LIVE UPDATES

roza lati

Art&Argëtim 5 Shtator 2020, 16:55

TIRANË– Moderatorja Roza Lati i ka kërkuar blogeres së njohur Lori Hoxha që t’i jaoë dhuratë 100 mijë euro. Përmes një komenti që ka lënë në foton e një pr...

Art&Argëtim 25 Maj 2020, 12:29

TIRANË– Lei Kraja, moderatorja e njohur e sportit është një ndër personazhet që përflitet shpesh në showbizzin shqiptar për jetën e saj, pasi ajo është shu...

Art&Argëtim 12 Maj 2020, 10:31

TIRANË– Stilisti Niko Komani ka vendosur që të ujisë lulet vetëm me mbathje veshur. Teksa pozon me një palë të brendshme me lulë, që i ka kombinuar me &cce...

Art&Argëtim 26 Mars 2020, 16:52

TIRANË– Rrëzimi i qeverisë Kurti ka sjellë trishtim edhe në Shqipëri. Dy nga vajzat e njohur në shoëbizin shqiptar kanë shprehur mërzitjen e tyre pasi moci...

Art&Argëtim 8 Mars 2020, 12:33

TIRANË– Moderatorja Roza Lati ka folur për fëmijërinë e saj duke treguar edhe arsyen përse i ati i dhunonte të ëmën.Sipas Rozës, babai i saj ishte di...

Art&Argëtim 8 Mars 2020, 11:13

TIRANË– Moderatorja Roza Lati ka qënë e ftuara e djeshme në emisionin “Mos i fol shoferit”, ku edhe ka folur për të shkuarën e saj në kuadër të ditës...

Art&Argëtim 18 Shkurt 2020, 18:26

TIRANË– Moderatorja Roza Lati, e ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ka folur edhe për ish-të dashurin e saj, Arber Tresku, me të cilin kishte më shumë se...

Art&Argëtim 5 Mars 2019, 19:15

Zhvishet ne studio, Rozati Lati tregon tatuazhin

E ftuar ne emisionin Vizioni i Pasdites, me Evi Reçin, Roza Lati ka treguar tatuazhin duke ngritur fustanin e saj.Në trupin e Rozës gjenden afersisht 11-...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

‘A do zhvisheshe se pa komplekse je?’/ Roza Lati flet HAPUR: Të jetë për mu… Po Rita më var! - Art&Argëtim
LIVE UPDATES
Art&Argëtim

‘A do zhvisheshe se pa komplekse je?’/ Roza Lati flet HAPUR: Të jetë për mu… Po Rita më var!

18 Shkurt 2021, 06:51 Nga DOSJA
‘A do zhvisheshe se pa komplekse je?’/ Roza Lati flet HAPUR: Të

TIRANË– Moderatorja Roza Lati ka treguar kushtet e saj për të bërë një “çmenduri” në ekran. E ftuar në emisionin “Roped ëith Olsi”, aktori Olsi Bylyku e pyeti nëse do të zhvishej në ekran. 

Në fjalën e saj, Roza tregoi se nëse do të bënte një gjë të tillë, e ëma e saj do të reagonte keq. 

PJESË NGA EKRANI:

Olsi Bylyku: A do zhvisheshe sot, se pa komplekse je?

Roza Lati: Do të të lidh me asistenten për faturën. Pastaj kalojmë tek menaxherja Rita Lati. Se të jetë për mu, më merr vrulli i ekranit dhe show. Po Rita më var.

(k.m/dosja.al)

1 vit nga zgjedhjet e 25 prillit si e shikoni gjendjen e vendit:

View Results

showbiz showbiz rita lati rita lati

Sondazh

Poll
Art&Argëtim 17 Shkurt 2021, 22:12

TIRANË- Këngëtarja Aurela Gaçe mbrëmjen e sotma ka treguar një nga momnete më të vështira që ka pasur gjatë karrierës së saj.E ftuar në emisionin “E...

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni

Newsroom/ Karabolli: Shqipëria do kohë të përshtatet me TikTok, e provuan edhe gazetarët, s’ia dolën

Newsroom 9 |Tik-Tok Kultura, platformë krijimi apo dizinformimi?

Shoqata e Biznesit: Rënia e euros po na falimenton, BSH po fsheh atë që po ndodh!

Vasili në SPAK/ Meta: Asnjë shqetësim me drejtësinë, por afera e inceneratorëve

'Jemi pro protestave'/ Takoi Berishën, Meta: Do bashkëpunojmë për sezonin e ardhshëm parlamentar

Proteste per guroren

Tragjedi në Gramsh! Mbyten në Liqenin e Banjës, polumbarët nxjerrin trupat e babait dhe 2 djemve

“Rama ik” thirrje ne Rogozhine

Veliaj shthur gojën për kandidatin e Rrogozhinës: Ik o bixhozxhi, për sumën tate paske lekë!

VIDEO/ Veliaj shthur gojën për kandidatin e Rrogozhinës: Ik o bixhozxhi, për sumën tate paske lekë!

Newsroom 8 | MJEKU: EDHE UNË BËRA THIRRJE TË FIKEJ TV

Newsroom 8 | FJONA ÇELA: MEDIAT OPOZITARE U DISKRIMINUAN