LIVE UPDATES
LIVE UPDATES

Plagoset 45-vjeçari në Kuçovë, gjendet në rrugë. Në 2007 u bëri atentat 2 vëllezërve për një vajzë

• Plagosje në Kuçovë. Admir Bejo, 45 vjeç ka mbetur i plagosur me armë zjarri. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “1 Maji”. • Bejoi u gjet i plagosur në rrugë nga kalimtarë të rastit. Ai është dërguar në spitalin e Beratit ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën. • Rrethanat e ngjarjes dhe autorët nuk dihen ende. Bejo nuk ka dëshmuar akoma dhe zona nuk ka kamera sigurie që të zbardhë detaje mbi ngjarjen. • Admir Bejo është një person me precedent penalë. Në vitin 2007, ai bashkë me të vëllanë, Ilija Bejo u bën atentat dy vëllezërve Ardian Kundja dhe Saimir Kundja. Sherri mes dy palëve kishte nisur për një vajzë. • Nuk dihet nëse ngjarja e sotme ka lidhje me atë të 15 viteve më parë.

6 artikuj për këtë temë.

1 MUAJ ME PARE

Plagosja në Kuçovë, 45-vjeçari u qëllua nga fqinji pas një sherri të momentit! Në kërkim autori

Plagoset 45-vjeçari në Kuçovë, gjendet në
Pamje nga vendi i ngjarjes

KUÇOVË- Është identifikuar dhe shpallur në kërkim i dyshuari kryesor për plagosjen e ndodhur një natë më parë në Kuçovë. 45-vjeçari Admir Bejo është qëlluar nga fqinji i tij 36-vjeçar, i identifikuar me inicialet me inicialet E.R., i cili ka qëlluar në drejtim të Bejos.

Sherri mes Bejos dhe autorit ka ndodhur në banesës e këtij të fundit, ku pasi kanë debatuar me njëri-tjetrin komshiu i tij ka nxjerrë pistoletën dhe ka qëlluar 4 herë me pistoletë fqinjin e tij pas një konflikti për motive të dobëta, por 2 plumba e kapën në trup.

Bejo u gjet në rrugë i plagosur nga kalimtarë të rastit, të cilët e dërguan edhe në spital, ku edhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Plagosja e tij nuk ka të bëjë me larje hesapesh, siç u dyshua fillimisht. Burime nga lagjia “1 Maji”, ku edhe banonte i plagosuri konfirmojnë se Admir Bejo ishte përdorues i rregullt i lëndëve të forta narkotike dhe për këtë arsye mashtronte e u merrte lekë borxh njerëzve që njihte.

Sipas banorëve të lagjes, Bejo kishte degraduar dhe konfliktohet me këdo që i dilte para, edhe pa asnjë shkak. Kjo është edhe pista ku po hetohet, megjithatë pritet dëshmia e Bejos për të zbuluar shkakun e vërtetë të sherrit që çoi në plagosjen e 46-vjeçarit. 

1 MUAJ ME PARE

VIDEO/ Ka një plumb në veshka, Admir Bejo sillet me urgjencë tek spitali Ushtarak

Plagoset 45-vjeçari në Kuçovë, gjendet në
Ambulanca

TIRANË- Admir Bejo, 45-vjeçari që u plagos këtë mbrëmje në Kuçovë është sjellë në spitalin Ushtarak në Tiranë. Kjo pasi gjendja e tij është rënduar.

Bejo ka një plumb në zonën e njërës prej veshkave që mjekët në Kuçovë nuk kanë mundur dot t’ia heqin. Ai është futur në sallën e operacionit në spitalin Ushtarak.


Admir Bejo u gjet i plagosur me armë në një rrugë në lagjen “1 Maji” në Kuçovë. Ai u gjet nga kalimtarë të rastit që njoftuan auto-ambulancën.

1 MUAJ ME PARE

Plagosja e Admir Bejos, policia: 45-vjeçari është jashtë rrezikut për jetën

Plagoset 45-vjeçari në Kuçovë, gjendet në
Foto Ilustruese

KUÇOVË- Policia ka publikuar njoftimin zyrtar në lidhje me plagosjen e ndodhur këtë mbrëmje në Kuçovë. Mësohet se i plagosuri Admir Bejo, 45 vjeç, ndodhet në spitalin e Beratit ku po merr ndihmën e nevojshme mjekësore.

Njoftimi i policisë Kuçovë: Informacion paraprak. Rreth orës 19:30, shtetasi A.B., 45 vjeç, banues në lagjen “1 Maji”, Kuçovë, është transportuar nga kalimtarë të rastit  për në Spitalin Rajonal Berat, për ndihmë mjeksore , jashtë rrezikut për jetën. Nga informacionet e marra dhe këqyrja paraprake e mjekut ligjor,  shtetasi A.B dyshohet të jetë plagosur me armë zjarri. Menjëherë në vendin e ngjarjes kanë shkuar shërbimet e Policisë  për të bërë të mundur identifikimin dhe kapjen e autorit/eve. Grupi hetimor, nën drejtimin e Prokurorisë, po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe sekuestrimin e të gjitha provave me qëllim dokumentimin ligjor të kësaj ngjarjeje"

1 MUAJ ME PARE

Sherri për një vajzë! U plagos sot, në 2007 Admir Bejo me të vëllanë tentuan të vrisnin dy persona

Plagoset 45-vjeçari në Kuçovë, gjendet në
Vendi ku u plagos Admir Bejo

KUÇOVË – Admir Bejo, 45-vjeçari që u gjet i plagosur me armë zjarri në Kuçovë, rezulton të jetë një person me precedent pnealë. Në vitin 2007, kur Bejo ishte vetëm 30 vjeç bashkë me të vëllanë, Ilija Bejo, 23 vjeç në atë kohë, tentuan të vrisnin dy vëllezër.

Në atë kohë policia bënte me dije se dy vëllezërit Bejo qëlluan me 8 plumba pistolete tip "Beretë" vëllezërit Ardian Kundja, 25 vjeç dhe Saimir Kundja, 27 vjeç. Ngjarja ndodhi kur dy vëllezërit Kundja ishin duke dalë nga hyrja e pallatit në të cilin jetojnë. Pas të shtënave, dy autorët qe menduan se i lanë të vdekur shënjestrat e tyre, u larguan me shpejtësi nga vendngjarja, me një automjet tip "Ford Fiesta" me targa TR 79 88 N. Vëllezërit e plagosur u dërguan në spitalin e qytetit, ku morën ndihmën e nevojshme mjekësore.

Shkak për konfliktin mësohet të jetë bërë nje vajzë nga Kuçova, që bashkëjetonte prej më shumë se një viti me Ilia Bejon. Konflikti kishte nisur edhe 6 muaj përpara këtij atentati, kohë kur ndodhi dhe një sherr me grushte e mjete të forta mes vëllezërve Bejo dhe Kundja.

1 MUAJ ME PARE

EMRI/ Identifikohet personi i plagosur me armë në Kuçovë, u gjet i shtrirë në rrugë

Plagoset 45-vjeçari në Kuçovë, gjendet në
Foto Ilustruese

KUÇOVË- Admir Bejo, 45 vjeç është personi që është plagosur me armë zjarri këtë mbrëmje në Kuçovë. Bejo është gjetur i shtrirë në rrugë në lagjen "1 Maji" në qytetin e Kuçovës.

Ai është dërguar në spitalin e Beratit ku dhe po merr ndihmën e nevojshme mjekësore. Rrethanat e ngjarjes nuk dihen ende. 

1 MUAJ ME PARE

Të shtëna me armë në Kuçovë, një i plagosur

Plagoset 45-vjeçari në Kuçovë, gjendet në
Foto Ilustruese

KUÇOVË- Të shtëna me armë në Kuçovë. një person është plagosur me armë zjarri. Ngjarja ka ndodhur në lagjen "1 Maji". I plagosuri është gjetur i shtrirë në tokë. Ende nuk është zbardhur identieti i tij dhe nuk dihen rrethanat e ngjarjes.

admir bejo plagosje ne kucove plagoset admir bejo

Sondazh

Poll

Privatizimi i ish-klubit ‘Partizani’, dëshmon Qirjazi: MM më kërkoi firmën, bëra ç’ishte e ligjshme

Privatizimi i ish-klubit ‘Partizani’, dëshmon Qirjazi: MM më kërkoi firmën, bëra ç’ishte e ligjshme

Tiranë, bënin kontrabandë me veshje, pije, cigare dhe rroba, 3 të arrestuar në 2 operacione

Me 14 emigrantë në Morinë, arrestohet 19-vjeçari, shpallet në kërkim bashkëpunëtori i tij

Rrumbullaku ngre strukturë për emërimet në polici: Riformatim ekipeve që hetojnë krimin

Me dy kallashnikovë në shtëpi e municion luftarak, arrestohet 31-vjeçari në Dibër

"Porsche", "Maseratti" e 'Mercedes Benz", arrestohet 52-vjeçari që shiste mjetet e vjedhura në BE

Pellusha, rripa e çanta markash kontrabandë, arrestohet pronari i 5 dyqaneve në Tiranë e Durrës

Mandati i Xhaçkës, Bushka: Duam kohë për raportin. Alibeaj: Mos nxirrni sebepe

Dashnor Sula shpërndan "paund" në Kuvend, i lë ca para edhe Ramës tek vendi

Autor i 4 vjedhjeve në banesa dhe biznese, vihet në pranga 35-vjeçari në Tiranë

Aksident me vdekje në Korçë, zetori përplas motorin, dy persona të vdekur

PD kërkon përballje me Nanon:Trego ç’bisedove me Lamin për Martinajn. Naço:S’e lejon sekreti hetimor

“Ekstradoni kriminelët nga Dubai”, Noka shtron kërkesën. Naço: Na jep informacione nëse ke

Noka kërkon llogari për Martinajn, Kuko: Jam këtu për tjetër gjë, Deputeti:Po thërrasim Kulturën pra

Salianji: Ekstradoni kriminelët nga Dubai, këtu kërcet pushka, atje hapet shmapanja. Kuko:I takon MD

Salianji: Në Shqipëri kërcet pushka, në Dubai hapet shampanjë! Krerët e grupeve kriminale të lirë

Ka shkuar mirë? Rama del i qeshur nga "Vila 30", i hedh dorën në qafë Kurtit

E PAPRITUR! Rama zhvillon takim 'kokë më kokë' me Kurtin në Tiranë

'RING'/ Kontrabandë nga Libia në Durrës, sekuestrohen 2275 ton naftë, arrestohen 4 persona

Marrëveshja Shqipëri-Emirate të Bashkuara, Alibeaj: Kush kryen krime është në Dubai

Shqiptarët me gomone drejt Anglisë, Ministria e Brendshme: Nuk është fenomen i panjohur

Noka kërkon 'llogari' për zhdukjen e Martinajn: A ka informacion Qeveria? Thonë e gjeti hasmi

Bushka- Alibeajt: Ti je anatemuar në publik. Deputeti: Po e di, merr masë nëse shkela etikën

Çantën e mbushur me detonatorë e C4, arrestohet sa zbret nga urbani 44-vjeçari në Shijak

'Po u thonë diçka politikës shqiptare'/ Alibeaj: Çunat e Londrës vijnë në Bllok me makina angleze

Shqiptarët drejt Britanisë, Alibeaj: Largohen për të qëndruar në shtëpi bari, sa të rinj janë atje?

'Ligjet'/ Memorandumi Shqipëri-Britani e Madhe për emigracionin, Sula: Pse u miratua me urgjencë?

'Territorialja'/ PS kundërshton propozimin e PD, Balla: I qëndrojmë ndarjes aktuale me 61 Bashki

Balla: Bashkëpuntorët e sigurimit të shtetit sillen sikur nuk u ka hyrë asgjë në këmbë

'Të hetohet Berisha', Balla: Dua përgjigje nga SPAK, PS qëndron ndarjes aktuale të Bashkive

Xhixho përplaset me kryebashkiakun Suli për shkollën "Ibrahim Basha": Pse s'është ndërtuar?

Transportonte 17 emigrantë të paligjshëm, arrestohet 35-vjeçari në Qafë-Botë

Hajdari: Të dalim në protesta, një grup njerëzish me në krye Ramën po uzurpojnë pushtetet

Përkujtimohet Azem Hajdari,djemtë i shkojnë me nuset për dore,Rudina merr të bijën, s'mungon Berisha

Veliaj s'përmbahet përballë gjimnazistëve/ Tregon idenë e tij për një shkollë të mirë: Si hotel

24 vite nga vrasja e Hajdarit/ Berisha: Hyri në histori, për 3 ditë rrëzoi regjimin

Shqiptarët dynden drejt Britanisë, ambasadori: Pasurimi i shpejtë ju çon drejt drogës

Deputetja i kthehet keq ish-zv.kryeministrit: Ahmetaj po deshe ta liroj vendin ta drejtosh

Sulmi ndaj sistemeve/ Salianji dhe Noka kërkesë AKSHI-t: Pse nuk u garantua siguria?

Arsimimi në Shqipëri, Yuri Kim: Faktor kyç, ndikon në përparimin tuaj

'Fëmijët kanë mundësi të punësohen'/ Rama: 11-vjeçarja në Shenavlash mbante shtëpinë me para

Abetarja e unifikuar/ Rama: Maqedonia parimisht dakord, diskutuam me Malin e Zi dhe Serbinë

Dëgjohet muzikë në Kongres, Rama: Jetojnë me ‘radio’ në xhep, njëri më tha është zilja e gruas

Kongresi, Rama: Kërcënimi ndaj gjuhës është i madh, do diskutojmë futjen e saj në çdo nivel arsimi

Rama mbledh Kongresin e Arsimit, Yuri Kim ende përgjumshëm

Dita e parë e shkollës, Rama këshillon të vegjëlit: Bëni qef dhe punë

Shtëpinë e kishte kthyer në “dyqan”, arrestohet i riu në Fier, e spiunuan për "Zastava"

Hakerat e Iranit futen në sistemin e kamerave të kufijve shqiptarë! Publikojnë videon

Sulmi kibernetik, radhë të gjata në doganën e Bllatës

Probleme me sistemin TIMS në Kapshticë, po punohet me regjistra