LIVE UPDATES

qsut

Aktualitet 16 Shkurt 2021, 12:09

TIRANE- Qendra Spitalore Universitare “Nënë Tereza”, ka reaguar pas denoncimit të dy vajzave të pacientit Rifat Lalo, të cilat thanë se kanë prova që tregojnë s...

Ekonomi 29 Janar 2021, 17:08

TIRANË– Për më shumë se një vit, e gjithë vëmendja e sistemit shëndetësor është e përqëndruar tek pandemia e koronavirusit, duke lënë në ‘hije&...

Aktualitet 10 Gusht 2020, 06:22

TIRANË-Një qytetare ka denoncuar me foto gjendjen, në të cilën ndodhet sistemi shëndetësor në Shqipëri.  Qytetarja për JOQ ka dërguar disa foto, ku mjekët ...

Aktualitet 12 Korrik 2019, 09:20

TIRANË– Një vogëlush ka arritur të mposhtë sëmundjen e rëndë të kancerit duke iu rikthyer jetës normale si të gjithë fëmijët e tjerë. Rogeni, djali q...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV