LIVE UPDATES

caktimi i datës së zgjedhjeve

Politike 4 Shtator 2020, 10:30

TIRANË– Kryedemokrati Lulzim Basha ka mbajtur një fjalë të shkurtër për mediat pas takimit me presidentin Ilir Meta, për caktimin e datës së zgjedhjeve. Në...

Politike 4 Shtator 2020, 10:02

TIRANË– Pas kryeministrit Edi Rama, në zyrën e Presidentit Ilir Meta ka shkuar edhe kryedemokrati Lulzim Basha, i cili shoqërohej nga Oerd Bylykbashi. Bash...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV