LIVE UPDATES
Aktualitet

PËRGJIMET/ “Doje të më fusje k**in”, Zogu në biseda të ‘nxehta’ me klientin: Ngele duke më q*rë pa lekë

10 Janar 2020, 12:54 Nga DOSJA
PËRGJIMET/ “Doje të më fusje k**in”, Zogu në

TIRANË– Përgjime të reja janë zbardhur nga dosja e Prokurorisë për skemën e prostitucionit të Hermes Nikajt, që njihet ndryshe si Zogu i Tiranës. Në disa biseda është përgjuar Nikaj teksa flet me njërën nga vazjat që e ka përdorur për prostitucion.

Biseda mes vajzës dhe Zogut

B-Po mire i the Mondës, ça tha

Zogu-Po i thashë, do ta japi Shpresa një kafe 20 mijë lek

B-Ca tha, do t’ja jap me gjith men, se bëj veten për 20 mije leke apo 30 mije lek

Zogu-I thashë

B-I the, ku ishte tani ajo

Zogu-Tashti ishte te çuni vet

B-Në Uzinë traktori

Zogu-Nuk e di, do të takoj Frajberin djalin e vet, una sa mbarova emisionin

B-Mirë ma çon dot numrin e Mondës me mesazh

Zogu-Ta çoj me numrin e Mondës tashi.

*Në orën 10:36 numri 895 (Hermesi) dërgon mesazh me tekst në numrin 115, me tekst

895: 031 Monda

Ndërsa në bisedën tjetër, Nikaj dëgjohet që flet me një klient, të identifikuar si Agron Beqaj nga Dosja.al. *Në orën 18:19 numri 895 (Hermesi) ka telefonuar numrin 135, ku një pjesë e bisedës zhvillohet më poshtë:

Agron Beqaj- Alooo

Zogu- Ca bëre… deshe tma futshe k**in te b**ha ti

Agron Beqaj-Po ti se mban llafin fare… do ta heq do ta heq bllokum

Zogu-Do tma fërkoje k**in te b**ha… mbaje mend po s’të ndava nga gruaja une ty

Agron Beqaj-Eeee

Zogu-Ti do rrish me mua

Agron Beqaj-Mirë o mirë po pse se hoqe…

Zogu-Po lekët… unë du lekë të gjithë po më q**ë pa lekë… ca të bëj un

Agron Beqaj-Ja isha dje e nuk të kapa dot

Zogu-Ca thua

Agron Beqaj-Po pz po

Zogu- Prandaj i kishe rënë aq shumë ti… aaa paska humb njerëz eurshi mor ja q**sha robt

Agron BeqajPz po

Zogu-Po patjetër

Agron Beqaj- Po Arbën, ku e kemi Arbën

Zogu-Ku kapen këto, aman të keqen

Agron Beqaj-Ma nis numrin e Arbës, se nuk e kam se më janë fshirë shumë numra

Zogu-Se mos kemi ndonjë leverdi, noj fitim prej tyre

Agron Beqaj-Qyqja fitime, këto tu… tu ba qef, neve tu iu ba ndere këtyreve, fitimi i këtyreve, po për shoqëri e per gallata

Zogu-Tamam për muhabete, je shume ku***cë.

Hermes Nikaj është arrestuar më 24 nëntor dhe ndodhet në masë arresti me burg për akuzat e shfrytëzimit të prostitucionit, por edhe të shitjes së trupit të tij kundrejt pagesës. Rrjetinzbërtheu dëshmia e një vajze që shfrytëzohej nga Zogu i Tiranës për prostitucion, ku ky i fundit merrte edhe pjesën e tij të fitimit. Pjesë e rrjetit dyshohet të jetë edhe pronarja e një qendre estetike, Anjeza Bena, e cila në këtë fazë hetimore është në masë arresti shtëpiak. Përgjimet e publikuara nga gazetari Elton Qyno, kanë nxjerrë në dritë përfshirjen e një sërë personazhesh të njohur nga bota e shoëbizzit, punonjës policie etj.

(f.m/dosja.al)

Tirana është boshatisur për ditët e pushimit. Cilën nga ritet e shenjta po ndiqni:

View Results

aktualitet aktualitet agron beqaj hermes nikaj pergjimet e zogut te tiranes agron beqaj hermes nikaj pergjimet e zogut te tiranes

Sondazh

Poll

Aksidenti me dy viktima në autostradën Tiranë-Durrës, makina mori para bordurat e rrugës

Aksidenti me dy viktima në autostradën Tiranë-Durrës, makina mori para bordurat e rrugës

VIDEO- Shpërthimi me tritol në butikun në Durrës, ja si u dëmtua biznesi i gruas

Berisha dhe demokratët 'zaptojnë' Kuvendin

Me pistoleta dhe kallashnikovë në Range Rover/ Arrestohen 4 "të fortët" në Tiranë

Berisha shton akuzën ndaj Ballës: Te ndjek hija e avokatit Ravik Gurra

VIDEO E SHERRIT/ Berisha akuzon Ballen per vrasjen e avokatit Ravik Gurra

PA KOMENT- Shkodra 'nën ujë', ja si duket qyteti

Protesta kundër traut në Divjakë, një betoniere brenda parkut

EKSKLUZIVE- Lulzim Basha takohet me Ben Blushin ne Panairin e Librit, merr me vete edhe vajzën

Balla: Berishës iu dogjën tre marrëveshje tek Porti i Durrësit, koncensionarët po i kërkojnë lekët

Balla-Spahos: Do shkosh tek Porti i Durrësit me pistoletë si Strazimiri, s'keni zgjidhje tjetër

Ndërtimi i rrugëve/Balla 'shigjeton' Partinë e Lirisë:Mondi bëj kallëzime, kishin ministritë në 2017

Balla 'lëshon' gojën: Saliut i rri mendja tek vëllezërit Kariç, na vjen dhe zor t'i përmendim...

Elisa Spiropali realizon "ëndrrën" e fëmijërisë me Berishën, del LIVE me të, tregon 2 gishta

Perplasje mes banoreve dhe Policise ne Divjake

Berisha 'shënjestron' Ulsi Manjën: Vetëm dy mushka kanë mbetur pa u punësuar në fshatin tënd

Berisha bllokon foltoren dhe del në Facebook: Jam live në gjithë botën, mos ma qani hallin mua!

Berisha: Parlamentin e komandojne grupet kriminale

Dëshmia e Orges Xhelilit para avokatëve: Policët bashkiakë më goditën

ME VIDEO- PLAS KEQ SHERRI në Komision, Braçe e humb kontrollin, "shpërthen": Ik ore pirdhu!

Protesta e opozitës, pamjet nga Bulevadi, mijëra qytetarë të mbledhur

Sherri i plotë i Ramës me dy deputetët e PD: Ta tregoj unë ty, do të shkatërroj!

Balla: Kokoneshi jashtë rrezikut për jetën

Veliaj takon Papa Françeskun: Jemi takuar në Tiranë...e aprovuam ndërtimin e bustit të Nënë Terezës

Droge mes karameleve ne Tirane

Grida Duma lë mandatin, kolegët e saj në lot, Açka dhe Gjekmarkaj të përlotur

Grida Duma lë mandatin e deputetes së Partisë Demokratike

Masakra e Lushnjes, babai i Leart Haxhiut: Djali im është i pafajshëm, se di ku është

Përdhunues serial, MOMENTI i arrestimit të Spartak Dyrmishit

Nga një armë në çdo raft rrobash, çfarë gjeti Policia gjatë aksionit në Shkodër

Dalin PAMJET nga megaaksioni në Korçë

Qeni i prish mitingun Ramës, të gjithë meken, kryeministri: Po lëre në punën e vetë...

Ibrahim Lici mesazh audio nga Turqia: Jetoj i lirë, nuk jam arrestuar

Arrestohet Agim Gjata, qelloi mbi RENEA

Meta: O Edi, o lepurush, do të shporrim me poezinë ‘liri a vdekje’ të Havzi Nelës

Pakti PD PL, Meta: Kryetari i Keshillit super politikan

Paloka 'korrekt' me orarin, takohet me Bardhin në një lokal para parlamentit

Alibeaj-Majkos: Je kokrra e komunistit! Deputeti socialist: Budalla! Dosjet s'mund të hapen për...

Flet avokati i vellezerve Mollaj: Tina genjen, e shantazhojne

Durrësi zgjohet nën ujë

Tetori rozë, vajzat dhe gratë e FA i bashkohen fushatës sensibilizuese kundër kancerit të gjirit

NIS PROTESTA në Elbasan/ Qytetarët fikin makinat në shenjë rebelimi, rreshtohen në shesh

Alibeaj pranoi bashkëpunimin, do nisin negociatat/ Berisha: E mirëpres. S'tërhiqem nga Primaret

Demokrati emocionet për 'doktorin'! I bie telefoni kur po fliste me Berishën,e përplas në tokë

Privatizimi i ish-klubit ‘Partizani’, dëshmon Qirjazi: MM më kërkoi firmën, bëra ç’ishte e ligjshme

Tiranë, bënin kontrabandë me veshje, pije, cigare dhe rroba, 3 të arrestuar në 2 operacione

Me 14 emigrantë në Morinë, arrestohet 19-vjeçari, shpallet në kërkim bashkëpunëtori i tij

Rrumbullaku ngre strukturë për emërimet në polici: Riformatim ekipeve që hetojnë krimin

Me dy kallashnikovë në shtëpi e municion luftarak, arrestohet 31-vjeçari në Dibër

"Porsche", "Maseratti" e 'Mercedes Benz", arrestohet 52-vjeçari që shiste mjetet e vjedhura në BE