LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Hapni sytë, lajmet e bukura për dashurinë për këtë shenjë! Horoskopi ditor

20 Dhjetor 2021, 06:04 Nga DOSJA
Hapni sytë, lajmet e bukura për dashurinë për këtë

Dashi
Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill
Bëni kujdes në dashuri.Të hënën do të keni dyshime për historinë tuaj, por mundohuni t’i zgjidhni para se të nisni kërkimet diku tjetër. Në punë, nëse i menaxhoni mirë detyrat tuaja, do të keni projekte të reja.

Demi
Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj
Falë ndikimit të Hënës, do të realizoni dicka që ju pëlqen deri më 31 dhjetor që të kënaqni veten dhe partnerin/partneren. Në punë vazhdoni të keni idenë për të ndryshuar diçka.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor
Hapni sytë, lajmet e bukura për dashurinë vijnë në 3 ditët e ardhshme. Në punë, ata që kanë një aktivitet të pavarur do kenë lajme të rëndësishme.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik
Në dashuri doni të ktheni kokën tek një marrëdhënie e kaluar, por kjo kërkon guxim. Në punë, javët e ardhshme janë të rëndësishme për planifikimin e projekteve tuaja.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht
Krishtlindjet mund t’ju sjellin situata interesante në dashuri dhe momente qetësie. Në punë duhet të bëni një periudhë qetësie, keni qenë të zënë kohët e fundit.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator
Më në fund një lajm i bukur në dashuri dhe në punë në të njëjtën kohë. Në dashuri do arrini të zgjidhni çdo mosmarrëveshje të enjten. Ndërsa në punë, gjithçka varet nga lloji i biznesit që bëni.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor
Tregohuni të kujdesshëm në dashuri, duhet të largoni tensionet që kanë lidhje me të shkuarën. Ndërsa në punë, nuk ndiheni plotësisht të kënaqur.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor
Lajme të mira në dashuri, të hënën dukeni më të sigurt dhe keni një aftësi të mirë për t’u lidhur me të tjerët. Oferta të reja pune do të vijnë së shpejti, ndërkohë menaxhoni paratë tuaja me kujdes.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor
Bëni mirë që të filloni të planifikoni një mbrëmje të këndshme për datën 31. Përsa i përket punës mos i nënvlerësoni propozimet që mund të mbërrijnë në këtë periudhë.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar
Mund të keni disa përplasje të vogla me partnerin/partneren, por asgjë serioze. Në punë përpiquni të qëndroni larg polemikave.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt
Sa i përket dashurisë, nëse duhet të diskutoni për çështje të rëndësishme, bëjeni të hënën ose të martën. Në punë mund të vazhdoni me disa projekte të lindura në fillim të janarit 2022.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars
Kujdes si veproni nëse keni shqetësime në familje. Ndërkohë do jetë një ditë e mirë në punë.

(a.b)/dosja.al

Cila mendoni se është alternativa më e mirë:

View Results

horoskopi horoskopi horoskopi horoskopi ditor horoskopi horoskopi ditor

Sondazh

Poll

Newsroom/ Abilekaj: Rama u ndje i kërcënuar nga fama e Martinajt. Cukali: Duan 'shock' dhe show

Newsroom/ Abilekaj: Rama u ndje i kërcënuar nga fama e Martinajt. Cukali: Duan 'shock' dhe show

Newsroom- Abilekaj: Media në Shqipëri boton me porosi nga pronari, gazetari ngelet hallka e fundit

Newsroom- Cukali: Komisioni për Diskriminimin veproi me dy standarte për Këlliçin

Newsroom- Abilekaj: Aksioni për Këlliçin u amplifikua nga Rama, u përdor stereotipi për romët

Newsroom- Dizinformimi për Këlliçin, tregoi fuqinë e Veliajt në media

Newsroom- Cukali: Media serioze ka emër dhe pronarë, kërkon falje kur gabon

Newsroom/ Batuta e Cukalit: Nëse do ishin mbjellë 1 mln pemë, do na hante ujku në Myslym Shyri

Newsroom- Pse politikanëve i duhet dizinformimi? Abilekaj: Shmangin filtrin mediatik

Newsroom- Cukali: "Specialistët" e Bashkisë Tiranë bëjnë dizinformim në rrjet

Newsroom, Ep1, P3 - Dizinformimi me sfond politik.

Newsroom, Ep1, P2- Dizinformimi, media botërore di të përgjigjet

Newsroom, Ep1, P1 - Dizinformimi: Kush dizinformon? Politika, media dhe faktorë të tretë

Newsroom/ Abilekaj: Media në botë e lufton dizinformimin, ne kemi media tradicionale të pabesueshme

Newsroom, Episodi 1- Dizinformimi, "arma" e politikës dhe medias

Sherri në PD-në e vulës, Berisha fton deputetët 'anti-Basha': Ejani, të bëjmë më të mirën

'Mos u bëj protagonist'/ debat Shehu-Kodhelin, socialistja: Keni nga 10 vite që keni mbetur në klasë

Berisha: Janë lejuar të votojnë fëmijë në moshën 10-vjeçare

Balla 'lëshon gojën' në Kuvend: Ti Sali, kësaj pjese do vazhdosh t'ja hash gjithmonë...

Manja-Berishës: Ti do shkosh para meje përballë drejtësisë, mezi pres....

Basha rikthehet në Kuvend, momenti kur flet me dy deputetët e PD që ishin kundër ...

Berisha sulmon Ulsi Manjën: Vendin e ke te Gjushi, je kriminel elektoral

Drafti Ramës për asosacionin, Berisha: Rama shpalosi veten si vasal i Vuçiç

Rrezikon Albin Kurti të shpallet non grata nga SHBA-të? Rama: Nuk i hy këtyre gjërave...

Rama per dialogun Kosove Serbi: Situata po behet alarmante

Basha: PD nuk e drejton Berisha, është përjashtuar

Basha: Nuk jam takuar asnjëherë me Taulant Ballën spekulime

Fillimisht e mohon, pastaj flet për dhunën,Basha për OFENDIMET e mbështetësve të tij: S'i kam parë..

Zgjedhjet në PD/ Bardhi i kthehet Alibeajt: S'jam emocional, qëndrimi im është parimor

Salianji: Opozita do të duhet të ribëhet

A do e mbështesë Bashën për kryetar, përgjigjet Alibeaj

Tensionet në mbledhjen e PD, Alibeaj: Asnjë nga anëtarët e kryesisë nuk ka qenë në presion.

'Duhet t'i lëvizim makinat'/ Numërimi i votave, kryetari i KAS: Do ndërpresim seancën

Pallati qe “fundosi” kryebashkiakun Dako

Arrestimi i Dakos, Berisha: Gjushi shkoi si ai në vresht për kokë të Tahirit, e meriton plotësisht..

Arrestimi i Dakos, Balla: Rama ishte i qartë

Votimi në burgun e Rrogozhinës, Berisha sulmon Rusmalin: Kriminel elektoral, ëndërron të bëhet ....

Arrestimi i Dakos, Ibrahimaj refuzon të flasë: Nuk shprehemi për çështjet e drejtësisë

Vendim i Këshillit të Ministrave: Shfuqizohet bordi i transparencës për çmimin e karburanteve

Rënia euros Ibrahimaj Deri në mars të vitit të ardhshëm,eskportuesit nuk do paguajnë tatim mbi fitim

“Dhunë, kërcënime dhe sharje”, kurthi që iu ngrit deputetëve nga mbështetësit e Bashës

'Nuk është e lehtë...'/ Arrestimi i Vangjush Dakos, reagon për herë të parë Rama: Deri dje krah....

Arrestimi Dakos/ Drejtoria e Policisë merr masa, mbulon godinën

“A jeni në vete? Po jo ore tani” Silva Bino acarohet nga prania e gazetarëve pasi dëshmoi në SPAK

Silva Bino 1 orë në SPAK: Kisha një punë, s’kam asgjë për të thën

'Kadastra është portreti i turpit tonë'/ Rama: Dyert e saj do t'i mbyllim, brenda muajit....

"Deputeti nuk mban përgjegjësi për atë që thotë” Basha: Nevojitet ligj i duhur për referendumet

dosja sot 5 qershor

“Në spitalin e Lushnjës bëhen vetëm synetlliqe”, Korreshi: Daja im do të bënte operacion tëmthin…

Balla 'ngacmon' Berishën: Humbe Tropojën, po të dilja ashtu në Librazhd, s'do vija më këtu...

Tensionet në veri të Kosovës/ Berisha: Padroni i Vuçiçit në Tiranë po nxit luftën!