LIVE UPDATES

covid ne shqiperi

Aktualitet 25 Shkurt 2022, 16:08

MSH: 2 humbje jete dhe 173 të infektuar nga Covid-19

TIRANË–  Dy persona kanë ndërruar jetë nga pandemia e koronavirusit në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije se gjatë 24 orëve të fundit janë ...

Aktualitet 6 Shtator 2021, 05:21

TIRANË– Sot futen në fuqi rregullat e reja anti-Covid në kufi të vendit. Të gjithë qytetarët që duan të futen në Shqipëri duhet të kenë me vete ose pasapor...

Aktualitet 19 Gusht 2021, 12:05

TIRANË– Familjarët e pacientëve të shtruar në spitalet Covid në Tiranë kanë shprehur pakënaqësi për kushtet që ofrohen. Në një pronocim për Fax News ...

Aktualitet 15 Maj 2021, 14:46

TIRANË– 2 persona kanë ndërruar jetë nga Covid në 24 orë në vend. Ministria e Shëndetësisë raporton se në orët e fundit janë kryer 3400 testime, nga të cil...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV