LIVE UPDATES

leonard duka

Art&Argëtim 28 Prill 2020, 08:27

TIRANË– Ish-miss Universe Trejsi Sejdini ka ardhur me një tjetër video, në programin më të pëlqyer të momentit, TikTok. Kësaj radhe ajo i ngrin zërin partn...

Art&Argëtim 29 Tetor 2019, 08:14

Tiranë– Modelja Trejsi Sejdini siç dihet tashmë nga të gjithë i ka të shpeshta postimet e saj në Instagram, ku shpesh tregon jetën e saj luksoze.  Por së...

Art&Argëtim 13 Tetor 2019, 16:02

TIRANË– Zhveshje, tufa parash, sherre, linja seksi, një i dashur në kërkim ndërkombëtar dhe jetë luksi! Të gjitha këto përbëjnë jetën e Trejsi Sejdinit, em...

Aktualitet 6 Shtator 2019, 19:30

TIRANË– Eliminimi i ish-policit Santiago Malko mund të jetë bërë nga dy anëtarë të një grupi kriminal që po fiton ndjeshëm terren në Tiranë. Dosja.al ka më...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV