LIVE UPDATES

peter stano

Bota 3 Shkurt 2023, 11:52 A.B

BE-ja: Kosova ta formojë Asociacionin

Peter Stano Bashkimi Evropian ka përsëritur kërkesën e tij që Kosova ta formojë Asociacionin e komunave me shumicë serbe...

Bota 29 Shtator 2020, 16:17

Stano: Puna për dialogun Kosovë-Serbi vazhdon

BRUKSEL- Zëdhënësi i BE-së për politikë të jashtme, Peter Stano, është shprehur se puna për dialogun midis Kosovës dhe Serbisë është në vazhdim e sipër në Bruks...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV