra nudo! Djali i Joe Biden bën festën e tij të
Postimet e Hunter Biden
VIDEO/ Seks dhe femra nudo! Djali i Joe Biden bën festën e tij të
Postimet e Hunter Biden

 Gjithashtu ai ka postuar edhe video dhe foto të ndryshme ku shihen dy prostituta të zhveshura në vaskë në shtëpinë e tij në Malibu, një tjetër foto tregon njërën prej tyre duke notuar lakuriq në pishinë dhe në tjetrën duke bërë skena seksi me dy vajzat, po ashtu edhe dy femra nudo teksa putheshin në pishinë. Gjithashtu ai ka postuar edhe video me femra të ndryshme duke kryer marrëdhënie seksuale në faqet e pornove.

VIDEO/ Seks dhe femra nudo! Djali i Joe Biden bën festën e tij të
Hunter Biden

hunter biden vila ne malibu malibu joe biden

Sondazh

Poll

Privatizimi i ish-klubit ‘Partizani’, dëshmon Qirjazi: MM më kërkoi firmën, bëra ç’ishte e ligjshme

Privatizimi i ish-klubit ‘Partizani’, dëshmon Qirjazi: MM më kërkoi firmën, bëra ç’ishte e ligjshme

Tiranë, bënin kontrabandë me veshje, pije, cigare dhe rroba, 3 të arrestuar në 2 operacione

Me 14 emigrantë në Morinë, arrestohet 19-vjeçari, shpallet në kërkim bashkëpunëtori i tij

Rrumbullaku ngre strukturë për emërimet në polici: Riformatim ekipeve që hetojnë krimin

Me dy kallashnikovë në shtëpi e municion luftarak, arrestohet 31-vjeçari në Dibër

"Porsche", "Maseratti" e 'Mercedes Benz", arrestohet 52-vjeçari që shiste mjetet e vjedhura në BE

Pellusha, rripa e çanta markash kontrabandë, arrestohet pronari i 5 dyqaneve në Tiranë e Durrës

Mandati i Xhaçkës, Bushka: Duam kohë për raportin. Alibeaj: Mos nxirrni sebepe

Dashnor Sula shpërndan "paund" në Kuvend, i lë ca para edhe Ramës tek vendi

Autor i 4 vjedhjeve në banesa dhe biznese, vihet në pranga 35-vjeçari në Tiranë

Aksident me vdekje në Korçë, zetori përplas motorin, dy persona të vdekur

PD kërkon përballje me Nanon:Trego ç’bisedove me Lamin për Martinajn. Naço:S’e lejon sekreti hetimor

“Ekstradoni kriminelët nga Dubai”, Noka shtron kërkesën. Naço: Na jep informacione nëse ke

Noka kërkon llogari për Martinajn, Kuko: Jam këtu për tjetër gjë, Deputeti:Po thërrasim Kulturën pra

Salianji: Ekstradoni kriminelët nga Dubai, këtu kërcet pushka, atje hapet shmapanja. Kuko:I takon MD

Salianji: Në Shqipëri kërcet pushka, në Dubai hapet shampanjë! Krerët e grupeve kriminale të lirë

Ka shkuar mirë? Rama del i qeshur nga "Vila 30", i hedh dorën në qafë Kurtit

E PAPRITUR! Rama zhvillon takim 'kokë më kokë' me Kurtin në Tiranë

'RING'/ Kontrabandë nga Libia në Durrës, sekuestrohen 2275 ton naftë, arrestohen 4 persona

Marrëveshja Shqipëri-Emirate të Bashkuara, Alibeaj: Kush kryen krime është në Dubai

Shqiptarët me gomone drejt Anglisë, Ministria e Brendshme: Nuk është fenomen i panjohur

Noka kërkon 'llogari' për zhdukjen e Martinajn: A ka informacion Qeveria? Thonë e gjeti hasmi

Bushka- Alibeajt: Ti je anatemuar në publik. Deputeti: Po e di, merr masë nëse shkela etikën

Çantën e mbushur me detonatorë e C4, arrestohet sa zbret nga urbani 44-vjeçari në Shijak

'Po u thonë diçka politikës shqiptare'/ Alibeaj: Çunat e Londrës vijnë në Bllok me makina angleze

Shqiptarët drejt Britanisë, Alibeaj: Largohen për të qëndruar në shtëpi bari, sa të rinj janë atje?

'Ligjet'/ Memorandumi Shqipëri-Britani e Madhe për emigracionin, Sula: Pse u miratua me urgjencë?

'Territorialja'/ PS kundërshton propozimin e PD, Balla: I qëndrojmë ndarjes aktuale me 61 Bashki

Balla: Bashkëpuntorët e sigurimit të shtetit sillen sikur nuk u ka hyrë asgjë në këmbë

'Të hetohet Berisha', Balla: Dua përgjigje nga SPAK, PS qëndron ndarjes aktuale të Bashkive

Xhixho përplaset me kryebashkiakun Suli për shkollën "Ibrahim Basha": Pse s'është ndërtuar?

Transportonte 17 emigrantë të paligjshëm, arrestohet 35-vjeçari në Qafë-Botë

Hajdari: Të dalim në protesta, një grup njerëzish me në krye Ramën po uzurpojnë pushtetet

Përkujtimohet Azem Hajdari,djemtë i shkojnë me nuset për dore,Rudina merr të bijën, s'mungon Berisha

Veliaj s'përmbahet përballë gjimnazistëve/ Tregon idenë e tij për një shkollë të mirë: Si hotel

24 vite nga vrasja e Hajdarit/ Berisha: Hyri në histori, për 3 ditë rrëzoi regjimin

Shqiptarët dynden drejt Britanisë, ambasadori: Pasurimi i shpejtë ju çon drejt drogës

Deputetja i kthehet keq ish-zv.kryeministrit: Ahmetaj po deshe ta liroj vendin ta drejtosh

Sulmi ndaj sistemeve/ Salianji dhe Noka kërkesë AKSHI-t: Pse nuk u garantua siguria?

Arsimimi në Shqipëri, Yuri Kim: Faktor kyç, ndikon në përparimin tuaj

'Fëmijët kanë mundësi të punësohen'/ Rama: 11-vjeçarja në Shenavlash mbante shtëpinë me para

Abetarja e unifikuar/ Rama: Maqedonia parimisht dakord, diskutuam me Malin e Zi dhe Serbinë

Dëgjohet muzikë në Kongres, Rama: Jetojnë me ‘radio’ në xhep, njëri më tha është zilja e gruas

Kongresi, Rama: Kërcënimi ndaj gjuhës është i madh, do diskutojmë futjen e saj në çdo nivel arsimi

Rama mbledh Kongresin e Arsimit, Yuri Kim ende përgjumshëm

Dita e parë e shkollës, Rama këshillon të vegjëlit: Bëni qef dhe punë

Shtëpinë e kishte kthyer në “dyqan”, arrestohet i riu në Fier, e spiunuan për "Zastava"

Hakerat e Iranit futen në sistemin e kamerave të kufijve shqiptarë! Publikojnë videon

Sulmi kibernetik, radhë të gjata në doganën e Bllatës

Probleme me sistemin TIMS në Kapshticë, po punohet me regjistra