LIVE UPDATES

vjedhje

Art&Argëtim 9 Prill 2019, 10:18

I vjedhin këngën, Ronela Hajati revoltohet keq

Këngëtarja, Ronela Hajati njihet për natyrën e saj të drejtpërdrejtë dhe pa komplekse dhe kur ka diçka që nuk shkon, apo nuk i pëlqen, ajo nuk rezervohet...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV