LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Ditë pozitive në dashuri për njërën nga shenjat, zbuloni parashikimin e yjeve për sot

Parashikimi i horoskopit për ditën e sotme.

19 Shkurt 2024, 07:15 Nga r.ll
Ditë pozitive në dashuri për njërën nga shenjat,
foto ilustruese

Dashi

Të hënën po hyni në një javë të komplikuar nga pikëpamja sentimentale. Ju ende keni dyshime për historinë që po jetoni sepse nuk shihni ndonjë rezultat në të ardhmen. Për sa i përket punës, do të merrni një lajm të mirë. Java e punës do vijojë me ulje-ngritje.

Demi

Të hënën do ju presin orë veçanërisht plot ngjarje. Më shumë se orë ditët që vijnë. Të paktën deri të enjten do të ketë kërcime. Megjithatë, përpiquni të mbani nën kontroll stresin dhe mos derdhni frikën dhe neurozat tuaja mbi partnerin tuaj.

Binjakët

Të hënën do të jetë një ditë shumë pozitive sidomos në dashuri pasi Afërdita do të jetë në anën tuaj. Çiftet do përjetojnë një erë të pazakontë pasioni. Puna do t'ju japë kënaqësi të madhe.

Gaforrja

Të hënën në orët e ardhshme do të keni yjet në krah. Në dashuri dhe në punë mund të vijnë disa lajme të vogla, sidomos në mesjavë. Bëhuni gati për t'i pritur me një buzëqeshje.

Luani

Të hënën komplikimet në dashuri po theksohen për shkak të një Hëne që nuk premton. Mundohuni të shmangni tema të pakëndshme me partnerin tuaj. Pse të filloni diskutime të pakëndshme, shpesh të pakuptimta?

Virgjëresha

Të hënën do të jetë një javë e mirë për ju dhe për të gjithë. Yjet do jenë pozitivë dhe mund t’i shfrytëzoni sa më mirë. Për sa i përket punës, angazhimi juaj po jep fryte.

Peshorja

Të hënën nuk jeni ende të sigurt se e dini se çfarë kërkoni në dashuri, por sigurisht që keni nevojë të përjetoni ndjesi më të freskëta dhe më intriguese. Ka ardhur koha të filloni të planifikoni disa udhëtime interesante me ose pa partnerë.

Akrepi

Edhe dhe këtë javë lidhja e dashurisë duhet të rikuperohet nga një periudhë vështirësie. Do jeni shumë të zënë me angazhimet tuaja por në të njëjtën kohë do duhet të përpiqeni të mos e neglizhoni shumë partnerin.

Shigjetari

Të hënën në orët e ardhshme Marsi tranzit do të ndikojë në disponimin tuaj dhe kjo do t'ju sigurojë që ditët e ardhshme t'i përballoni me një ton shumë të lartë dhe optimist. Kushtojini vëmendje një mashtrimi të vogël nga një person që e njihni mirë.

Bricjapi

Të hënën shumë prej jush do të mërziten nga ata që ju mbushin me iluzione të rreme, por, për fat, jo gjithmonë u kushtoni shumë rëndësi fjalëve të tyre. Mundohuni të kaloni një javë të qetë edhe në dashuri dhe në punë. Mjaft polemika, bëni paqe.

Ujori

Të hënën ju presin disa ditë shumë të gjalla dhe disa ditë të ndrydhura. Shkurtimisht ulje-ngritjet. Humori juaj do të luajë një rol themelor në marrëdhëniet, si ato romantike ashtu edhe ato të punës apo miqësisë. Mbani nën kontroll ankthet tuaja.

Peshqit

Të hënën gjatë javës që do të fillojë do t'ju duhet të kaloni pak kohë të lirë për të kaluar disa orë në shoqërinë e njerëzve tuaj të dashur. Mundohuni gjithashtu të gjeni kohë për partnerin tuaj.

horoskopi 19 shkurt 2024

Sondazh

Poll

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

"Injoranca nuk është argument" Nuk i pëlqeu pyetja, Rama prek në faqe gazetaren Ambrozia Meta

Del VIDEOJA, Elia godet Princ Lekën: Familja ime të ka mbajtur me bukë

VIDEO/ Noka i jep Spiropalit pankartën, Ministrja ofrohet ta mbaj para fytyrës

Publikohen pamjet nga brenda bazës ajrore të Kuçovës, Komandanti: E gatshme për stërvitjen e trupave

Tempulli 2/ Me kanabis gati për shitje dhe shuma parash, arrestohen 4 të rinj në Tiranë

Dalin pamjet nga kasollja ku u vra 50-vjeçari në Durrës

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

I vunë flakën eskavatorit me vlerë 150 mijë euro, arrestohen 2 autorët e ngjarjes

Reshjet e shiut dhe borës në vend, policia: Moderoni shpejtësinë e mos kryeni parakalime të gabuara

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni