LIVE UPDATES

dhune

Art&Argëtim 19 Qershor 2020, 18:48

TIRANE– Ema Andrea është një nga aktoret shqiptare që njihet për karakterin e saj shpërthyes dhe për deklaratat e forta që bën. Së fundmi ajo ka qënë në “Top Ta...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV