LIVE UPDATES

kongo

Bota 24 Prill 2022, 09:37

Pas Covidit “shpërthen” Ebola në Kongo

KONGO- Ministria e Shëndetësisë së Kongos, ka njoftuar se është zbuluar një rast me virusin ‘Embola’. Bëhet fjalë për një studente 31-vjeçare, e cila u i...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV