LIVE UPDATES

turizem

Ekonomi 27 Mars 2022, 05:18

Furtuna e çmimeve “kërcënon” turizmin

Turizmi po përballet me një furtunë çmimesh që nisi me energjinë e tani po përshkallëzohet me lëndët djegëse, ushqimet, detergjentët e një sërë hallkash ...

Art&Argëtim 18 Shtator 2019, 12:13

Franca, vëndi me i vizituar nga turistët në botë

 Francë – Franca renditet si një nga vëndet më të bukura në botë .Vreshtat e pakrahasueshme, ushqimi dhe pamjet romantike sigurisht që luajnë një rol kryes...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV