LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Ditë e mbushur me takime për zemrat e vetmuara, mos gaboni t’i tradhtoni/Horoskopi 1 gusht 2019

1 Gusht 2019, 05:18 Nga DOSJA
Ditë e mbushur me takime për zemrat e vetmuara, mos gaboni t’i

Dashi

Dashuria: Gjatë ditës mund të ketë komplikime në dashuri për vendasit e shenjës. Kini kujdes, mund të krijoni një situatë të pakëndshme që do të shkaktonte që marrëdhënia të degjenerohej. Për beqarët, mund të ketë takime të shkëlqyera.

Puna: Ditë diskrete për sferën profesionale, edhe nëse disa keqkuptime do të jenë të mundshme, asgjë nuk është e pazgjidhshme.

Demi

Dashuria: Sot në sferën sentimentale duhet të hapësh sytë, përndryshe mund të kesh disa befasi të këqija. Nëse, nga ana tjetër, nuk ndjeheni mirë të vazhdoni lidhjen, shikoni diku tjetër! Beqarët do u duhet të vendosin për pushimet nëse duan të shijojnë këtë verë!

Puna: Në një nivel profesional sot do të jeni shumë të zënë. Sot mund të merrni një lajm të bukur dhe interesant.

Binjakët

Dashuria: Në këtë ditë nuk do të ketë asnjë ngjarje të rëndësishme lidhur me situatën tuaj sentimentale. Pak nervozizëm do të gjenerojë keqkuptime dhe ndjenja të këqija. Edhe për beqarët do ketë ulje-ngritje, por ata do të mbijetojnë!

Puna: Në punë mundësitë që paraqesin veten e tyre do të jenë shumë pozitive dhe do të përpiqeni të shfrytëzoni sa më shumë prej tyre për përfitime.

Gaforrja

Dashuria: Mos pranoni kritika nga dikush që nuk ju pëlqen, përkundrazi përpiquni të mbani kontrollin dhe të shmangni marrjen me partnerin tuaj. Një ditë e mbushur me takime për zemrat e vetmuara, perspektiva të shkëlqyera për fillimin e një historie.

Puna: Sot do të merrni komplimente nga kolegët tuaj, që tani e tutje ata do të jenë më të sigurt me ju.

Luani

Dashuria: Do të jeni sipërmarrës dhe do të përpiqeni të mahnitni partnerin. Mund të kaloni një mbrëmje të këndshme me të dashurin tuaj dhe të tregoni dashurinë tuaj. Lajm i mirë edhe për beqarët, do të ketë takime shumë me fat.

Puna: Ju keni shumë projekte për të ndjekur dhe favorizimi i yjeve do t’ju lejojë të ecni përpara. Ju nuk do të tërhiqeni nga sfidat e reja.

Virgjëresha

Dashuria: Fillimi i ditës nuk është shumë pozitiv për ata që lindin nga shenja, por Hëna do t’ju dhurojë emocione të bukura. Marrëveshja me të dashurin tuaj është e lartë dhe ndjeheni të kënaqur. Beqarët do të jenë në gjendje të bëjnë njohje që do të dëshmojnë se janë të rëndësishme për të ardhmen.

Puna: Disa goditje në punë mund ta bëjnë këtë ditë të vështirë, por pengesat nuk ju trembin.

Peshorja

Dashuria: Sektori sentimental është mjaft i mirë, nëse keni një lidhje për një kohë të gjatë mund të merrni në konsideratë projekte të rëndësishme si martesa ose bashkëjetesa. Edhe për beqarët perspektivat janë të shkëlqyera, do të ketë flirte të reja!

Puna: Do t’ju nënshtroheni modeleve të vazhdueshme të punës dhe keni nevojë për pushim. Kaloni më shumë kohë me veten tuaj.

Akrepi

Dashuria: Në dashuri dëshira për të qenë me personin e zemrës do të japë një arsye të vlefshme për ta përballuar ditën me entuziazëm. Shfrytëzojeni mundësinë për të përkëdhelur veten dhe për të forcuar mirëkuptimin tuaj. Edhe beqarët janë të preferuarit e yjeve të cilat ju ftojnë të qëndroni me sy hapur, nëse doni të gjeni dashurinë.

Puna: Dita rezervon mjaft punë, megjithatë marrëdhëniet me kolegët janë të mira dhe kjo ju bën të ndjeheni të qetë.

Shigjetari

Dashuria: Sot do të jeni shumë të vëmendshëm ndaj asaj që po ndodh përreth jush dhe mund ta gjeni veten duke marrë vendime vendimtare për jetën tuaj të dashurisë. Aventurat flirtuese dhe intriguese po vijnë për beqarët, vera vazhdon të ofrojë mundësi të mrekullueshme!

Puna: Do të ketë ndryshime pozitive si në punë ashtu edhe në financa. Falë vendosmërisë suaj, do të jeni në gjendje jo vetëm të fitoni më shumë para, por edhe të punoni më paqësisht, pasi nuk keni askënd që të qëndrojë mbi kokë. Kthimi juaj do të rritet saktësisht për shkak të lirisë së veprimit që do t’ju jepet.

Bricjapi

Dashuria: Ësshtë koha për të reflektuar në dashuri, ata që kanë zhvilluar diskutime me partnerin e tyre do të duhet të flasin për të sqaruar disa situata. Beqarët që nuk duan të lidhen do të gjejnë mundësi të mira për t’u argëtuar.

Puna: Në fushën profesionale kënaqësitë nuk do të zgjasin shumë dhe ato do t’ju paguajnë për të gjitha përpjekjet tuaja.

Ujori

Dashuria: Do të jeni të rrethuar nga njerëz pozitivë që do t’ju sjellin gëzim. Ata që kanë mbyllur së fundmi një histori duhet të vlerësojnë disa gjëra që mund të sjellin ndryshime të rëndësishme. Beqarët mund të kalojnë momente të këndshme.

Puna: Java e punës do të jetë plot befasi dhe mund të ketë lajme të rëndësishme për kontratat dhe punësimet e reja. Mundësi të shkëlqyera për të gjetur një punë të suksesshme dhe të paguar dhe të mirë edhe për ata që më në fund kanë treguar talentin e tyre.

Peshqit

Dashuria: Sot do të jeni më të qetë dhe do të keni mundësi të bisedoni me partnerin dhe familjen tuaj me qartësi të madhe. Edhe beqarët do jenë në gjendje të japin përgjigjet e duhura për çdo situatë, do të ketë mundësi të shkëlqyera në dashuri për të gjithë.

Puna: Në punë do të jetë një ditë e ngarkuar, porn ë fund do t’i gëzoheni rritjes së fitimeve.

Tirana është boshatisur për ditët e pushimit. Cilën nga ritet e shenjta po ndiqni:

View Results

horoskopi horoskopi horoskopi 1 gusht 2019 horoskopi 1 gusht 2019

Sondazh

Poll

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni

Newsroom/ Karabolli: Shqipëria do kohë të përshtatet me TikTok, e provuan edhe gazetarët, s’ia dolën

Newsroom 9 |Tik-Tok Kultura, platformë krijimi apo dizinformimi?

Shoqata e Biznesit: Rënia e euros po na falimenton, BSH po fsheh atë që po ndodh!

Vasili në SPAK/ Meta: Asnjë shqetësim me drejtësinë, por afera e inceneratorëve

'Jemi pro protestave'/ Takoi Berishën, Meta: Do bashkëpunojmë për sezonin e ardhshëm parlamentar

Proteste per guroren

Tragjedi në Gramsh! Mbyten në Liqenin e Banjës, polumbarët nxjerrin trupat e babait dhe 2 djemve

“Rama ik” thirrje ne Rogozhine

Veliaj shthur gojën për kandidatin e Rrogozhinës: Ik o bixhozxhi, për sumën tate paske lekë!

VIDEO/ Veliaj shthur gojën për kandidatin e Rrogozhinës: Ik o bixhozxhi, për sumën tate paske lekë!