LIVE UPDATES

koronavirusi ne britani

Bota 27 Korrik 2020, 18:21

BRITANI- kryeminstri britanik Boris Johson  mëngjesin e ditës së sotme në një postim në rrjetin e tij social ka treguar se pasi është shëruar nga Covid-19 ka rë...

Bota 19 Korrik 2020, 06:49

BRITANI – Pandemia e Covid-19 ishte një sëmundje që na përballi me shumë të papritura, ku në fillim nuk dinim cilat janë simptomat apo kush mund të preket...

Bota 30 Prill 2020, 17:10

BRITANI– Ditën e sotme kryeministri i Britanisë Boris Johnson në një konferencë për shtyp ka thënë se Britania e ka kaluar ‘ kulmin’ e krizës së koronavirusit. ...

Bota 7 Prill 2020, 11:31

ANGLI– Britania e Madhe mund të kishte shënuar 66,000 viktima nga koronavirusi, me shifrat më të larta se çdo komb në Evropë, kanë thënë shkencëtarët.Mod...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV