LIVE UPDATES

librazhd

Aktualitet 12 Prill 2023, 22:55 k.m.

Tërmet në Librazhd

Foto ilustruese ELBASAN- Lëkundje tërmeti në qarkun e Elbasanit. Mbrëmjen e sotme, rreth orës 22.48, në qarkun e Elbasanit ka...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV